nedeľa, 7 marca, 2021

Seriál adaptácie hry The Last of Us našiel nového režiséra!

-

Seriál adaptácie hry The Last of Us má nového režiséra pre prvú epizodu!

Hra The Last of Us. Táto mnohými milovaná videohra, ktorá sa dočkala už dvoch herných dielov plánuje preraziť aj na strieborné plátno a to už čoskoro. Práve vysoký záujem o príbeh tejto post apokalyptickej hry donútil vývojárov, aby sa s príbehom snažili preraziť v hranej podobe. Doposiaľ bolo pre prvú epizódu známe jedno meno, ktoré sa malo chopiť režisérskej stoličky.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Dark Souls III počas karantény? Výborný nápad!

-REKLAMA-

Práve režisér Johan Reck mal mať na starosti najťažšiu epizódu celej série, ktorá predurčí kvalitu seriálu. Režisér Johan Reck stál za seriálom Chernobyl, ktorý si zamilovali ľudia po celom svete a doposiaľ si udržuje svoje miesto v rebríčkoch najlepších seriálov. Ten však z projektu odchádza. Kto sa teda po novom chopí prvej epizódy seriálu The Last of Us?

Seriál adaptácie hry The Last Of Us
Zdroj: fantasymag.cz

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Ušiel gameplay na hru Call of Duty: Black Ops Cold War! Ako hra vyzerá?

Režisér s mnohými oceneniami

-REKLAMA-

Podľa dostupných informácií má na režisérsku stoličku nastúpiť režisér Kantemir Balagov, ktorý si v roku 2019 odniesol z festivalu v Cannes ocenenie najlepšieho režiséra. Scenárista Craig Magin, ktorý stojí za scenárom k seriálu Chernobyl, by ale stále mal mať na starosti dejovú líniu celého seriálu. To, ako tento projekt dopadne, už nevieme. Jediné, v čo môžeme dúfať je, že sa uchytí.

Aký máte názor na toto rozhodnutie vy? Myslíte si, že ide o dobrý krok a bude seriál adaptácie hry The Last of Us ku koncu kvalitný?

Zdroj: gamesradar.com

-REKLAMA-
- Advertisement -

Populárne

Aktuálne

- Advertisement -