Šéf: Recenzia – Hriešne pikantná romanca o dvoch neznámych!

-

Novinky

Recenzia Šéf

Ďalšia skvelá kniha od autorky Vi Keelandovej a spolu s ňou aj ďalšia recenzia. Už len názov Šéf nám napovedá, že kniha bude poriadne vášnivá a plná porušovania zákazov. Predsa len erotické knihy sú typické pre Vi Keelandovú.

vi keeland
zdroj: booksneakpeek.com

Šéf

AnotáciaReese Anneysleyová trčala v zadnej časti reštaurácie a zúfalo sa snažila dovolať svojej kamarátke, aby ju nejako vyslobodila z jej nudného, nevydareného rande. Nevšimla si, že za ňou stojí a počúva ju Chase Parker. A napokon nie kamarátka, ale práve on jej pomohol dostať sa z tejto prekérnej situácie. Podišiel k ich stolu, tváril sa, že sa s ňou už dávno pozná a začal vyťahovať trápne príhody z ich „spoločného“ detstva. Bola to čudná konverzácia, no to iskrenie, humor a šarm nového neznámeho Reese ešte niekoľko nocí nedali spávať. Myslela si, že sa už nikdy nestretnú, no náhoda to zariadila inak. Reese nutne potrebovala prácu a Chase jej ponúkol miesto vo svojej úspešnej kozmetickej firme. A stal sa jej novým a veľmi, ale veľmi sexi šéfom…

Autorka: Vi Keeland
Vydavateľstvo: Ikar

šéf
zdroj: martinus.sk

Názor

Všetci poznáme tie knihy, pri ktorých sa musíme prevliecť nudným začiatkom, pokým sa dostaneme k hlavnej myšlienke. Alebo aspoň k časti, kde začne byť kniha zaujímavá. Ale toto ten prípad nie je! Vi dokázala zaujať hneď v prvých stranách na prvom rande hlavnej hrdinky. Chase sa zahral na starého kamaráta hlavnej hrdinky, Reese.

Po prvom rande prešiel nejaký čas, kým sa Chase a Reese stretli znova, no Reese ho nevedela dostať z hlavy. Nádherný, svalnatý a vtipný chlap…kto by to dokázal? Ale nakoniec je náhoda sviňa, títo dvaja sa znova stretnú a Chase ponúkne Reese pracovné miesto. Aj napriek chémii medzi nimi je Reese odhodlaná neporušiť pravidlá týkajúce sa vzťahu na pracovisku. No Chase jej to nehodlal uľahčiť.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Recenzia: Vstupenka do raja – Konečne normálna komédia!

Kniha šéf bola naozaj veľmi dobrá. Počas písania tejto recenzie som sa rozhodla, že dnes večer si ju prečítam znova. Príbeh bol naozaj skvelý, jednoduchý a zábavný. Nechýbalo mi v ňom absolútne nič, rovnako ako neviem, čo by som vytkla. Samozrejme, okrem mužskej hlúposti, ktorá sa objavila na konci.

bossman
zdroj: escapistbookblog.com

Hodnotenie: 10/10

Zdroj: Martinus

Ďalšie novinky

Populárne