sobota, 10 apríla, 2021

Rocky IV dostáva režisérsky zostrih! Aké budú zmeny?

-

Rocky IV dostáva režisérsky zostrih

Možno ste si to doteraz neuvedomili, no slávny Rocky Balboa nie je pre Stalloneho takým intímnym dielom len preto, že ho stvárnil pred kamerou. Stallone bol totiž scenáristom a aj režisérom niekoľkých dielov v tejto sérii. Bohužiaľ, tým, že nebol až tak skúsený, jeho filmy od kritikov nedostali zrovna priaznivé recenzie. Vtedy na tom však vôbec nezáležalo, keďže sa tešili veľkej diváckej priazni.

Stallonea to však očividne trápilo, keďže dnes po vyše 35 rokoch ohlásil, že práve dokončil svoj režisérsky zostrih filmu Rocky IV. Tento diel je hodnotený u divákov ako jeden z najobľúbenejších. Obsahoval skvelého záporáka v podaní Dolpha Lundgrena a v podstate opísal, aké bolo zmýšľanie počas studenej vojny.

-REKLAMA-

Film však obsahoval aj zopár hluchých častí a niektoré, ktoré pôsobili nasilu. Práve tieto nedostatky sa teraz Stallone pokúsil odstrániť. Režisér a herec opísal, že nový zostrih bude pôsobiť hlbšie a intímnejšie. Uvidíme vraj dokonca aj nové zábery zo zápasu medzi Apollom a Dragom a vraj linky s Paulieho robotom budú preč. Stallone je nadšený a vraj má z tohto zostrihu obrovskú radosť.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Vo filme Borderlands sa ukáže aj Jack Black, ktorý bude dabovať Claptrapa

-REKLAMA-

Sme zvedaví, či budú do filmu pridané aj linky, ktoré neskôr rozvil zatiaľ posledný diel v sérii, Creed II. Pri výrobe nového zostrihu však Stallone potvrdil, že do tretieho Creeda sa už definitívne nevracia a Rockyho linka bola ukončená. Trojka Creeda sa teda zameria len na Adonisa, ktorého predstaviteľ si nový počin tiež zrežíruje. Táto séria teda bude nakoniec veľa znamenať pre oboch titulných predstaviteľov.

Režisérsky zostrih filmu Rocky IV je síce hotový, no zatiaľ nemá stanovený dátum vydania. Pre viac informácií určite sledujte Plotpoint.

Zdroj: screenrant.com
Zdroj titulného obrázka: wallpaperaccess.com

-REKLAMA-
Avatar
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img