TOP 10: Rick and Morty – Fakty, o ktorých ste netušili!

-

Novinky

Rick and Morty fakty

Z tohto animovaného seriálu pre dospelých sa stal už taký menší fenomén. Šou sa vyznačuje mnohými trefnými komentármi či už na populárne témy alebo politické situácie, čím si u fanúšikov vydobyla veľký obdiv. Rozhodli sme sa teda, že vám o Rickovi a Mortym prinesieme 10 zaujímavých faktov, ktoré ste možno nevedeli.

Slávny Jerry

Seriál je známy tým, že hlavné role si zahrali pomerne neznámi herci. Celebrity sa v ňom objavujú jedine ako hostia. Pôvodne sa však mohol medzi hlavným obsadením objaviť herec Bryan Cranston (Breaking Bad) v roli Jerryho. Vraj sa zúčastnil aj castingu, no ako už vieme, rolu nedostal.

rick and morty
Zdroj: kiwreport.com

Rick a Morty je jeden človek

Sú v nejakom inom seriáli postavy s viac odlišnými hlasmi ako v tomto? Asi ani nie. O to viac vás možno prekvapí, že Ricka aj Mortyho rozpráva jeden herec a to Justin Royland. Ten dokonca s kolegom Danom Harmonom celý seriál aj vytvoril.

rick and morty
Zdroj: birdizihaber.com

Rick má svoj príbeh

Tvorcovia prezradili, že pre tajomného Ricka vytvorili príbeh o tom, prečo je taký, aký je. Do seriálu sa však rozhodli ukázať len časti z tejto backstory a to preto, lebo si myslia, že by takto postavu zničili, ako sa to vraj podarilo už aj iným seriálom.

rick and morty
Zdroj: fanpop.com

Superschopnosť Beth

Herečka Sarah Chalke, ktorá hrá v seriáli Beth, priznala, že vie grgať na povel. Justin Royland (Rick, Morty) povedal, že jej túto schopnosť hrozne závidí, keďže pri Rickovi musí stále hrať, že grgá.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Shang-Chi má nový nadupaný trailer! Ktoré Marvel postavy vo filme uvidíme?
rick and morty
Zdroj: popculture.com

Intro

Každá séria má úvodné titulky poskladané z iných scén. V každej však nájdete aj také, ktoré sa nakoniec v šou neukázali. Justin Royland na jednom comic-cone prezradil, že plánujú tieto scény ukázať v budúcich epizódach, aj keď nikto nevie, ako dlho to bude trvať.

 

rick and morty
Zdroj: fanaru.com

Cestovanie v čase

V Rickovej garáži môžete na jednej poličke vidieť krabicu s vecami označenú na cestovanie v čase. Tvorcovia však prezradili, že sa týmto vôbec nebudú zaoberať a cestovanie v čase nebudú používať v deji. Hlavné budú len vesmírne lety a rôzne dimenzie.

rick and morty
Zdroj: ew.com

Opilec Rick

Všimnite si, že vždy, keď sa otvoria dvere do Rickovej lode, je počuť, ako z nej vypadávajú plechovky a fľaše.

rick and morty
Zdroj: rickandmorty.wikia.com

Reklamy

Každá vymyslená reklama, ktorá sa v seriáli objaví, je len improvizácia Justina Roylanda pri skúškach.

rick and morty
Zdroj: youtube.com

Hodiny

Hodiny v Rickovej garáži sú stále nastavené na druhú hodinu. Iba v tretej epizóde prvej série ukazujú tri hodiny. Je za tým niečo viac?

 

rick and morty
Zdroj: twitter.com

Jerryho auto

Auto, ktoré má v seriáli Jerry, je presne to isté, aké má Clark Griswald vo filme Bláznivá dovolenka. Tvorcom sa tento film musel naozaj páčiť.

rick and morty
Zdroj: digitalfox.media

Zdroj: imdb.com

Páčili sa vám naše Rick and Morty fakty? Chceli by ste viac takýchto článkov?

Ďalšie novinky

Populárne