Cesta na Red Bull Ring! Ako vyzerala pre hviezdy F1?

-

Novinky

Cesta na Red Bull Ring s najväčšími hviezdami F1?

Keď sa jazdci stajní Red Bull Racing Honda a Scuderia AlphaTauri majú presunúť do Rakúska  a Helmut Marko im sľubuje výlet v jeho rodnom kraji, na ktorý nezabudnú, tak to rozhodne  nebude iba o červených kobercoch a popíjaní šampanského. „Ak Helmut povie niečo takéto, tak to  vyzerá, že máme problém,“ zhodnotil pozvánku Max Verstappen. Krycie meno akcie je „Formula  Schnitzeljagd“. To znie tak rakúsky, poviete si. A nie ste ďaleko od pravdy, vo videu nechýba  krásna príroda našich západných susedov, rezne vo veľkosti taniera a dokonca ani lederhose!

Red Bull Ring
Zdroj: Autor fotografie: Phillip Platzer, Red Bull Content Pool

O čo teda v tejto výzve išlo? To si už teraz môžete pozrieť vo VIDEU plnom nečakaných úloh  a akcie v podaní štvorice pilotov F1. Tí si užili naozaj netradičnú cestu na Red Bull Ring, počas  ktorej na nich čakala celá séria výziev. Okrem dojenia kráv, plavby na tradičných drevených  člnoch a obliekania sa do krojov, ku ktorým dostali aj návod, sa jazdci mohli vyšantiť aj na  terénnych strojoch Pinzgauer. Offroadové kolosy prevetrali na lesnom okruhu, ale aj v záverečnom  šprinte priamo na Red Bull Ringu, kde ich už čakali vybojované rezne.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Halloweenske masky zahraničných interpretov: Nebol to skôr karneval?
Red Bull Ring
Zdroj: Autor fotografie – Phillip Platzer, Red Bull Content Pool

Sergio Pérez si rakúske dobrodružstvo poriadne užil: „Samozrejme, že sme všetky výzvy brali  veľmi súťaživo a seriózne a bola to zároveň najlepšia príprava na víkend, akú sme si mohli priať.“  Max Verstappen už iba dodáva: „Úprimne, ešte v živote som nevidel niečo ako šesťkolesový Pinzgauer. Šoférovať tento stroj bola naozaj zábava. Ale teraz je to už o tom, aby sme fanúšikom  dopriali dva dobré víkendy na Red Bull Ringu. Verím, že sa nám na domácich pretekoch podarí  zvíťaziť.“

Ako sa vám páčilo sprievodné video od Red Bullu? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

Zdroj: DOMINIKA GADUŠ, MONIKA VIŇANSKÁ – RedBull.sk

Zdroj titulnej fotografie:

Ďalšie novinky

Populárne