Recenzia: Vstupenka do raja – Konečne normálna komédia!

-

Novinky

Recenzia: Vstupenka do raja

Vonku vládne nepríjemne studené počasie a najlepšie strávenie tohto nečasu nám môže
spríjemniť práve dobrý film. Vypneme už tak unavený mozog, pohodlne sa usadadíme či už
doma alebo v kine, zoberieme si do ruky nejakú dobrotu a zvyšok prenecháme na naše oči. Čo môže byť ale filmom, ktorý si počas takéhoto dňa chceme pozrieť? Dnes by som vám rada predstavila film s názvom Vstupenka do raja. Aj keď už nie je čistou novinkou, keďže vyšiel v septembri, v našich kinách si ho ešte stále viete pozrieť. Čo od filmu môžeme očakávať a či stojí za návštevu kina sa dozviete v tomto článku.

Film, ktorý postráda recenzie

Nešla som do kina kvôli tomu, aby som videla tento film. Išla som do kina, lebo sme mali
s mamou naplánovanú babskú jazdu. A nikde som nevidela žiadne recenzie týkajúce sa tohto filmu – či už pozitívne alebo negatívne.Takže som mala iba trailer a od toho sme sa odrazili. Veď za vyskúšanie nič nedáme. Teda okrem drahých lístkov a predražedného občerstvenia. Na moje prekvapenie bolo kino naozaj plné, až sme mali problém vôbec kúpiť nejaké dobré miesta. Na to, že som o tomto filme dovtedy nepočula a to vyšiel dva mesiace dozadu, stále oňho bol záujem. Takže už vtedy som tušila, že to neboli iba vyhodené peniaze.

vstupenka do raja
Zdroj: webmagazin.teraz.sk

Recenzia: Vstupenka do raja – o čom vlastne je

Mám pocit, že komediálnych filmov stále pribúda, ale strácajú na kvalite. Vstupenka do
raja nám ponúka zábavu, nádherné prostredie, zaujímavú zápletku a dej, ktorý nebudete
chcieť preskočiť. Julia Roberts a George Cloony v hlavnej úlohe ako rozvedení rodičia mladej Lily predstavujú základné trio filmu. Lily, ktorá práve dokončila univerzitu, má nastúpiť do novej práce ako právnička. Presne tam aj začína film, na promóciách. Tam sa Georgia (Julia Roberts) a David (George Cloony) po rokoch musia stretnúť a pokúsiť sa vychádzať spolu aspoň po dobu skončenia promócií. Jediná vec, na ktorej sa oni dvaja zhodnú je to, ako veľmi sú na svoju dcéru hrdí. Lily po promóciách odchádza na Bali so svojou najlepšou kamarátkou, aby si oddýchli pred tým, ako začne skutočný život.

Čo osud nechcel, Lily na Bali stretne chlapca, Gedeho, a okamžite medzi nimi preskočí iskra. Taká veľká iskra, že sa okamžite chcú vziať. Rodičia sú jednoznačne proti tomuto nápadu, spiknú sa proti svojej dcére a spoločne vycestujú na Bali, aby jej zabránili zničiť si život tak, ako to urobili oni. Georgia a David sa zobrali mladí aj napriek odhováraniu svojich rodičov, a označujú to ako najväčšiu chybu svojho života. Ak vás zaujíma ako to dopadne a či sa im podarí túto svadbu prekaziť, nebudem nič viac prezrádzať, utekajte si film pozrieť.

Recenzia vstupenka do raja
Zdroj: cine-max.sk

Dokonalá súhra Julie Roberts a Geogra Cloonyho viedla ku komédii, ktorá konečne zabavila!

Neviem, či som niekedy v kine zažila atmosféru ako počas tohto filmu. Hlasný smiech ľudí
počas celého filmu bol pre mňa novinkou. Naozaj sa všetci smiali a zabávali. Scénaristi
a režisér jednoznačne odviedli skvelú prácu, spolu s hercami. Bez skvelého hereckého výkonu tejto dvojice by film nedostal taký život, aký mu oni dvaja vdýchli. Konečne som nemala chuť neustále sledovať hodinky na ruke a počítať, kedy to už skončí a ja budem môcť odísť. Toto je typ komédií, ktoré mi naozaj chýbajú na našich obrazovkách. Koniec filmu bol podľa môjho názoru veľmi predvídateľný, ale tentokrát mi to vôbec nevadilo, skôr ma to potešilo. A pár slov pridám aj k titulkovej scéne, ktorá predstavovala nepodarené zábery z natáčania a opäť rozosmiala kinosálu. Ľudia pripravení odísť si sadli naspäť a s úsmevom sledovali plátno aj naďalej.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Tip na film: Charlie Chaplin: The Great Dictator (1940)
julia roberts george cloony
Zdroj: kinema.sk

Ísť či neísť?

Ak sa chcete dobre zabaviť pri filme, tento vám jednoznačne odporúčam vidieť. Vstupenka do raja má naozaj zaujímavo podaný dej, skvelé herecké stvárnenie postáv (tým dvom naozaj uveríte, že sa nedokážu vystáť) a nabitý scénar vtipnými úskemi. Myslím, že nám všetkých už chýbala nejaká klasická komédia, pri ktorej nebudeme iba prevracať očami. Ako sa ale vraví, sto ľudí, sto chutí…

Hodnotenie: 9/10

Páčila sa vám naša recenzia: Vstupenka do raja? Pre viac recenzií nás nezabudnite sledovať.

Zdrojcsfd.sk

Ďalšie novinky

Populárne