streda, 20 januára, 2021

Recenzia: Šéf môjho šéfa – Zaujme táto slovenská knižka?

-

Recenzia: Šéf môjho šéfa

Už zopárkrát som pokukovala po tejto knižke v kníhkupectvách a sama neviem, prečo som si ju nikdy nekúpila. Autorkou je Micheala Zamari, naša vlastná slovenská a veľmi šikovná autorka. Verím, že sa vám táto recenzia – Šéf môjho šéfa bude páčiť.

michaela zamari
Zdroj: kukninato.sk

Šéf môjho šéfa

-REKLAMA-

Anotácia Šéf môjho šéfa:  Sympatická a ambiciózna Nela má za sebou pohnutú minulosť. Budúcnosť však vidí ružovo – má prácu, ktorá ju baví, šéfa, s ktorým si rozumie, a nezáväzného priateľa s výhodami. Jej pokojný život sa nečakane otrasie v základoch, keď do firmy Predictors, kde pracuje, vstúpi jeden z jej vrcholových manažérov, Tomas Leroy.
Jeho prílišná náklonnosť k nej ju nielen desí, ale okamžite v nej vyvolá množstvo otázok.
Kto je v skutočnosti šéf jej šéfa a čo je pravým dôvodom jeho príchodu? Čaká ju obdobie citových turbulencií alebo je len zbytočne podozrievavá? Zmätená Nela je odhodlaná dopátrať sa pravdy, ale na Leroya, je zdá sa, krátka….
Autorka: Michaela Zamari
Vydavateľstvo: Michaela Zamari, MERIDIANO-press / Moderné romány

šéf môjho šéfa
Zdroj: martinus.sk

Názor: Recenzia – Šéf môjho šéfa

Nebudem klamať, Šéf môjho šéfa je prvá slovenská kniha, ktorú som čítala. A autorka ma presvedčila, že sa nebolo čoho báť. Kniha sa nijako nelíšila od tých zahraničných a možno som si ju užila o to viac, keď som čítala príbeh z prostredia, ktoré ako tak poznám.

Keď som poprevracala knihu niekoľkokrát v rukách, pokochala sa skvelou obálkoupútavou anotáciou, prišiel čas na samotný príbeh. A postačilo mi len zopár stránok, aby som vedela, že ma kniha jednoznačne zaujala. Do role hlavnej hrdinky, Nely, som sa vžila veľmi jednoducho. Jej názory, jej záľuby a jej samotné správanie bolo naozaj zaujímavé.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Recenze: Justice League Dark: Apokalips War - Zakončení obří ságy

Koniec knihy je presne ten, pri ktorom si okamžite povieme, že potrebujeme druhú časť. A najhoršie je, že tú doma nemám. Otvorený, zaujímavý a veľmi napínavý koniec s nespočetným množstvom otázok – presne tak by som opísala koniec knihy Šéf môjho šéfa. Ak máte voľnú chvíľku, určite vám túto knižku odporúčam.

Hodnotenie: 9/10

Zdroj: Martinus

-REKLAMA-
- Advertisement -

Populárne

Aktuálne

- Advertisement -