štvrtok, 6 mája, 2021

Kto vyhrá a kto padne? Godzilla vs. Kong predstavuje epický trailer!

-

Prvý Godzilla vs. Kong trailer

Plán Warner Bros. pokračuje. Situácia je taká, aká je a štúdio Warner Bros. sa rozhodlo k razantnému kroku. Všetky ich filmy, ktoré sú naplánované na rok 2021, vyjdú v USA v jeden deň na streamovacej platforme HBO Max a v kinách zároveň. To znamená, že tí, ktorí sa ešte nebudú počas roka cítiť na to, aby si sadli do kina, kde bude sedieť veľké množstvo ľudí, si budú môcť aj najväčšie blockbustre vychutnať v pohodlí domova.

Godzilla vs. Kong je práve jeden z týchto filmov. Nadupaný akčný blockbuster, ktorý využije svoj rozpočet do posledného centa. Štvrtý film v takzvanom Monsterrverse, ktorému predchádzali filmy Godzilla (2014), Kong: Skull Island a Godzilla: King of the Monsters je teda konečne tu. Vychutnajte si prvú epickú ukážku najväčšieho súboja tohto roka.

-REKLAMA-

Film vyzerá až brutálne dobre a všetci milovníci kaiju sa nepochybne na tento showdown budú tešiť. Film bol u nás donedávna naplánovaný na 25. marca (rovnako ako v USA) avšak keďže je návrat kín vďaka pandémii koronavírusu zatiaľ otázny, vieme vám oficiálne povedať iba toľko, že film u nás príde výhradne do kín po ich otvorení. Budeme teda dúfať, že pandemická situácia sa čoskoro upokojí a my si budeme môcť túto bitku užiť na čo najväčšom možnom plátne.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Liga spravedlnosti: Snyder a nové scény za $70 milionů!

-REKLAMA-

Aký bol podľa vás prvý Godzilla vs. Kong trailer? Tešíte sa na štvrtý diel tejto monštróznej série? Kto podľa vás vyhrá? Kong alebo Godzilla?

Zdroj: youtube.com

-REKLAMA-
Avatar
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img