Očakávaný seriál Star Wars: Ahsoka je už za dverami! Čo čakať?

-

Novinky

Seriál Star Wars: Ahsoka sa blíži!

Nový pôvodný hraný seriál spoločnosti Lucasfilm s Rosario Dawsonovou v hlavnej úlohe prichádza! Spoločnosť Disney oznámila dátum premiéry nového seriálu Star Wars: Ahsoka na Disney+. Pri tejto príležitosti bola počas tretieho zápasu finále NBA odvysielaná aj nová televízna upútavka na seriál. Novú upútavku si môžete pozrieť prostredníctvom odkazu vyššie. Zverejnené boli aj tri nové fotografie.

Seriál zasadený do obdobia po páde Impéria sleduje bývalú rytierku Jedi Ahsoku Tano, ako vyšetruje novú hrozbu pre zraniteľnú galaxiu.

Okrem Rosario Dawsonovej v hlavnej úlohe sa v seriáli predstavia aj Natasha Liu Bordizzová ako Sabine Wren, Mary Elizabeth Winsteadová ako Hera Syndulla, Ray Stevenson ako Baylan Skoll, Ivanna Sakhnová ako Shin Hati, Diana Lee Inosantová ako Morgan Elsbeth, David Tennant ako Huyang, Lars Mikkelsen ako veľkoadmirál Thrawn a Eman Esfandi ako Ezra Bridger.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Lockdown: Filmová novinka od HBO Max, ktorú si môžete pozrieť už dnes!

Autorom scenára je Dave Filoni, ktorý je zároveň výkonným producentom spolu s Jonom Favreauom, Kathleen Kennedyovou, Colinom Wilsonom a Carrie Beckovou. Koproducentkou je Karen Gilchristová.

Tešíte sa na seriál Star Wars: Ahsoka? Videli ste aj animované série, kde dostala Ahsoka Tano veľké množstvo priestoru?

Zdroj: TS Disney
Zdroj titulného obrázka: Disney

Ďalšie novinky

Populárne