sobota, 10 apríla, 2021

Poznáme detaily príbehu The Suicide Squad! Na čo sa môžeme tešiť?

-

O čom bude príbeh The Suicide Squad?

Prepojený DC svet už zanikol. Avšak nové DC filmy musia prichádzať. Síce sme v bode, kedy netušíme, čo od nich čakať, no predsa len sa na ne tešíme. Predovšetkým na tímovku The Suicide Squad od režiséra Jamesa Gunna (Strážcovia Galaxie). K filmu sme zatiaľ dostali len zopár ukážok a fotiek, no už teraz je jasné, že pôjde o totálnu šialenosť. Nový film navyše práve dostal rating R, takže sa môžeme tešiť na poriadne drsné vtipy a akciu. Príbeh filmu nám však konečne odhaľuje oficiálna synopsa, ktorú nájdete hneď pod videom.

-REKLAMA-

“Vitajte v pekle a.k.a. väzení Belle Reve, ktoré má najväčšiu úmrtnosť v celých Spojených štátoch amerických. Je to miesto, kde sú zavretí všetci najhorší superzločinci, ktorí urobia čokoľvek, aby sa odtiaľ dostali. Ako napríklad, pridanie sa k zvláštnej jednotke Task Force X. Tá dostala za najnovšiu úlohu zoskupiť Bloodsporta, Peacemakera, Captain Boomeranga, Ratcatchera 2, Savanta, King Sharka, Blackguarda, Javelina a najmilovanejšiu psychopatku zo všetkých, Harley Quinn. Týchto šialencov ozbroja a (doslova) ich vyhodia na ostrove Corto Maltese, ktoré je premnožené nepriateľmi.

Ako prechádzajú džungľou, ktorú osídlili ozbrojení a partizánski protivníci, ocitnú sa na takzvanej misii “nájdi a znič”, ktorú povedie plukovník Rick Flag, ktorý ich ako jediný musí naučiť správne sa správať a Amanda Wallerová, ktorá bude neustále sledovať každý ich pohyb. Ako už je zvykom, ak spravia čo len jeden zlý krok, zomrú buď rukami nepriateľa, alebo vďaka samotnej Wallerovej. Ak by chcel niekto radu ohľadom uzatvárania stávok, najrozumnejšie bude, ak si stavíte proti nim… proti nim všetkým.”

Čo hovoríte na oficiálny príbeh The Suicide Squad? Tiež sa už filmu neviete dočkať?

-REKLAMA-

Zdroj: collider.com

-REKLAMA-
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Protirecenze: Liga spravedlnosti Zacka Snydera! Nová pecka od DC?
Avatar
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img