sobota, 10 apríla, 2021

Kedy príde posledný Justice League trailer? Snyder prezradil dátum!

-

Posledný Justice League trailer prichádza!

Fanúšikovia milujú Zacka Snydera a Zack Snyder miluje svojich fanúšikov. Ale ako dokázať niekomu, že ho ľúbite? Jednoducho, nezabudnete dať človeku, čo ľúbite, darček na Valentína. Zack teda na nás nezabudol a práve o týždeň na tento sviatok do sveta vypustí posledný oficiálny Justice League trailer.

Ukážka bude zostrihaná už z hotového filmu, takže efekty už budú vo výbornom stave. Je priam neuveriteľné, že Justice League Zacka Snydera je už za dverami. Ako sme už písali v minulom článku, film bude mať masívny celosvetový debut na všetkých platformách HBO. Aj my sa ho teda dočkáme už 18. marca na HBO Go.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Třetí série seriálu Westword - velký hit, anebo bolestivé zklamání?

Ak ste niekto, kto moc nevie prečo sa začína ohľadom Snyder Cutu vytvárať také veľké haló, určite mu odporúčam prelistovať náš web s článkami k tejto téme. Išlo totiž o dlhoročný boj za režisérsku víziu filmu, keďže kinoverzia bola zničená štúdiom, aby sa priblížila k trendu filmov od Marvelu. Pôvodný zostrih teda bude vychádzať z pôvodného scenáru, vízie, hudby a z pôvodných natočených materiálov. Bude mať niečo cez štyri hodiny a dokonca príde s ratingom R, čo znamená, že film bude prístupný divákom od 15 rokov. Valentínsky trailer nájdete hneď, ako vyjde, tu na plotpoint.sk.

-REKLAMA-

Tešíte sa na posledný Justice League trailer? Máte radi tvorbu Zacka Snydera?

Zdroj: twitter.com

-REKLAMA-
Avatar
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img