sobota, 10 apríla, 2021

Justice League Zacka Snydera prichádza aj ku nám! Kde si film pozrieme?

-

Justice League Zacka Snydera prichádza aj ku nám!

Roky sme za neho bojovali a síce bol Snyder Cut oficiálne oznámený už pred pár mesiacmi, stále nemôžeme uveriť, že sa to podarilo. Film totiž naozaj prichádza a už je prakticky za dverami. Nakoniec to nebude v podobe mini seriálu ale jednotného štvorhodinového filmu. Ten by mal mať niečo cez štyri hodiny. V USA teda pôjde o exkluzívnu premiéru na HBO Max. Keďže ale ostatné krajiny túto platformu nemajú, doteraz sme nevedeli, ako si budeme môcť tento zostrih pozrieť my, mimo USA. Konečne však máme odpoveď.

Snyder Cut, dnes už oficiálne s menom Justice League Zacka Snydera sa dostane do celého sveta, kde HBO má či už svoju HBO Go platformu alebo funguje ako samostatný kanál HBO. Tento masívny celosvetový debut nastane už 18. marca. Máme teda oficiálne potvrdené, že táto pôvodná verzia filmu Justice League príde aj do Čiech a na Slovensko na platforme HBO Go. Film by tam mal teda prísť aj s oficiálnymi titulkami.

-REKLAMA-

Celý svet teda dostane možnosť vidieť tento počin na vlastné oči. Justice League Zacka Snydera včera vypustilo von prvé tri plagáty, ktoré oznamujú jeho príchod. Je úžasné, že štúdio film promuje naozaj ako jednotnú víziu režiséra. Ak chcete vedieť o hnutí Snyder Cutu viac, určite vám pomôžu mnohé články na našom webe. Ide o historickú udalosť, ktorá sa tak skoro už asi nikdy nezopakuje. 18. marca si teda berte dovolenky, čaká nás jazda v štýle DC filmov tak, ako to máme radi. No a aby sme vás ešte viac potešili, prikladáme aj novú oficiálnu synopsu filmu. S ňou boli zverejnené aj mená producentov filmu, medzi ktorými sa objavil aj režisér Christopher Nolan.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Bude Snyder Cut film alebo seriál? Poznáme novú definitívnu odpoveď!

Nová synopsa

-REKLAMA-

Bruce Wayne (Ben Affleck) je odhodlaný postarať sa o to, aby Supermanova (Henry Cavill) obeť neprišla na zmar. V JUSTICE LEAGUE ZACKA SNYDERA spoja svoje sily s Dianou Prince (Gal Gadot) a plánujú zjednotiť tím superhrdinov, ktorí majú zachrániť svet pred blížiacou sa hrozbou katastrofických rozmerov. Takáto úloha sa ukáže byť ťažšia, než si Bruce predstavoval, lebo každý z nováčikov v tíme zvádza boj s vlastnou minulosťou, ktorú musí nechať za sebou, aby zvládli spojiť svoje sily a vytvoriť jedinečné spoločenstvá hrdinov. Spoločne tak Batman (Affleck), Wonder Woman (Gadot), Aquaman (Jason Momoa), Cyborg (Ray Fisher) a Flash (Ezra Miller) dúfajú, že na záchranu planéty pred zloduchmi, akými sú Steppenwolf, DeSaad, Darkseid a ich strašnými úmyslami ešte nie je príliš neskoro.

Tešíte sa na pôvodnú verziu Justice League? Čo hovoríte na celé hnutie s hashtagom Snyder Cut?

Zdroj: TS HBO Go

-REKLAMA-
Avatar
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img