štvrtok, 6 mája, 2021

Hudobná producentka Sophie tragicky umrela! Čo stálo za jej úmrtím?

-

Hudobná producentka Sophie tragicky umrela

Hudobná producentka Sophie umrela po tragickom páde v Aténach včera v ranných hodinách. Ohľadom tejto tragickej udalosti informoval svet denník BBC, pričom sa danej udalosti ihneď uchytil u ľudí na sociálnej sieti Twitter. Podľa dostupných informácií mladá producentka umrela po páde pri jej túžbe sledovať spln mesiaca, kedy sa tragicky zakopla.

Mladá producentka natáčala v Aténach práve svoj videoklip. Publicistický tím producentky sa poďakoval všetkým fanúšikom za pochopenie súkromia producentkinej rodiny. Producentka Sophie nás opustila vo veku 34 rokoch, pričom za svoj krátky život dokázala mať kariéru, ktorá pomáhala mnohým ľudom. Je to práve kvôli tomu, že podporovala ľudské práva a taktiež za ne bojovala.

-REKLAMA-

Hudobná producentka Sophie
Zdroj: djmag.com

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Kamil Hoffmann vydáva nový album Katalóg plný zaujímavých kombinácií!

Nominovaná na mnohé ocenenia

Mladá producentka Sophie bola počas svojej kariéry nominovaná na prestížnu cenu Grammy, pričom jej debutový album vyšiel v roku 2018. Jej hudba sa skladala z veľmi inovatívneho poňatia popovej hudby, kde využila prvky elektronickej hudby. Práve jej debutový album producentke vyslúžil nomináciu na cenu Grammy. Po úmrtí mladej producentky jej vyjadrili svoju úprimnú sústrasť mnohé známe osobnosti, ako sú Sam Smith, Nile Rodgers a mnoho ďalších. My taktiež prajeme rodine producentky úprimnú sústrasť.

-REKLAMA-

Poznali ste producentku Sophie? Ktorú pieseň ste mali najradšej? Zdieľajte vaše pocity v komentároch!

Zdroj: BBC

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img