pondelok, 27 júna, 2022

Podcast Moja Planéta s KubJom: Sabína Zetková

-

-REKLAMA-

Kubo pred kamerou, Kubo za kamerou

Stretli sa dvaja Jakubovia – Kubo Zavacký sa postavil za kameru, KubJa Kurek zase pred kameru a rozhodli sa vám spoločne priniesť podcast s názvom Moja planéta. V našich podcastoch sa vám budeme snažiť pravidelne prinášať hostí so zaujímavými príbehmi či povolaniami. Veríme, že každý človek má zaujímavý životný príbeh, stačí sa len pýtať tie správne otázky.

Malý princ ukrytý v názve

Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry | Audiokniha MP3 na Alza.sk
Zdroj: alza.sk

Filozofia ukrytá v názve Moja planéta pramení z diela Antoine De Saint-Exupéryho: Malý princ. V tejto knihe Malý princ navštevuje rôzne planéty. Na každej z nich sa nachádza nejaký človek s určitými charakterovými vlastnosťami. Veríme, že každý človek sa na život pozerá z jedinečného uhla pohľadu, a teda každý tak trochu žije na inej planéte. Tým, že sa medzi sebou rozprávame a o tieto uhly pohľadu sa delíme, navzájom sa ovplyvňujeme a jeden druhého pozývame na svoje planéty.

Vyštudovaná právnička, dobrovoľníčka v Austrálii a surfistka: Sabína Zetková

-REKLAMA-

Aktuálna situácia nám, žiaľ, nedovolí nakrúcať na našom milovanom gauči v redakcii, a tak sme sa rozhodli vám naďalej prinášať podcast Moja Planéta s KubJom online. Tentokrát bola naším hosťom multifunkčná cestovateľka Sabína Zetková. Jej vášňou je surfovanie, cestovanie a zoznamovanie sa s novými kultúrami. Strednú školu skončila v 17 a vyštudovala právo. V Austrálii narazila do Djokoviča, v New Yorku na ulici stretla Brucea Willisa. Pracovala na Australian Open, na Bali študovala indonézštinu. V súčasnosti žije na Jáve. Ako Indonézania riešia ekológiu? Prečo je Bali karmický ostrov? Ako sa dostať na VIP party v New Yorku? Neuveriteľný príbeh tejto spontánnej cestovateľky vám rozpovie sama Sabína Zetková, ktorá navštívila náš podcast Moja Planéta!

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Plotpoint spomína na pád dvojičiek - 11.9.2001

Podcast Moja Planéta: Sabína Zetková: “Plnou silou som vrazila do Rafaela Nadala”

Veríme a dúfame, že náš podcast Moja planéta bude pre vás zaujímavý najmä vďaka  našim jedinečným hosťom. Keďže tieto podcasty nemajú jednoznačné tematické zameranie, môžete očakávať naozaj pestrú a širokú škálu hostí.

-REKLAMA-

Zaujal vás podcast so Sabínou? Tak si ju určite nájdite na Instagrame: @sabinazet a dajte nám tip na niekoho, koho by ste chceli vidieť nabudúce!

Ak sa vám náš podcast páčil, môžete si vypočuť aj ďalšie tu.

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img