utorok, 30 novembra, 2021

Peter Hradiský preberá riadenie tímov spoločnosti Edenred! Aké zmeny prinesie?

-

-REKLAMA-

Peter Hradiský preberá riadenie tímu Edenred!

“Peter Hradiský, predtým generálny riaditeľ Lyreco UK & Ireland, bude teraz zodpovedný za riadenie tímu Edenred na Slovensku a aj v Českej republike”, reportuje Dane Sintejudean, regionálnej riaditeľke pre strednú a východnú Európu. Úspech každej firmy sa odvíja od spokojnosti zamestnancov, od ich rastu a pracovných úspechov. To je pracovná filozofia, ktorú chce spolu so svojimi skúsenosťami zúročiť na novej pozícií. Aktuálna situácia na trhu je pre neho výzvou, ako začať novú etapu spoločnosti.

„Je to unikátna príležitosť budovať nové partnerstvá, ktoré prinesú novú energiu do nej samotnej aj smerom k našim partnerom – užívateľom, klientom, ako aj našim zamestnancom, pre ktorých chceme byť značkou prvej voľby,“vyjadril sa Peter Hradiský.

Peter Hradiský
Zdroj: TS – Trumpeter

Dlhoročné skúsenosti

Ako generálny riaditeľ chce pokračovať v dynamickej digitalizácii spoločnosti na všetkých jej úrovniach. Jeho cieľom je udržať vedúcu pozíciu spoločnosti v starostlivosti o zamestnancov aj prostredníctvom motivačnej a odmeňovacej platformy fixných a flexibilných benefitov. 

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Čo je uhlíková neutralita a čo s ňou má spoločné Google?
-REKLAMA-

Je presvedčený, že cesta k dosiahnutiu tohto cieľa vedie cez digitálne riešenia. Dana Sintejudean, regionálna riaditeľka pre strednú a východnú Európu, dopĺňa

„Som rada, že môžem privítať Petra v tejto úlohe v Edenred. Jeho medzinárodné skúsenosti a know-how v oblasti manažmentu a predaja sú veľkým prínosom pre ďalší rozvoj nášho podnikania, ako aj pre posilnenie našej efektivity na trhu, kde vidíme príležitosť rásť, či už v oblasti zamestnaneckých výhod, alebo pri urýchľovaní digitalizácie celej spoločnosti.“

Peter Hradiský
Zdroj: Royaltiesecobranding.com

Tak čo? Aký máte názor na túto zmenu? Napíšte nám svoj názor do komentárov!

Zdroj: TS – Trumpeter

-REKLAMA-

Zdroj titulného obrázku: TS – Trumpeter

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img