SOUL: Nový trailer odhaľuje depresívny animák od Pixaru!

-

Novinky

Soul trailer

Ak sa vás niekto spýta na momentálne najlepšie filmové štúdiá, ak spomeniete Pixar, nie ste ďaleko od pravdy. Táto značka si za svoj krátky čas na scéne dokázala vybudovať naozaj obrovské meno a na filmové plátna nám priniesla už hneď niekoľko animovaných klasík. Dnes však máme možnosť nahliadnuť do ich potenciálne novej klasiky s názvom Soul.

Soul alebo teda v našom preklade Duša, nám vyrozpráva príbeh Joea Gardnera, hudobného učiteľa. Ten práve prežíva svoj najlepší deň, keďže dostane možnosť na veľké vystúpenie, o akom vždy sníval. Bohužiaľ, zrovna v tento osudný deň Joe Gardner umrie. Jeho duša sa dostane tam, kam všetky ostatné, keď ľudia umrú. Keďže je ale jeho vôľa prežiť omnoho silnejšia, jeho duša sa dostane na miesto, kde sa všetky ostatné ešte len rodia.

Originálny koncept je to, čo robí Pixar Pixarom a myslím, že už z tohto popisu je jasné, že to trafili úplne presne. Teraz je len otázne, či aj príbeh na konci trafí veľa originálnych bodov a nepadne do nejakej klasickej šablóny, ako sa to stalo teraz filmu Onward. Každopádne, pri filme Soul je dôležité najmä meno režiséra, ktorým je Pete Docter.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Secret Invasion: Trailer na nový Marvel seriál je tady! Co nás čeká?

Ten už režíroval filmy ako Príšerky s.r.o., Hore a V Hlave. Zo všetkých sa stali vysoko nadpriemerne hodnotené filmy. Docter má dnes dokonca na starosti aj plnú kreatívnu kontrolu nad všetkými ostatnými Pixar projektmi. Veríme teda, že Soul bude ďalší skvost od tohto štúdia, ktorý sa koncom roka ukáže v našich zoznamoch toho najlepšieho, čo filmový rok 2020 ponúkol. V našich kinách už od 18. júna.

Čo hovoríte na nový Soul trailer? Máte radi filmy štúdia Pixar?

ZdrojYouTube

Ďalšie novinky

Populárne