piatok, 27 novembra, 2020

Nové zahraničné rapové albumy: Lil Uzi Vert, Future a ďalší!

-

Nové zahraničné rapové albumy

Nové zahraničné rapové albumy prichádzajú takmer každý týždeň a niekedy je až ťažké to sledovať. Posledné zaujímavé projekty priniesli napríklad známe mená ako A$AP Ferg či Busta Rhymes, no pravidelne sa objavú aj menej známe mená, ktoré určite stoja za vypočutie. Počas celého roku sú väčšinou hudobné albumy vydávané štvrtky alebo piatky, čo nám perfektne umožňuje naladiť sa na víkend. Dnes sa teda spoločne pozrieme na vybrané projekty posledných týždňov a hodíme k tomu aj nejaké to info ako bonus. Všetky albumy spomenuté v tomto článku nájdete na hudobných platformách a ak by vás zaujímalo, aké albumy ešte k záveru tohto roku prídu, kliknite sem.

Lil Uzi Vert & Future: Pluto x Baby Pluto

Spoločný album, o ktorý sa postarali Lil Uzi Vert a Future, je stále čerstvou záležitosťou. Album vyšiel 13. novembra 2020, čo je naozaj nedávno, no a v týchto dňoch by mala doraziť jeho Deluxe verzia obohatená o niekoľko ďalších trackov. Čo sa týka prvého spomínaného, tak predošlý album, ktorý Lil Uzi Vert vydal, je jeden z najpredávanejších albumov tohto roku. Volá sa „Eternal Atake“ a je to v pohodičke.

King Von: Welcome to O’block

-REKLAMA-

Nedávno zosnulý nádejný mladík King Von vydal krátko pred svojou smrťou dosť slušný album. „Welcome to O’block“ vyšiel 30. októbra 2020 a umiestnil sa na popredných priečkach rebríčku albumov Billboard Music. King Von bol postrelený behom potičiek dvoch skupín a zahynul po prevoze do nemocnice a jeho smrť tak rozširuje zoznam raperov, ktorí nás v tomto roku predčasne opustili.

2 Chainz: So Help Me God!

43-ročný raper z Atlanty vydal tiež 13. novembra 2020 už svoj šiesty štúdiový album. Držiteľ najprestížnejšieho hudobného ocennenia Grammy z roku 2017 na svojom projekte zanechal 15 skladieb, ktoré znejú super. Na albume nájdeme aj super spolupráce s menami ako Murda Beatz, Kevin Gates, Kanye West, Lil Wayne či NBA Young Boy. Ďalšími hosťami sú Ty Dolla Sign, vyššie spomínaný Lil Uzi Vert a raperka Mulatto. 2 Chainz so svojím klasickým flowom predvádza Trap, ktorý v jeho podaní už dobre poznáme. Počuli ste už jeho najnovší album?

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  DaBaby - My Brother's Keeper: Rozlúčka s bratom, ktorý si vzal svoj život

A$AP Twelvyy: Noon Yung

Priznávam, že tento album som ešte nemal možnosť počuť celý, no na prvý dojem môžem povedať, že znel zaujímavo. Tento album vyšiel takisto 30. októbra 2020 a pocitovo je oveľa staršie ladený ako vyššie spomínané albumy. Na projekte nákdeme spolupráce s pár interpretmi, no nejak extrémne veľa ich naozaj nie je. Ale dobrou správou je, že sa na albume objavil aj A$AP Rocky, a to je rozhodne veľké plus!

Zaujímavosť: Na nových veciach pracuje aj Kid Cudi a nové skladby by mali prísť už čoskoro. Ďalší zaujímaví interpreti, ktorí by mali vydať svoje albumy ešte tento rok, sú Swae Lee a Megan Thee Stalion.

Zdroj: Billboard.com, YouTube, Wikipedia

-REKLAMA-
Avatar
Santiago Martins da Silvahttp://plotpoint.sk
Hudba je úžasná vec a pozadie tohto sveta je dosť fascinujúce. Ak by som neveril v to, že môžem článkami na tomto webe povedať niečo zaujímavé, tak to nerobím.
- Advertisement -

Populárne

GTA 5 Kvíz – Jak dobře znáš třetí nejprodávanější hru?

GTA 5 kvíz - Prověř si znalosti v nesmrtelné hře Série Grand Theft Auto od studia Rockstar Games je tu s námi už 23 let. Za tu...

Recenze: Boss Level – Nový akční film s Melem Gibsonem!

Recenze: Boss Level V naší další filmové recenzi se koukneme na film Boss Level, nový akční film s Melem Gibsonem a Frankem Grillo v režii Joe Carnahana. Režisér...

Aktuálne

Hra Hyrule Warriors: Age of Calamity! Ako vyzerá prvý trailer?

Hra Hyrule Warriors: Ponúkne Nintendo namiesto pokračovania prequel? Jedna z najobľúbenejších herných sérií vôbec od Nintenda je príbeh o Zelde a Linkovi. A na konzole...

Tip na film: Togo! Dokáže v každom rozvíriť emócie?

Film Togo Veľa ľudí miluje rozprávky, v ktorých figurujú v hlavných rolách zvieratká. Takéto rozprávky, ktoré zožali celosvetový úspech a stali sa klasikami, nás obšťastňujú...
- Advertisement -