piatok, 27 novembra, 2020

Podcast: Ostré Komando – Spider-Man od Sama Raimiho #1

-

Ostré komando!

Podcast Spider-Man od Sama Raimiho

V našich plotcast podcastoch sa vám budeme snažiť prinášať pravidelnú dávku informácií a názorov zo sveta popkultúry. Zaujímavé rozhovory a pohľady na nevšedné témy. Našou najnovšou témou je podcast Spider-Man od Sama Raimiho. Keďže sme všetci štyria veľkými fanúšikmi Spideyho a aj spomínanej trilógie, nechali sme sa trochu uniesť nostalgiou a zaspomínali (podľa nás)  na najlepšie komiksové filmy „ever“!

V prvej časti rozoberieme prvé dva diely pôvodného Spider-Mana s Tobeym Maguireom. Zaspomíname a vychválime, čo sa dá, ale taktiež vypichneme zopár chýb, ktoré vo filmoch vidíme. Keďže sa nám podcast časovo natiahol, rozhodli sme sa ho rozdeliť na dve časti. Avšak prvá časť Podcast: Ostré Komando – Spider-Man od Sama Raimiho čaká na vás!

podcast spider-man od sama raimiho
Zdroj: pinterest.com

Nový formát, nový podcast!

-REKLAMA-

V dnešnom podcaste OSTRÉ KOMANDO: Spider-Man od Sama Raimiho sme si pozvali aj hosťa a to Kevina. Je spoluzakladateľom nášho portálu Plotpoint.sk a taktiež veľkým fanúšikom Spider-Mana.

Dnešný podcast OSTRÉ KOMANDO: Spider-Man od Sama Raimiho aj so všetkými našimi plotcastami nájdete zatiaľ na Spotify a YouTube. Zvyšné platformy pribudnú čoskoro.

  • Kedy sme sa po prvýkrát stretli s konkrétnymi filmami
  • Naše obľúbené okamihy vo filmoch
  • Najlepší záporáci v komiksových filmoch
  • Nový žáner komiksových blockbusterov
  • Výrazné charaktery postáv, ktoré nás sprevádzali celou trilógiou
  • Ako mohol tvorca gore horroru Evil Dead natočiť takéto pecky?

Ak ste dopočúvali až do konca, tak ste určite zistili, že koniec sa tam veľmi nenachádza. Ako som spomínal, dodatočne sme sa rozhodli pre rozdelenie podcastu na 2 časti. Medzičasom si môžete skrátiť čas počúvaním predošlého podcastu nižšie.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Podcast - OSTRÉ KOMANDO: Charlie Kaufman a Asi to ukončím!

Verím, že vás najnovší formát podcastu zaujal a že si OSTRÉ KOMANDO vypočujete aj nabudúce! Určite nám dajte vedieť, či sa chystáte na nostalgický rewatch trilógie Spider-Man od Sama Raimiho a či u vás funguje po rokoch rovnako dobre ako u nás. OSTRÉ KOMANDO tu rozhodne nie je naposledy, takže ak budete mať nejaké otázky do budúcna, určite nám dajte vedieť! Nezabudnite nás odoberať, pretože sa blížia ďalšie rozhovory a obsah, ktorý vás určite bude zaujímať! 

-REKLAMA-
Avatar
Kevin Horňáčekhttp://plotpoint.sk
Hudba, lóve, móda, hous:>--
- Advertisement -

Populárne

GTA 5 Kvíz – Jak dobře znáš třetí nejprodávanější hru?

GTA 5 kvíz - Prověř si znalosti v nesmrtelné hře Série Grand Theft Auto od studia Rockstar Games je tu s námi už 23 let. Za tu...

Recenze: Boss Level – Nový akční film s Melem Gibsonem!

Recenze: Boss Level V naší další filmové recenzi se koukneme na film Boss Level, nový akční film s Melem Gibsonem a Frankem Grillo v režii Joe Carnahana. Režisér...

Aktuálne

Hra Hyrule Warriors: Age of Calamity! Ako vyzerá prvý trailer?

Hra Hyrule Warriors: Ponúkne Nintendo namiesto pokračovania prequel? Jedna z najobľúbenejších herných sérií vôbec od Nintenda je príbeh o Zelde a Linkovi. A na konzole...

Tip na film: Togo! Dokáže v každom rozvíriť emócie?

Film Togo Veľa ľudí miluje rozprávky, v ktorých figurujú v hlavných rolách zvieratká. Takéto rozprávky, ktoré zožali celosvetový úspech a stali sa klasikami, nás obšťastňujú...
- Advertisement -