utorok, 30 novembra, 2021

Podcast: Ostré Komando – Spider-Man od Sama Raimiho #1

-

-REKLAMA-

Ostré komando!

Podcast Spider-Man od Sama Raimiho

V našich plotcast podcastoch sa vám budeme snažiť prinášať pravidelnú dávku informácií a názorov zo sveta popkultúry. Zaujímavé rozhovory a pohľady na nevšedné témy. Našou najnovšou témou je podcast Spider-Man od Sama Raimiho. Keďže sme všetci štyria veľkými fanúšikmi Spideyho a aj spomínanej trilógie, nechali sme sa trochu uniesť nostalgiou a zaspomínali (podľa nás)  na najlepšie komiksové filmy “ever”!

V prvej časti rozoberieme prvé dva diely pôvodného Spider-Mana s Tobeym Maguireom. Zaspomíname a vychválime, čo sa dá, ale taktiež vypichneme zopár chýb, ktoré vo filmoch vidíme. Keďže sa nám podcast časovo natiahol, rozhodli sme sa ho rozdeliť na dve časti. Avšak prvá časť Podcast: Ostré Komando – Spider-Man od Sama Raimiho čaká na vás!

podcast spider-man od sama raimiho
Zdroj: pinterest.com

Nový formát, nový podcast!

-REKLAMA-

V dnešnom podcaste OSTRÉ KOMANDO: Spider-Man od Sama Raimiho sme si pozvali aj hosťa a to Kevina. Je spoluzakladateľom nášho portálu Plotpoint.sk a taktiež veľkým fanúšikom Spider-Mana.

Dnešný podcast OSTRÉ KOMANDO: Spider-Man od Sama Raimiho aj so všetkými našimi plotcastami nájdete zatiaľ na Spotify a YouTube. Zvyšné platformy pribudnú čoskoro.

  • Kedy sme sa po prvýkrát stretli s konkrétnymi filmami
  • Naše obľúbené okamihy vo filmoch
  • Najlepší záporáci v komiksových filmoch
  • Nový žáner komiksových blockbusterov
  • Výrazné charaktery postáv, ktoré nás sprevádzali celou trilógiou
  • Ako mohol tvorca gore horroru Evil Dead natočiť takéto pecky?

-REKLAMA-

Ak ste dopočúvali až do konca, tak ste určite zistili, že koniec sa tam veľmi nenachádza. Ako som spomínal, dodatočne sme sa rozhodli pre rozdelenie podcastu na 2 časti. Medzičasom si môžete skrátiť čas počúvaním predošlého podcastu nižšie.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Podcast - OSTRÉ KOMANDO: Charlie Kaufman a Asi to ukončím!

Verím, že vás najnovší formát podcastu zaujal a že si OSTRÉ KOMANDO vypočujete aj nabudúce! Určite nám dajte vedieť, či sa chystáte na nostalgický rewatch trilógie Spider-Man od Sama Raimiho a či u vás funguje po rokoch rovnako dobre ako u nás. OSTRÉ KOMANDO tu rozhodne nie je naposledy, takže ak budete mať nejaké otázky do budúcna, určite nám dajte vedieť! Nezabudnite nás odoberať, pretože sa blížia ďalšie rozhovory a obsah, ktorý vás určite bude zaujímať! 

-REKLAMA-
Kevin Horňáčekhttp://plotpoint.sk
Hudba, lóve, móda, hous:>--
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img