piatok, 30 októbra, 2020

Podcast – OSTRÉ KOMANDO: Charlie Kaufman a Asi to ukončím!

-

Ostré komando! – Podcast

Charlie Kaufman, jeho filmy a Asi to ukončím

V našich plotcast podcastoch sa vám budeme snažiť prinášať pravidelnú dávku informácií a názorov zo sveta popkultúry. Zaujímavé rozhovory a pohľady na nevšedné témy. Našou najnovšou témou je Charlie Kaufman a jeho filmy. Keďže prednedávnom prišla jeho depresívna novinka na streamovaciu platformu Netflix, rozhodli sme sa urobiť podcast o jeho filmografii a primárne o tom, prečo by ste toho scénaristu, režiséra a celkovo tvorcu mali sledovať. Samozrejme, často sa zamotáme, pretože Charlie Kaufman natočil množstvo super filmov.

Rozoberáme aj celkom podrobne jeho esenciálne filozofické depresívne pitvy ako Synecdoche, New York, naťukneme V koži Johna Malkovicha aj Večný svit nepoškvrnenej mysle a pozrieme sa aj na jeho zabudnutú pecku Adaptácia. Podcast obsahuje množstvo tém, tak neváhajte a vypočujte si ho! Podcast – OSTRÉ KOMANDO: Charlie Kaufman a Asi to ukončím čaká na vás!

synecdoche new york denofgeek
Zdroj: denofgeek.com

Nový formát, nový podcast!

-REKLAMA-

V dnešnom podcaste OSTRÉ KOMANDO: Charlie Kaufman, jeho filmy a Asi to ukončím sme si pozvali aj hosťa a to Simonu z krajiny filmov. Dovolím si povedať odborníčku na artovú filmovú scénu. Takže k filmovému tvorcovi, akým je Kaufman, je presne osobou, ktorá nám pomôže rozobrať jeho tvorbu dopodrobna!

Asi to ukončím Charlie Kaufman
Zdroj: amazon.com

Dnešný podcast OSTRÉ KOMANDO: Charlie Kaufman, jeho filmy a Asi to ukončím aj so všetkými našimi plotcastami nájdete zatiaľ na Spotify a YouTube. Zvyšné platformy pribudnú čoskoro.

  • Ako sme sa po prvýkrát stretli s Kaufmanovou tvorbou
  • Naše obľúbené „Kaufmanovky“
  • Mierne zamotanie sa v tvorbe Darrena Aronovskyho a Davida Finchera
  • Asi to ukončím
  • Metafory, alegórie, symbolika a depresia
  • Prečo (nie) je Charlie Kaufman génius

Ak ste dopočúvali až do konca, tak ste určite zachytili, že sme si dali menší prísľub do budúcna. A to, že u nás pravdepodobne Simona z krajiny filmov nebola naposledy a spoločne si preberieme v podobnom duchu aj tvorbu Darrena Aronovskyho. A to sme zistili až pri nahrávaní, že ho zbožňujeme všetci traja.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Podcast - Ostré komando: Rozbor filmu Tenet + SPOILERY!

Verím, že vás najnovší formát podcastu zaujal a že si OSTRÉ KOMANDO vypočujete aj nabudúce! Určite nám dajte vedieť, či sa chystáte na Kaufmanovu novinku Asi to ukončím alebo či ste ju už prípadne videli. OSTRÉ KOMANDO tu rozhodne nie je naposledy, takže ak budete mať nejaké otázky do budúcna, tak určite dajte vedieť! Nezabudnite nás odoberať, pretože sa blížia ďalšie rozhovory a obsah, ktorý vás určite bude zaujímať!

-REKLAMA-
Avatar
Martin Sugarhttp://plotpoint.sk
Postoj pútnik a zvestuj Lakedaimoncom, že my tu mŕtvi ležíme, ako zákony kázali nám.
- Advertisement -

Populárne

Život a kariéra Brendana Frasera: Čím všetkým si musel prejsť?

Život a kariéra Brendana Frasera Život a kariéra Brendana Frasera bola plná vzostupov, ale aj pádov. Vysoký, atletický s  chlapčenským šarmom a bystrým komickým cítením...

365 dní pokračovanie? – Laura prežila? Boli sex scény skutočné?

365 dní pokračovanie? V posledných dňoch sa na internete strhla veľká debata ohľadom nového erotického filmu od Netflixu. Pokiaľ neviete, o čom hovorím, bežte si pozrieť...

Aktuálne

The Haunting of Bly Manor: Povedla se Netflixu nová hororová minisérie?

Jaké je The Haunting of Bly Manor? V dnešních společných rychlo názorech jsem zaměřili na minisérii The Haunting of Bly Manor. Ta nabízí spoustu vedlejších...

Druhé hracie kolo Ligy majstrov: O osude Juventusu rozhodol VAR!

Druhé hracie kolo Ligy majstrov Pri hracích kolách Ligy majstrov sme boli zvyknutí na dvojtýždňové prestávky. Kvôli neskorému začiatku sa program najprestížnejšej európskej súťaže nahustil....
- Advertisement -