pondelok, 16 mája, 2022

Nové filmy na Netflixe: Október 2021 – Na čo sa tešiť?

-

-REKLAMA-

Nové filmy na Netflixe: Október 2021

Aj na túto jeseň vám prinášame zoznam zopár filmov, ktoré sa oplatí vidieť. Vonku panuje sychravé počasie a to nás automaticky ťahá k tomu, aby sme si sadli pred obrazovku a užili si chvíľku oddychu. Tieto nové filmy na Netflixe za október 2021 môžu byť práve tým pravým, čo vás osloví.

netflix
Zdroj: amazon.in

1) The Guilty – 1.10.2021

Film sa odohráva počas jediného rána na tiesňovej linke 911. Operátor hovoru Joe Baylor sa pokúša zachrániť volajúcu vo vážnom nebezpečenstve. Čoskoro však zistí, že nič nie je také, ako sa zdá. Unesená je matka dieťaťa, ktorá predstiera, že telefonuje so svojou dcérou. Joe sa snaží spraviť všetko preto, aby matke pomohol, nie je to však jednoduché. Originálna verzia filmu je vraj lepšia, no ja si myslím, že voľnú chvíľu zvládne vyplniť aj tento film.

The guilty
Zdroj: ssoap2day.to

2) Little Women – 6.10.2021

-REKLAMA-

Little Women síce nie je úplne nový film, no až v týchto dňoch sa dostáva na obrazovky nášho Netflixu, preto je zaradený v našej kategórii nové filmy na netflixe – október 2021. V rokoch po občianskej vojne Jo March žije v New Yorku a živí sa ako spisovateľka, zatiaľ čo jej sestra Amy March študuje maľbu v Paríži. Amy sa náhodne stretne s Theodorom „Laurie“ Laurencom, jej láskou z detstva, ktorý požiadal Jo o ruku, ale bol nakoniec odmietnutý. Ich najstaršia sestra Meg March sa vydala za učiteľa v škole, zatiaľ čo plachá sestra Beth má zdrvujúcu chorobu, ktorá rodinu opäť spojí.

Nové filmy na Netflixe: Október 2021
Zdroj: sk.pinterest.com

3) Like a boss – 15.10.2021

Najlepšie kamarátky Mia a Mel prevádzkujú kozmetickú spoločnosť, ktorú spoločne založili, a zažívajú najlepšie obdobie svojho života. Jedna je praktickejšia, zatiaľ čo druhá chce zarobiť peniaze a žiť honosným životným štýlom. Financie im však čoskoro začnú prerastať cez hlavu a lukratívna ponuka od neslávne preslávenej kráľovnej kozmetického priemyslu Claire je príliš lákavá na to, aby sa dala odmietnuť. Celoživotné priateľstvo Mel a Mii je ohrozené a ich obchod s krásou sa zvrtáva.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Páčilo sa vám La Casa de Papel? Pozrite si seriál Vis a Vis!
Nové filmy na Netflixe: Október 2021
Zdroj: imdb.com

4) Night Teeth – 20.10.2021

Vysokoškolák Benny na jednu noc pracuje ako šofér, pretože si chce zarobiť nejaké peniaze navyše. Jeho úlohou bolo, odviesť dve záhadné mladé ženy po Los Angeles na noc plnú zábavy. Čoskoro zistí, že jeho cestujúce s ním majú iné plány – a neukojiteľný smäd po krvi. Benny sa ocitne uprostred tajnej vojny, ktorá stavia súperiace kmene upírov proti ochrancom ľudského sveta. A to na čele s jeho bratom, ktorý sa pred ničím nezastaví, aby ich poslal späť do tieňa. S blížiacim sa východom slnka je Benny nútený vybrať si medzi strachom a pokušením.

Night teeth
Zdroj: rewind.sk

5) Stuck Together – 20.10.2021

-REKLAMA-

Posledným filmom v kategórii nové filmy na Netflixe – október 2021 je film Stuck Together. Príbeh ukazuje prázdne a tiché ulice Paríža. Zatiaľ čo mnohí utekajú z hlavného mesta, sedem rodín zažije zatvorenie budovy na ich ulici. Majiteľka kaviarne, ktorá znovu používa svoj hruškový alkohol ako hydroalkoholický gél. Čudný športový tréner Zoom, ktorý do týždňa priberie. Jeho snúbenica, speváčka, ktorá je v siedmom mesiaci tehotenstva a nechce ísť sama do nemocnice. Muž, ktorý zúfalo chce mať takú múdrosť ako jeho 8-ročný syn a podobne… Tri mesiace karantény, radosti, strachu, humoru a drámy. Sedem rodín, ktoré sa vlastne nepoznajú, v jednej budove, stretávajú sa, zbližujú sa, jeden druhému idú po krku a znova sa zmieria.

Stuck together
Zdroj: news.newonnetflix.info

Na ktorý film sa tešíte najviac?

Zdroj: imdb.com
Zdroj titulného obrázka: macblog.sk, sky.com, people.com, imdb.com (úprava redakcie)

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img