Ako dobre poznáš hru FIFA? Otestuj sa v kvíze!

-

Novinky

Ako dobre poznáš hru FIFA? Otestuj sa v kvíze!

Ako dobre poznáš hru FIFA? Dnes vychádza FIFA 22 pre všetkých hráčov. Doteraz ste si mohli zahrať prvých 10 hodín zakúpením služby EA PLAY alebo prémiovej verzie plnej hry, tzv. Ultimate Edition. V rámci dnešného vydania nového herného titulu hry FIFA 22 sme si pre vás pripravili kvíz, ktorý preverí vaše vedomosti v oblasti tejto hry. Otázky sa týkajú najmä predchádzajúcich ročníkov a sú zamerané na najpopulárnejší herný režim Ultimate Team ale aj na hru ako takú.

FIFA 22 je tu! Ako dobre poznáš túto hernú sériu a jej predošlé ročníky?

Už dnes vychádza plná verzia hry FIFA 22 pre všetkých hráčov. Doteraz ste si mohli zahrať prvých 10 hodín zakúpením služby EA PLAY alebo prémiovej verzie plnej hry, tzv. Ultimate Edition. Ste verným hráčom tejto klasiky od EA? Preverte svoje znalosti o najslávnejšom futbalovom simulátore! Správnosť svojich odpovedí sa dozvieš po poslednej otázke.   

Ako dobre poznáš hru FIFA
Zdroj: breakinglatest.news
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Podľahli sme vicemajstrom sveta! Gól sme inkasovali v závere zápasu!

Sú to len pozmenené súpisky alebo je to nová hra?

Každoročne je zo všetkých strán počuť názor, že každý rok je to to isté. Tak či onak je FIFA stále viac ako úspešná. Vlastne načo by jej tvorcovia z EA menili niečo čo už mnohé roky funguje? Do karát im hrá aj fakt, že v podstate im nemá kto konkurovať. Jediný kto by mohol predaje FIFY ovplyvniť je spoločnosť Konami s ich novou hrou eFootball, ktorá bude free to play. V každom prípade má EA v rukách tromf, ktorý sa volá Ultimate Team.

Ako dobre poznáš hru FIFA
Zdroj: playstation.com

Tento herný režim prináša herným vývojárom najväčší úspech. Hrajú sa na ňom majoritné turnaje, v podstate takmer každý deň prináša nový obsah a v konečnom dôsledku v ňom môžete kombinovať rôzne zostavy od výmyslu sveta. Mimochodom EA zarobí obrovské množstvo peňazí na FIFA pointoch, ktoré slúžia ako herná mena za reálne peniaze. Pomocou nich si môžeme kúpiť balíčky v ktorých nám môžu padnúť naši obľúbený hráči.

Ako dobre poznáš hru FIFA
Zdroj: microsoft.com

Kúpiť FIFU 22 alebo si radšej ušetriť peniaze?

Záver si z tohto krátkeho rozboru vie urobiť určite každý sám. Každopádne ak ste obrovským fanúšikom futbalu, režimu FUT a máte dostatok prostriedkov na novú hru, tak v podstate nie je dôvod prečo si najnovšiu verziu nezaobstarať. Ale ak ste príležitostný hráč, ktorý sa zdržiava v off-line svete, odporúčal by som si skôr stiahnuť najnovšie súpisky a pokračovať v starej verzii a ušetriť si peniaze.

Hrávate FIFU pravidelne alebo si len sem tam ťuknete s kamarátmi? Kedy ste po prvýkrát objavili režim FUT a kúpite si novú FIFU?

Zdroj titulného obrázka: onigamers.com

Ďalšie novinky

Populárne