streda, 22 septembra, 2021

Rick and Morty: Morty prichádza do hry Fortnite v novej ukážke!

-

-REKLAMA-

Morty prišiel do hry Fortnite!

V siedmej sérii prišiel Rick Sanchez. Tentokrát sa k nemu pridáva jeho vnuk a spoločník, Morty. Pokiaľ sa vám zdá zvláštne, o akej sezóne to vravím, mám na mysli sezóny v online hre Fortnite. S príchodom ôsmej sezóny sa zverejňuje ďalší exkluzívny skin pre fanúšikov tohto mega populárneho seriálu. Morty však prichádza so silnou robotickou pomôckou.

Ako už názov traileru napovedá, Mortyho skin sa bude volať Mecha Morty. Pôjde o legendary skin, takže si pripravte vaše V-Bucks. Spolu s ním prídu aj ďalšie zaujímavé funkcie. Hráčom sa dokonca pri eliminácii ukáže aj Mr. Meseeks a využiť budete môcť aj palicu z vesmírneho hada, Space Snake Pickaxe. Spolu s Mortym prichádza aj nový emote Get Schwifty, ktorý nám predvedie milovaný hudobný výkon Ricka s Mortym zo seriálu.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Apex Legends predstavuje trailer na novú sezónu Legacy! Čo ukázal?

Seriál Rick a Morty medzitým pomaly končí svoju piatu sériu. Nové diely môžete sledovať na platforme HBO Go. Nájdete tam všetky predošlé série vrátane nových (v tomto momente) ôsmich dielov. Uvidíme, ako bude spolupráca Fortniteu s týmto seriálom fungovať aj naďalej, no pre fanúšikov musí ísť o jasnú lahôdku. Keďže nie všetky populárne značky môžu mať vlastné herné série, takéto bonusy v online hrách sú vždy viac ako vítané.

-REKLAMA-

Čo hovoríte na príchod Mortyho zo seriálu Rick and Morty do hry Fortnite? Hrali ste aj za Ricka? Ste radi, kam sa táto spolupráca uberá?

Zdroj: epicgames.com
Zdroj titulného obrázka: downloadfaa.com

-REKLAMA-
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img