sobota, 10 apríla, 2021

Prvý filmový Mortal Kombat trailer je plný násilia, krvi a fatalít!

-

Násilie, krv a fatality: Mortal Kombat trailer!

Prichádza prvý trailer na remake slávnej a kontroverznej hry Mortal Kombat. Všetci fanúšikovia hry ako aj tí filmoví sa môžu prestať báť o výsledný film! Film je plný krvi, násilia a dokonca aj brutálnych fatalít, ktoré nikto neveril, že na veľkom plátne niekedy uvidíme. 

PS: Na zobrazenie traileru musíte potvrdiť vek na youtube.

-REKLAMA-

Prečo filmu nikto neveril?

Prvý film Mortal Kombat je dnes síce kultový, ale stále považovaný skôr za guily pleasure (niečo, čo sa páči, aj keď by sa nemalo). Hre ku filmovej sláve nepomohlo ani pokračovanie, ktoré je dodnes považované za filmový brak.

Nasledovali seriálové pokusy, ktoré síce pobavili, ale nezaujali natoľko, aby sa niekto odvážil nakrútiť remake alebo samostatné pokračovanie filmovej série. A keď sa oznámili mená nových tvorcov filmového remaku, všetky fanúšikovské hlavy opäť nad filmom iba mávli rukami. Režisér filmu Simon McQuoid ako aj jeho scenárista Greg Russo totiž pracovali na svojom prvom filme a hneď k tomu tak slávnej značky.

-REKLAMA-

Záchranca James Wan!

Avšak celý nový filmový projekt má na starosti slávny režisér James Wan (Insidious, Saw, V zajatí démonov, Rýchlo a zbesilo 7, Auquaman), ktorý sa stal jeho producentom. A James začal hľadať kvalitu v začiatkoch projektu hlavne v hercoch. Konečne si postavy z hry Mortal Kombat zahrajú herci, ktorí naozaj vedia bojové umenia. Napríklad Hirojuki Sanada (Scorpion) a Joe Taslim (Sub-Zero), ktorí majú za sebou filmové pecky ako Posledný Samuraj, The Raid či Rýchlo a zbesilo.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  The Mandalorian: Ahsoka Tano sa ukáže v druhej sérii! Kto si ju zahrá?

Čo je najdôležitejšie, James Wan šiel do tohto projektu s tým, že v ňom musia byť konečne brutálne fatality, množstvo krvi a film dostane rating R. Čiže si ho budú môcť pozrieť diváci iba nad 15 rokov (v USA iba v doprovode dospelého). Trailer do bodky splnil všetky tajné želania fanúšikov a pridal pár veci navyše!

Príbeh nejdem ani rozpisovať, keďže bude o samotnom turnaji. Určite môžeme čakať vražedný duel medzi nepriateľmi Sub-Zerom a Scorpionom (tvorcovia sľubujú krvavú úvodnú 10 minútovku), dozvieme sa hneď na začiatku, ako brutálne prišiel Jax o svoje ruky (Sub-Zero je kráľ traileru) a uvidíme množstvo kvalitne prevedených fatalít. Práve tie nás majú vo filme doslova šokovať a fanúšikov potešiť!

Ako moc sa tešíte na tento film po traileri? Ja ako malý Jojo a neviem sa ho dočkať! Tiež som patril medzi tých, ktorý filmu viac menej neverili.

Zdroj: youtube.com

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img