utorok, 2 marca, 2021

Mia Hrdlíková a Michaela Fandlová: AARON – Kapitola 38

-

KAPITOLA XXXVIII

„Poriadne sa zamyslite nad touto otázkou. Radšej by ste boli, keby vás uniesli mimozemšťania alebo keby vás zožral kanibal?“ Sedeli sme v školskej jedálni pri našom zvyčajnom stole a užívali si jedlo. Môj frajer sedel vedľa mňa a s úškrnom na tvári sledoval svojho najlepšieho kamaráta.

  Brandon sa zatiaľ na nás všetkých zvedavo pozeral a dožadoval sa odpovede. Aaron mi ich dnešný tréning opisoval ako jeden z tých najťažších, no vôbec sa mi nezdalo, že by im chýbala nejaká energia.

  „To veľmi záleží od toho, či by tí mimozemšťania vyzerali ako Ian Somerhalder alebo ako zelení škriatkovia s očami na tykadlách,“ zamyslela sa Cass.

  „A hlavne, či by nás uniesli na ich planétu za lepším životom alebo by z nás chceli získať informácie ohľadom nášho ľudstva,“ dodala som.

  „Zelení škriatkovia a informácie,“ prevrátil Brandon očami, akoby to bolo samozrejmé.

  „Neviem, asi aj tak mimozemšťania. Desí ma predstava, že by ma mal zjesť človek,“ priznala som, čím som si vyslúžila veľa prekvapených pohľadov.

  „Ty by si nebola schopná zjesť človeka?“ spýtala sa Diana prekvapene.

  „Ty áno? Teda, vy áno?“ prekvapene som sa obzrela okolo seba.

  „Whiteleeová, predstav si, že si na zemi už len ty a niekto, koho nenávidíš. Chcela by si prežiť a už by si nemala čo jesť, no vedela by si, že pomoc je na ceste. Aj tak by si nebola schopná zjesť človeka?“ Aaron sa na mňa zboku uškŕňal.

  „Keby sme poslední ľudia na svete, kto by nás išiel zachrániť?“ spýtala som sa zasa ja.

  „A zasa sme sa dostali k tým mimozemšťanom,“ prevrátil Brandon oči.

  „Dobre, toto je hlúposť. Kašlime na to,“ mávla Cass rukou a vložila si do úst cestoviny.

  „Vaše jediné šťastie je, že musím ísť. Cass ideš?“ v okamihu, ako Brandon vypustil tie slová z úst, pri stole zavládlo hrobové ticho. Všetci sme sa letmo pozreli na Roya, ktorý zmätene pozeral na Cass a Brandona.

  „Pozri sa, všetci mi závidia moju spoločnosť,“ povedal Brandon, keď sa spolu s Cass vzdialili od stola no dostatočne nahlas, aby sme ho počuli. Cass mi hovorila, že majú po škole plány, no nič vážne. Cass potrebuje trochu pomôcť v matike a Brandon je vraj matematický génius. Popravde, myslela som že jediná vec, ktorú vie ten chlapec zrátať, je počet dievčat, s ktorými spal.

  „Ideme?“ spýtal sa Aaron, keď sme obaja dojedli.

  „Jasné. Ahojte,“ na všetkých som sa pekne usmiala, chytila Aarona za ruku a spoločne sme odišli z jedálne.

  „Dnes som sa bavil s Brandonom o tom bývaní, a samozrejme súhlasil. Poobede ideme na obhliadku jedného bytu,“ viem za akých okolností sa chce Aaron odsťahovať, no tú radosť v jeho hlase už len z predstavy že on a Brandon budú bývať spolu, nevedel zakryť ani on.

  „To je skvelé. Potom mi daj vedieť čo a ako,“ usmiala som sa a dovolila mu, aby mi dal rýchlu pusu na čelo.

  „Samozrejme, ideme tam okol…“

  „Aaron, dopekla volala som ti snáď miliónkrát!“ rozzúrený hlas mojej sestry sa za nami ozval v momente, ako sme prišli k autu.

  „Viem. Ja som totiž miliónkrát ten hovor zrušil. Očividne si to nepochopila, ale nechcel som to zdvihnúť,“ keby som Allison, jeho tón ma schladí na mieste. No mojou sestrou to ani nepohlo. Dokonca vyzerala, že ani nevid,í ako stojím hneď vedľa Aarona.

  „Kebyže to nie je dôležité, nestrácam s tebou svoj drahocenný čas, takž…“

  „Preboha Allison, čo je také dôležité, že na to potrebuješ mňa? Zlomila si si nechtík? Chytila si od Briana nejakú chorobu? Nebodaj sa ti opäť pokazila žehlička na vlasy? Je mi to jedno, vyrieš si to sama,“ keďže Allison prekvapene a s otvorenými ústami stála pred nami, Aaron usúdil, že je čas odísť. Preto ma rýchlo pobozkal a pobral sa k autu, ktorým ráno prišiel on, zatiaľ čo ja som nastupovala do jeho typického veľkého čierneho auta. V spätnom zrkadle som videla Allison, ako ešte stále stojí na rovnakom mieste a sleduje obe autá, ako miznú zo školského parkoviska.

  Nebudem klamať, bola som zvedavá, čo od Aarona chce. No nehodlala som jej dopriať ten moment, aby som to zistila. Pokiaľ to je naozaj dôležité raz sa to k nám dostane. A popravde, obávam sa, že chce Aarona naspäť.

  Allison totižto strávila celý svoj život tým, že ničila ten môj. Dostala som novú hračku a páčila sa mi? Vzala si ju. Dostala som nádherné Hannah Montana tričko? Vzala si ho, aj keď Hannu neznášala. Dostala som ako prvá menštruáciu? Tri mesiace sa snažila vygoogliť, ako dostať prvýkrát menštruáciu. Zaľúbila som sa do Aarona? Chce Aarona. 

„Čo to malo znamenať?“ spýtala som sa prekvapene, keď som vystúpila z Aaronovho auta. Zaparkovala som pred jeho domom, keďže tak sme sa dohodli. Bolo vážne nanič ísť do školy dvomi autami, hlavne keď ani jedno nebolo moje.

  „Je to Lisa, zasa si len niečo vzala do hlavy. Ako vždy,“ prevrátil Aaron očami a vzal si kľúče, ktoré som mu podávala.

  „Boli ste kamaráti? Myslím, predtým ako…predtým, ako ste si spolu začali,“ len pomyslenie na to, že Aaron a Allison boli spolu sa mi ani trochu nepáčilo, no nič na tom nezmením.

  „Áno aj nie. Sme viac menej v tej istej partii, stretávame sa s tými istými ľuďmi, vždy to tak bolo. Nikdy sme nemali náramky priateľstva, ale občas sme sa bavili.“ Áno, viem si presne predstaviť, čo sa pod pojmom bavili skrýva.

  „Dobre, zmeňme tému. Allison som mala dnes už dosť. Kedy idete s Brandonom?“ rýchlo som zmenila tému. Človek nikdy nevie, čo ak by mu rozhovor o Allison priniesol naspäť spomienky na ich vzťah. Na ich sex. Čo ak mu vyhovovala viac ako ja?

  „Máme sa tam stretnúť o štvrtej. Takže môžeme dovtedy počkať tu, potom ťa vezmem domov a po ceste sa zastavím aj preňho. Ak teda nemáš lepšie plány,“ letmo na mňa pozrel a otvoril ich obrovské sklenené dvere.

  „Jasné. Ja si potom aj tak musím spraviť esej na španielčinu. Zajtra to musím odovzdať,“ prevrátila som očami.

  „Mám nápad,“ povedal popri tom, ako sme si objala vyzuli tenisky. Nechcela som im spraviť predsa v dome mokré šlapy od toho nechutného dažďa, ktorý bol vonku.

  „Dobre, nech to je čokoľvek som za. Ale najskôr sa chcem ísť osprchovať, som celá mokrá,“ povzdychla som si popri tom, ako som si prehrabla vlasy rukou.

  „To potom. Dokonca budem gentleman a nechám ťa v sprche samú. Teraz poď so mnou,“ pobavene som prevrátila očami.

  „Dobre, čo teda?“ s úsmevom na tvári ma chytil za ruku a viedol k zadným dverám ich domu. Vyšli sme von a Aaron za  nami zavrel dvere. Následne zasvietil svetlo v ich obrovskom krytom bazéne a pozrel na mňa.

  „Vyzliekaj sa skôr, ako ťa vyzlečiem ja,“ nebudem tvrdiť, že sa mi tá predstava nepáčila. Klamala by som.

  „Chceš sa ísť kúpať? Nemám tu plavky,“ podotkla som.

  „Nevadí,“ Aaron sa nezbedne uškrnul a vyzliekol si mikinu.

  „Samozrejme, tebe zjavne nie,“ tiež som si vyzliekla mikinu a natiahla sa za Aaronovým tričkom.

  „Prezleč sa, hneď sa vrátim,“ povedal rýchlo a zmizol v útrobách domu. Využila som zatiaľ to, že nikto nesledoval každý jeden môj pohyb a vyzliekla sa. Na nahé telo som si obliekla obrovské čierne tričko, ktoré mi bolo takmer po kolená. Po pár sekundách sa Aaron v tmavomodrých plavkách.

  „Pevne som veril, že keď sa vrátim budeš nahá,“ so smiechom som pokrútila hlavou a spoločne sme prešli k bazénu.

  Voda v ňom bola príjemne teplá, no možno to zapríčinilo studené počasie, ktoré prevládalo vonku. Aaron za nami zavrel dvere, aby nám neunikalo teplo a spoločne sme ponorili naše telá do horúcej vody. Bolo to oveľa lepšie ako studené jazero, v ktorom sme sa kúpali v sobotu. Jediná vec, ktorá mi vadila bolo tričko, ktoré som musela mať na sebe. Nasiaknuté vodou bolo ťažké, no nebola šanca, že by som si ho vyzliekla.

  Aaron sa ponoril do vody a preplával na druhú stranu a potom znova naspäť. Celý čas bez toho, aby sa nadýchol. Ja by som bola unavená, keby mám plávať na koniec toho bazéna nad vodou.

  „Ahoj, Whiteleeová,“ doširoka sa usmial, keď sa predo mnou vynoril spod vody. Zachichotala som sa ako skutočná zamilovaná krava, obmotala mu ruky okolo krku a pritiahla si ho bližšie. Ruky mi položil na pás pod tričkom a pritiahol si ma čo najbližšie k svojmu telu.

  „Takže Cass a Brandon,“ ozvala som sa ako prvá, aby som prerušila iskru, ktorá medzi nami vznikala.

  „Čo s nimi?“

  „To sa pýtam ja teba. Aký má tvoj kamarát plány s mojím dievčatkom?“ Aaron sa zasmial a prevrátil pobavene očami.

  „Zatiaľ ju nepretiahol, to je uňho pokrok. Buď naňho aspoň trošku hrdá.“

  „Nikdy by som nepovedala, že zrovna oni dvaja budú kamaráti,“ priznala som. Nešlo o to, že by som Cass nepriala kamarátov, no Brandon mi neprišiel ako spoločnosť v ktorej sa bude cítiť príjemne.

  „Nikdy by som nepovedal, že budeš stáť takmer nahá v mojom bazéne bez toho, aby som ťa mohol pretiahnuť na týchto schodoch a pozri sa na nás,“ jemne som ho udrela do hrude, no pravdepodobne ani necítil, že som sa ho dotkla.

  „Som rada, že si s tým stotožnený,“ dodala som s úsmevom.

  „Si príšerná,“

  „Aj tak ma miluješ,“ slová vyleteli z mojich úst takmer automaticky. Zasekla som sa v pohybe hneď, ako som si uvedomila, čo som práve povedala. Nemyslela som to tak doslovne.

  „Aaron?!“ hlas Aaronovej mami zvonka prišiel ako záchrana, ktorú som nutne potrebovala. Nechala som svoje ruky dopadnúť dole a odstúpila od Aarona.

  „Áno?“ pohol sa smerom k východu a tak som ho v tichosti nasledovala.

  „Ja len, že už sme doma. Aj s deťmi. Tak aby si vedel.“

  „Mami, nemáme sex v bazéne,“ povzdychol si pobavene Aaron. A hneď ako sa pozrel na môj zdesený pohľad zasmial sa.

  „Dobre. Budete s nami večerať?“

  „Dnes nie. Idem niečo zariadiť s Brandonom.“

  „Nabudúce pozvi aj jeho. Dlho som ho nevidela.“

  „Jasné, mami,“ povzdychol si Aaron, na čo jeho mamina odišla.

  „Ona o tom nevie?“ spýtala som sa, keď som počula ako zavrela dvere.

  „Nie. Kým nebudeme mať nájdený byt, nebudem jej o tom hovoriť,“ na jednej strane som mu dokonale rozumela. No nevedela som si predstaviť, čo to spraví s jeho mamou, keď ju opustí druhý chlap v jej živote. 

-REKLAMA-

Nakoniec ma Aaron vzal domov chvíľu pred štvrtou, aby stihol zájsť po Brandona. Stihla som sa uňho rýchlo osprchovať, no jeho gentlemanské správanie nevydržalo ani tri minúty. Vlastne ešte sa voda nestihla ani zohriať a už bol v sprche so mnou. Nesťažujem sa.

   Ale po ceste domov mi volala Tiffany a oznámila mi, že mám plány na večer. Totižto známa jej mami má dnes otváračku nejakého nového klubu a Tiffany má za úlohu priviesť všetky pekné dievčatá, ktoré pozná. Mojou úlohou je priviesť Cass, Dianu a Alice a zároveň vyzerať najviac sexy ako budem vedieť. O siedmej mám byť nachystaná a prídu pre mňa.

  Jediný problém – okrem toho, že je pondelok – bol Aaron a jeho nesúhlasný výraz, keďže sa táto konverzácia odohrávala počas jazdy s ním. Povedal Tiff, že má zakázané kaziť mu frajerku jej hlúpymi nápadmi a ja sa nemám čo flákať po nociach v nejakých kluboch. Bez neho. Bohužiaľ, ani táto scéna mu nepomohla a Tiff ho s nami nezavolala. Má medzi nohami niečo navyše. Bohužiaľ a našťastie.

  „Nechcem znieť ako žiarlivý frajer, ale mala by si zostať doma,“ povedal, keď zastavil auto pred mojim domom.

  „Nechcem znieť ako nevďačná frajerka, ale idem večer s babami do klubu,“ oznámila som mu s úsmevom.

  „Nechcem znieť ako žiarlivý frajer, ale budú tam nadržaní chlapci,“ opäť som sa zasmiala.

  „Aký rozdiel to bude v porovnaní s tým, že by som večer strávila s tebou?“

  „Ja mám výsostné právo dotýkať sa ťa.“

  „To právo počká. Dôveruj mi trochu,“ nepáčil sa mu tento nápad, no už naozaj dlho som netrávila čas s niekým, kto nebol Aaron. A naozaj som sa na dnešný večer tešila.

  „Ja ti dôverujem. Tiffany je tá, ktorej neverím,“ zasmiala som sa a pobozkala ho na jeho dokonalé pery.

  „Zlato, vidíme sa zajtra v škole, dobre?“ sladko som sa usmiala.

  „V škole?“

  „Cass bude určite spať u mňa, takže ju vezmem do školy ja.“

  „Skvelé. Ešte ste tam ani nie je a už si ma vymenila,“ ironicky zatiahol a opäť ma pobozkal.

  Doma som si vyfúkala a vyžehlila vlasy a namaľovala som sa presne ako kedysi. Vybrať vhodné šaty bolo dosť náročné, no nakoniec som zvolila obtiahnuté sýtočervené krátke šaty, ktoré mali odhalený chrbát.

  Mama mi môj výber schválila a dokonca mi priniesla jej čierne vysoké topánky, ktoré mali remienky okolo nohy. Naozaj som vyzerala úžasne a mrzelo ma, že ma takto Aaron neuvidí. No na druhú stranu, asi by ma nikam nepustil.

  Mama povedala, že pokiaľ prídem ráno na čas do školy je jej jedno kedy sa vrátim, len sa musím vrátiť. A to isté platilo o Cass, ktorá sa u nás objavila chvíľku pred siedmou. A vyzerala neskutočne sexy.

  Vlasy mala zvlnené do krásnych vĺn, ktoré sa jej neskutočne hodili, make-up jej poriadne zvýrazňoval oči a o tých šatách ani nehovorím. Rovnako ako ja zvolila obtiahnuté a krátke, no ona mala čierne. Tiff na nás bude jednoznačne hrdá, keď príde.

  Presne o siedmej pred mojim domom zastavila dlhá čierna limuzína, z ktorej nám kývala Tiff ako znamenie, že máme nastúpiť. Diana, Alice, Stacy, Amanda a Tiff už sedeli vnútri, čo znamenalo že už sme všetky.

  „Vyzeráte fantasticky! Dnešný večer si poriadne užijeme,“ zvýskla nadšene Tiff a podala každej do ruky pohár so šampanským.

Počas cesty do klubu sme vypili všetky fľaše šampanského, ktoré limuzína obsahovala. Preto sme z nej vystupovali v už výbornej nálade a nevedeli sa dočkať, kedy sa dostaneme dovnútra. Na to, že to bol nový klub a bol pondelok, stálo pred ním v rade veľmi veľa ľudí.

  Tiff so smiechom prešla k vyhadzovačovi, pozdravila ho a bez mihnutia oka sme sa ocitli vnútri. Toto bola jedna z vecí, za ktorú som bola rada. Naše mená mali vplyv, ľudia vedeli kto sme. Nachádzali sme sa síce v časti mesta, ktorá sa tej našej nepodobala no stále ľudia vedeli kto sme.

  Čakali na nás špeciálne miesta vy VIP na druhom poschodí. Mali sme priami výhľad na tanečný parket, ktorý bol preplnený zabávajúcimi sa ľuďmi. Posadali sme si okolo okrúhlych stolov a smiali sa na príbehu, ktorý nám rozprávala Amanda.

  „Dámy, čo vám môžem priniesť?“ mladý čašník sa zastavil pri našich stoloch a snažil sa prekričať hlasnú hudbu, ktorá sa rozliehala všade okolo.

  „V akom drinku máte najviac alkoholu?“ spýtala sa Tiff okamžite.

  „Asi to bude fľaša vodky,“ čašník to očividne myslel ako vtip, no pri Tiff nič také neexistuje.

  „Tam dám doneste tri!“ rozkázala.

  „A niečo k tomu?“ spýtal sa znova.

  „Si aj ty v menu?“ Amanda sa predklonila dopredu, aby dopriala čašníkovi priamy pohľad do jej výstrihu. Samozrejme, pozrel sa.

  „Ak prežiješ do tretej, tak áno,“ koketne žmurkol na Amandu.

  „Keď budeš mať pauzu daj vedieť. Stretneme sa na záchodoch,“ zakričala za ním, kým odchádzal. Všetky sme sa začali smiať a po chvíľke sa k nám pridala.

  „No čo, niekto ich musí pokrstiť,“ obhájila sa.

Čašník nakoniec naozaj priniesol tri fľaše vodky, no našťastie mal toľko rozumu, že k nim priniesol aj  džús. Odkázal nám, že keby sme čokoľvek potrebovali stačí zamávať. No to ho už nikto nepočúval, pretože Tiffany začala liať vodku z fľaše priamo Stacy do úst.

  „Och môj bože, toto je moja pesnička!“ zakričala Amanda tak hlasno, že takmer prekričala hudbu, ktorú hrala. Pesničku sme poznali všetky a Amanda nebola jediná, ktorá ju zbožňovala. Dve fľaše alkoholu už boli prázdne a to sa ukázalo aj na našom správaní. Tanečný parket bol až dole, dole schodmi, ktorými by sme museli ísť. To neprichádzalo do úvahy.

  Amanda položila svoje vysoké štekle na stôl pred nami, následne mi podala ruku a ja som ochotne vyliezla za ňou. Mala som pravdu. Ešte jedna akcia s Amandou a budeme kamarátky. Aspoň na pár hodín.

  Spoločne sme sa vlnili v rytme hudby, spievali ako odušu a užívali si každý moment, ktorý nám bol v tento večer dopriaty. Topánky ma šialene tlačili, no všetky pohľady z parketu boli nasmerované na nás. Osvetľovač dokonca otočil jedno svetlo našim smerom a v tej sekunde to bola najväčšia výhra, akú sme mohli zažiť.

  Tiffany sa k nám pridala hneď, keď sa jej podarilo vyzuť topánky, pretože s nimi by to vraj nedala. A tak sme tancovali všetky tri na stole a smiali sa zakaždým, keď na nás niekto zapískal. Tu hore sme totiž boli v bezpečí. Nikoho, kto nebol VIP, sem bez nášho povolenia nepustili.

  Pesnička skončila, my sme sa vrátili naspäť na naše miesta a čašník prišiel s ďalšími drinkami. Tentokrát sme sa už skrotili a objednali si obyčajný Mai-Tai namiesto čistej vodky. No hneď, ako sme vypili polovicu, Tiff každej doliala doplna vodky. A to je posledná vec, ktorú si z tohto večera pamätám.

AARON Kapitola 38: Prechádzajúcu kapitolu tejto publikácie nájdete na tomto linku.

Zelený kocúr banner
zelenykocur.sk – zľava 5% s kódom: PLOTPOINT

-REKLAMA-
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Mia Hrdlíková a Michaela Fandlová: AARON – Kapitola 10
- Advertisement -

Populárne

Aktuálne

- Advertisement -

KAPITOLA XXXVIII

„Poriadne sa zamyslite nad touto otázkou. Radšej by ste boli, keby vás uniesli mimozemšťania alebo keby vás zožral kanibal?“ Sedeli sme v školskej jedálni pri našom zvyčajnom stole a užívali si jedlo. Môj frajer sedel vedľa mňa a s úškrnom na tvári sledoval svojho najlepšieho kamaráta.

  Brandon sa zatiaľ na nás všetkých zvedavo pozeral a dožadoval sa odpovede. Aaron mi ich dnešný tréning opisoval ako jeden z tých najťažších, no vôbec sa mi nezdalo, že by im chýbala nejaká energia.

  „To veľmi záleží od toho, či by tí mimozemšťania vyzerali ako Ian Somerhalder alebo ako zelení škriatkovia s očami na tykadlách,“ zamyslela sa Cass.

  „A hlavne, či by nás uniesli na ich planétu za lepším životom alebo by z nás chceli získať informácie ohľadom nášho ľudstva,“ dodala som.

  „Zelení škriatkovia a informácie,“ prevrátil Brandon očami, akoby to bolo samozrejmé.

  „Neviem, asi aj tak mimozemšťania. Desí ma predstava, že by ma mal zjesť človek,“ priznala som, čím som si vyslúžila veľa prekvapených pohľadov.

  „Ty by si nebola schopná zjesť človeka?“ spýtala sa Diana prekvapene.

  „Ty áno? Teda, vy áno?“ prekvapene som sa obzrela okolo seba.

  „Whiteleeová, predstav si, že si na zemi už len ty a niekto, koho nenávidíš. Chcela by si prežiť a už by si nemala čo jesť, no vedela by si, že pomoc je na ceste. Aj tak by si nebola schopná zjesť človeka?“ Aaron sa na mňa zboku uškŕňal.

  „Keby sme poslední ľudia na svete, kto by nás išiel zachrániť?“ spýtala som sa zasa ja.

  „A zasa sme sa dostali k tým mimozemšťanom,“ prevrátil Brandon oči.

  „Dobre, toto je hlúposť. Kašlime na to,“ mávla Cass rukou a vložila si do úst cestoviny.

  „Vaše jediné šťastie je, že musím ísť. Cass ideš?“ v okamihu, ako Brandon vypustil tie slová z úst, pri stole zavládlo hrobové ticho. Všetci sme sa letmo pozreli na Roya, ktorý zmätene pozeral na Cass a Brandona.

  „Pozri sa, všetci mi závidia moju spoločnosť,“ povedal Brandon, keď sa spolu s Cass vzdialili od stola no dostatočne nahlas, aby sme ho počuli. Cass mi hovorila, že majú po škole plány, no nič vážne. Cass potrebuje trochu pomôcť v matike a Brandon je vraj matematický génius. Popravde, myslela som že jediná vec, ktorú vie ten chlapec zrátať, je počet dievčat, s ktorými spal.

  „Ideme?“ spýtal sa Aaron, keď sme obaja dojedli.

  „Jasné. Ahojte,“ na všetkých som sa pekne usmiala, chytila Aarona za ruku a spoločne sme odišli z jedálne.

  „Dnes som sa bavil s Brandonom o tom bývaní, a samozrejme súhlasil. Poobede ideme na obhliadku jedného bytu,“ viem za akých okolností sa chce Aaron odsťahovať, no tú radosť v jeho hlase už len z predstavy že on a Brandon budú bývať spolu, nevedel zakryť ani on.

  „To je skvelé. Potom mi daj vedieť čo a ako,“ usmiala som sa a dovolila mu, aby mi dal rýchlu pusu na čelo.

  „Samozrejme, ideme tam okol…“

  „Aaron, dopekla volala som ti snáď miliónkrát!“ rozzúrený hlas mojej sestry sa za nami ozval v momente, ako sme prišli k autu.

  „Viem. Ja som totiž miliónkrát ten hovor zrušil. Očividne si to nepochopila, ale nechcel som to zdvihnúť,“ keby som Allison, jeho tón ma schladí na mieste. No mojou sestrou to ani nepohlo. Dokonca vyzerala, že ani nevid,í ako stojím hneď vedľa Aarona.

  „Kebyže to nie je dôležité, nestrácam s tebou svoj drahocenný čas, takž…“

  „Preboha Allison, čo je také dôležité, že na to potrebuješ mňa? Zlomila si si nechtík? Chytila si od Briana nejakú chorobu? Nebodaj sa ti opäť pokazila žehlička na vlasy? Je mi to jedno, vyrieš si to sama,“ keďže Allison prekvapene a s otvorenými ústami stála pred nami, Aaron usúdil, že je čas odísť. Preto ma rýchlo pobozkal a pobral sa k autu, ktorým ráno prišiel on, zatiaľ čo ja som nastupovala do jeho typického veľkého čierneho auta. V spätnom zrkadle som videla Allison, ako ešte stále stojí na rovnakom mieste a sleduje obe autá, ako miznú zo školského parkoviska.

  Nebudem klamať, bola som zvedavá, čo od Aarona chce. No nehodlala som jej dopriať ten moment, aby som to zistila. Pokiaľ to je naozaj dôležité raz sa to k nám dostane. A popravde, obávam sa, že chce Aarona naspäť.

  Allison totižto strávila celý svoj život tým, že ničila ten môj. Dostala som novú hračku a páčila sa mi? Vzala si ju. Dostala som nádherné Hannah Montana tričko? Vzala si ho, aj keď Hannu neznášala. Dostala som ako prvá menštruáciu? Tri mesiace sa snažila vygoogliť, ako dostať prvýkrát menštruáciu. Zaľúbila som sa do Aarona? Chce Aarona. 

„Čo to malo znamenať?“ spýtala som sa prekvapene, keď som vystúpila z Aaronovho auta. Zaparkovala som pred jeho domom, keďže tak sme sa dohodli. Bolo vážne nanič ísť do školy dvomi autami, hlavne keď ani jedno nebolo moje.

  „Je to Lisa, zasa si len niečo vzala do hlavy. Ako vždy,“ prevrátil Aaron očami a vzal si kľúče, ktoré som mu podávala.

  „Boli ste kamaráti? Myslím, predtým ako…predtým, ako ste si spolu začali,“ len pomyslenie na to, že Aaron a Allison boli spolu sa mi ani trochu nepáčilo, no nič na tom nezmením.

  „Áno aj nie. Sme viac menej v tej istej partii, stretávame sa s tými istými ľuďmi, vždy to tak bolo. Nikdy sme nemali náramky priateľstva, ale občas sme sa bavili.“ Áno, viem si presne predstaviť, čo sa pod pojmom bavili skrýva.

  „Dobre, zmeňme tému. Allison som mala dnes už dosť. Kedy idete s Brandonom?“ rýchlo som zmenila tému. Človek nikdy nevie, čo ak by mu rozhovor o Allison priniesol naspäť spomienky na ich vzťah. Na ich sex. Čo ak mu vyhovovala viac ako ja?

  „Máme sa tam stretnúť o štvrtej. Takže môžeme dovtedy počkať tu, potom ťa vezmem domov a po ceste sa zastavím aj preňho. Ak teda nemáš lepšie plány,“ letmo na mňa pozrel a otvoril ich obrovské sklenené dvere.

  „Jasné. Ja si potom aj tak musím spraviť esej na španielčinu. Zajtra to musím odovzdať,“ prevrátila som očami.

  „Mám nápad,“ povedal popri tom, ako sme si objala vyzuli tenisky. Nechcela som im spraviť predsa v dome mokré šlapy od toho nechutného dažďa, ktorý bol vonku.

  „Dobre, nech to je čokoľvek som za. Ale najskôr sa chcem ísť osprchovať, som celá mokrá,“ povzdychla som si popri tom, ako som si prehrabla vlasy rukou.

  „To potom. Dokonca budem gentleman a nechám ťa v sprche samú. Teraz poď so mnou,“ pobavene som prevrátila očami.

  „Dobre, čo teda?“ s úsmevom na tvári ma chytil za ruku a viedol k zadným dverám ich domu. Vyšli sme von a Aaron za  nami zavrel dvere. Následne zasvietil svetlo v ich obrovskom krytom bazéne a pozrel na mňa.

  „Vyzliekaj sa skôr, ako ťa vyzlečiem ja,“ nebudem tvrdiť, že sa mi tá predstava nepáčila. Klamala by som.

  „Chceš sa ísť kúpať? Nemám tu plavky,“ podotkla som.

  „Nevadí,“ Aaron sa nezbedne uškrnul a vyzliekol si mikinu.

  „Samozrejme, tebe zjavne nie,“ tiež som si vyzliekla mikinu a natiahla sa za Aaronovým tričkom.

  „Prezleč sa, hneď sa vrátim,“ povedal rýchlo a zmizol v útrobách domu. Využila som zatiaľ to, že nikto nesledoval každý jeden môj pohyb a vyzliekla sa. Na nahé telo som si obliekla obrovské čierne tričko, ktoré mi bolo takmer po kolená. Po pár sekundách sa Aaron v tmavomodrých plavkách.

  „Pevne som veril, že keď sa vrátim budeš nahá,“ so smiechom som pokrútila hlavou a spoločne sme prešli k bazénu.

  Voda v ňom bola príjemne teplá, no možno to zapríčinilo studené počasie, ktoré prevládalo vonku. Aaron za nami zavrel dvere, aby nám neunikalo teplo a spoločne sme ponorili naše telá do horúcej vody. Bolo to oveľa lepšie ako studené jazero, v ktorom sme sa kúpali v sobotu. Jediná vec, ktorá mi vadila bolo tričko, ktoré som musela mať na sebe. Nasiaknuté vodou bolo ťažké, no nebola šanca, že by som si ho vyzliekla.

  Aaron sa ponoril do vody a preplával na druhú stranu a potom znova naspäť. Celý čas bez toho, aby sa nadýchol. Ja by som bola unavená, keby mám plávať na koniec toho bazéna nad vodou.

  „Ahoj, Whiteleeová,“ doširoka sa usmial, keď sa predo mnou vynoril spod vody. Zachichotala som sa ako skutočná zamilovaná krava, obmotala mu ruky okolo krku a pritiahla si ho bližšie. Ruky mi položil na pás pod tričkom a pritiahol si ma čo najbližšie k svojmu telu.

  „Takže Cass a Brandon,“ ozvala som sa ako prvá, aby som prerušila iskru, ktorá medzi nami vznikala.

  „Čo s nimi?“

  „To sa pýtam ja teba. Aký má tvoj kamarát plány s mojím dievčatkom?“ Aaron sa zasmial a prevrátil pobavene očami.

  „Zatiaľ ju nepretiahol, to je uňho pokrok. Buď naňho aspoň trošku hrdá.“

  „Nikdy by som nepovedala, že zrovna oni dvaja budú kamaráti,“ priznala som. Nešlo o to, že by som Cass nepriala kamarátov, no Brandon mi neprišiel ako spoločnosť v ktorej sa bude cítiť príjemne.

  „Nikdy by som nepovedal, že budeš stáť takmer nahá v mojom bazéne bez toho, aby som ťa mohol pretiahnuť na týchto schodoch a pozri sa na nás,“ jemne som ho udrela do hrude, no pravdepodobne ani necítil, že som sa ho dotkla.

  „Som rada, že si s tým stotožnený,“ dodala som s úsmevom.

  „Si príšerná,“

  „Aj tak ma miluješ,“ slová vyleteli z mojich úst takmer automaticky. Zasekla som sa v pohybe hneď, ako som si uvedomila, čo som práve povedala. Nemyslela som to tak doslovne.

  „Aaron?!“ hlas Aaronovej mami zvonka prišiel ako záchrana, ktorú som nutne potrebovala. Nechala som svoje ruky dopadnúť dole a odstúpila od Aarona.

  „Áno?“ pohol sa smerom k východu a tak som ho v tichosti nasledovala.

  „Ja len, že už sme doma. Aj s deťmi. Tak aby si vedel.“

  „Mami, nemáme sex v bazéne,“ povzdychol si pobavene Aaron. A hneď ako sa pozrel na môj zdesený pohľad zasmial sa.

  „Dobre. Budete s nami večerať?“

  „Dnes nie. Idem niečo zariadiť s Brandonom.“

  „Nabudúce pozvi aj jeho. Dlho som ho nevidela.“

  „Jasné, mami,“ povzdychol si Aaron, na čo jeho mamina odišla.

  „Ona o tom nevie?“ spýtala som sa, keď som počula ako zavrela dvere.

  „Nie. Kým nebudeme mať nájdený byt, nebudem jej o tom hovoriť,“ na jednej strane som mu dokonale rozumela. No nevedela som si predstaviť, čo to spraví s jeho mamou, keď ju opustí druhý chlap v jej živote. 

Nakoniec ma Aaron vzal domov chvíľu pred štvrtou, aby stihol zájsť po Brandona. Stihla som sa uňho rýchlo osprchovať, no jeho gentlemanské správanie nevydržalo ani tri minúty. Vlastne ešte sa voda nestihla ani zohriať a už bol v sprche so mnou. Nesťažujem sa.

   Ale po ceste domov mi volala Tiffany a oznámila mi, že mám plány na večer. Totižto známa jej mami má dnes otváračku nejakého nového klubu a Tiffany má za úlohu priviesť všetky pekné dievčatá, ktoré pozná. Mojou úlohou je priviesť Cass, Dianu a Alice a zároveň vyzerať najviac sexy ako budem vedieť. O siedmej mám byť nachystaná a prídu pre mňa.

  Jediný problém – okrem toho, že je pondelok – bol Aaron a jeho nesúhlasný výraz, keďže sa táto konverzácia odohrávala počas jazdy s ním. Povedal Tiff, že má zakázané kaziť mu frajerku jej hlúpymi nápadmi a ja sa nemám čo flákať po nociach v nejakých kluboch. Bez neho. Bohužiaľ, ani táto scéna mu nepomohla a Tiff ho s nami nezavolala. Má medzi nohami niečo navyše. Bohužiaľ a našťastie.

  „Nechcem znieť ako žiarlivý frajer, ale mala by si zostať doma,“ povedal, keď zastavil auto pred mojim domom.

  „Nechcem znieť ako nevďačná frajerka, ale idem večer s babami do klubu,“ oznámila som mu s úsmevom.

  „Nechcem znieť ako žiarlivý frajer, ale budú tam nadržaní chlapci,“ opäť som sa zasmiala.

  „Aký rozdiel to bude v porovnaní s tým, že by som večer strávila s tebou?“

  „Ja mám výsostné právo dotýkať sa ťa.“

  „To právo počká. Dôveruj mi trochu,“ nepáčil sa mu tento nápad, no už naozaj dlho som netrávila čas s niekým, kto nebol Aaron. A naozaj som sa na dnešný večer tešila.

  „Ja ti dôverujem. Tiffany je tá, ktorej neverím,“ zasmiala som sa a pobozkala ho na jeho dokonalé pery.

  „Zlato, vidíme sa zajtra v škole, dobre?“ sladko som sa usmiala.

  „V škole?“

  „Cass bude určite spať u mňa, takže ju vezmem do školy ja.“

  „Skvelé. Ešte ste tam ani nie je a už si ma vymenila,“ ironicky zatiahol a opäť ma pobozkal.

  Doma som si vyfúkala a vyžehlila vlasy a namaľovala som sa presne ako kedysi. Vybrať vhodné šaty bolo dosť náročné, no nakoniec som zvolila obtiahnuté sýtočervené krátke šaty, ktoré mali odhalený chrbát.

  Mama mi môj výber schválila a dokonca mi priniesla jej čierne vysoké topánky, ktoré mali remienky okolo nohy. Naozaj som vyzerala úžasne a mrzelo ma, že ma takto Aaron neuvidí. No na druhú stranu, asi by ma nikam nepustil.

  Mama povedala, že pokiaľ prídem ráno na čas do školy je jej jedno kedy sa vrátim, len sa musím vrátiť. A to isté platilo o Cass, ktorá sa u nás objavila chvíľku pred siedmou. A vyzerala neskutočne sexy.

  Vlasy mala zvlnené do krásnych vĺn, ktoré sa jej neskutočne hodili, make-up jej poriadne zvýrazňoval oči a o tých šatách ani nehovorím. Rovnako ako ja zvolila obtiahnuté a krátke, no ona mala čierne. Tiff na nás bude jednoznačne hrdá, keď príde.

  Presne o siedmej pred mojim domom zastavila dlhá čierna limuzína, z ktorej nám kývala Tiff ako znamenie, že máme nastúpiť. Diana, Alice, Stacy, Amanda a Tiff už sedeli vnútri, čo znamenalo že už sme všetky.

  „Vyzeráte fantasticky! Dnešný večer si poriadne užijeme,“ zvýskla nadšene Tiff a podala každej do ruky pohár so šampanským.

Počas cesty do klubu sme vypili všetky fľaše šampanského, ktoré limuzína obsahovala. Preto sme z nej vystupovali v už výbornej nálade a nevedeli sa dočkať, kedy sa dostaneme dovnútra. Na to, že to bol nový klub a bol pondelok, stálo pred ním v rade veľmi veľa ľudí.

  Tiff so smiechom prešla k vyhadzovačovi, pozdravila ho a bez mihnutia oka sme sa ocitli vnútri. Toto bola jedna z vecí, za ktorú som bola rada. Naše mená mali vplyv, ľudia vedeli kto sme. Nachádzali sme sa síce v časti mesta, ktorá sa tej našej nepodobala no stále ľudia vedeli kto sme.

  Čakali na nás špeciálne miesta vy VIP na druhom poschodí. Mali sme priami výhľad na tanečný parket, ktorý bol preplnený zabávajúcimi sa ľuďmi. Posadali sme si okolo okrúhlych stolov a smiali sa na príbehu, ktorý nám rozprávala Amanda.

  „Dámy, čo vám môžem priniesť?“ mladý čašník sa zastavil pri našich stoloch a snažil sa prekričať hlasnú hudbu, ktorá sa rozliehala všade okolo.

  „V akom drinku máte najviac alkoholu?“ spýtala sa Tiff okamžite.

  „Asi to bude fľaša vodky,“ čašník to očividne myslel ako vtip, no pri Tiff nič také neexistuje.

  „Tam dám doneste tri!“ rozkázala.

  „A niečo k tomu?“ spýtal sa znova.

  „Si aj ty v menu?“ Amanda sa predklonila dopredu, aby dopriala čašníkovi priamy pohľad do jej výstrihu. Samozrejme, pozrel sa.

  „Ak prežiješ do tretej, tak áno,“ koketne žmurkol na Amandu.

  „Keď budeš mať pauzu daj vedieť. Stretneme sa na záchodoch,“ zakričala za ním, kým odchádzal. Všetky sme sa začali smiať a po chvíľke sa k nám pridala.

  „No čo, niekto ich musí pokrstiť,“ obhájila sa.

Čašník nakoniec naozaj priniesol tri fľaše vodky, no našťastie mal toľko rozumu, že k nim priniesol aj  džús. Odkázal nám, že keby sme čokoľvek potrebovali stačí zamávať. No to ho už nikto nepočúval, pretože Tiffany začala liať vodku z fľaše priamo Stacy do úst.

  „Och môj bože, toto je moja pesnička!“ zakričala Amanda tak hlasno, že takmer prekričala hudbu, ktorú hrala. Pesničku sme poznali všetky a Amanda nebola jediná, ktorá ju zbožňovala. Dve fľaše alkoholu už boli prázdne a to sa ukázalo aj na našom správaní. Tanečný parket bol až dole, dole schodmi, ktorými by sme museli ísť. To neprichádzalo do úvahy.

  Amanda položila svoje vysoké štekle na stôl pred nami, následne mi podala ruku a ja som ochotne vyliezla za ňou. Mala som pravdu. Ešte jedna akcia s Amandou a budeme kamarátky. Aspoň na pár hodín.

  Spoločne sme sa vlnili v rytme hudby, spievali ako odušu a užívali si každý moment, ktorý nám bol v tento večer dopriaty. Topánky ma šialene tlačili, no všetky pohľady z parketu boli nasmerované na nás. Osvetľovač dokonca otočil jedno svetlo našim smerom a v tej sekunde to bola najväčšia výhra, akú sme mohli zažiť.

  Tiffany sa k nám pridala hneď, keď sa jej podarilo vyzuť topánky, pretože s nimi by to vraj nedala. A tak sme tancovali všetky tri na stole a smiali sa zakaždým, keď na nás niekto zapískal. Tu hore sme totiž boli v bezpečí. Nikoho, kto nebol VIP, sem bez nášho povolenia nepustili.

  Pesnička skončila, my sme sa vrátili naspäť na naše miesta a čašník prišiel s ďalšími drinkami. Tentokrát sme sa už skrotili a objednali si obyčajný Mai-Tai namiesto čistej vodky. No hneď, ako sme vypili polovicu, Tiff každej doliala doplna vodky. A to je posledná vec, ktorú si z tohto večera pamätám.

AARON Kapitola 38: Prechádzajúcu kapitolu tejto publikácie nájdete na tomto linku.

Zelený kocúr banner
zelenykocur.sk – zľava 5% s kódom: PLOTPOINT