štvrtok, 5 augusta, 2021

Midnight Sun – Ďalšie pokračovanie Twilightu? Kedy ho uvidíme?

-

-REKLAMA-

Twilight

Všetci Twilight poznáme či už ako knihu, alebo filmové spracovanie. Romantický príbeh lásky medzi upírom a človekom plný dobrodružstva a nebezpečenstva sa k nám prvýkrát dostal pred 15 rokmi! Verili by ste, že to je tak dávno? Ale teraz prichádza na rad veľká novinka! Stephanie Meyer prichádza s novou knihou, ktorá nás zavedie späť do Forks. Midnight Sun je tu!

twilight
Zdroj: sites.google.com

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Kniha alebo film? – Harry Potter a Tajomná komnata

Midnight Sun

-REKLAMA-

Midnight sun je názov nového knižného Twilight pokračovania. V prvých štyroch knihách sme mali možnosť vidieť celý príbeh z pohľadu Belly Swanovej. Ale nová kniha prináša niečo nečakané. Vyrozpráva príbeh z pohľadu nášho upíra Edwarda! Dozvieme sa o jeho minulosti a rovnako aj o rokoch, ktoré strávil už ako upír.

midnight sun
Zdroj: ew.com

Stephanie Meyer

,,Som veľmi nadšená, že môžem konečne oznámiť vydanie knihy Midnight sun, ktorá vychádza 4. augusta 2020. Momentálne je bláznivý čas a ja som si nebola istá, či je vhodný čas na vydanie knihy, ale niektorí z vás na ňu čakali tak dlho! Neprišlo mi fér, aby ste museli čakať ešte dlhšie. Prepáčte za zlé načasovanie. Dúfam, že táto kniha môže byť rozptýlením od skutočného sveta,”  povedala autorka knihy pre Good Morning America!

edwardov pohľad
zdroj: www.littlebrown.co.uk

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Kniha alebo film? - Harry Potter a Fénixov rád

Neviem ako vy, ale ja sa na túto knihu určite veľmi teším a zaobstarám si ju hneď, keď príde do kníhkupectiev! Twilight bol moje detstvo a vždy ma veľmi zaujímal Edwardov uhol pohľadu. Konečne sa mi naskytla príležitosť zistiť to!

Zaujímavosť k Proseccu: Pokiaľ sa rovnako ako ja neviete dočkať a štvrtý august je ďaleko, mám dobrú správu. Pred pár rokmi autorka zverejnila zopár prvých kapitol z Edwardovho pohľadu. Tieto kapitoly zo začiatku nechala prečítať Roberta Pattinsona, ktorý hral Edwarda a rovnako aj  Catherine Hardwicke, režisérku filmu, aby sa vedeli poriadne vžiť do role Edwarda. Tieto kapitoly môžete nájsť na stránke autorky, alebo tu.

Zdroj: Good Morning America

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img