Spider-Man 3: Tom Cruise ako Iron Man a DiCaprio ako Spider-Man?

-

Novinky

Tom Cruise ako Iron Man a Leonadro DiCaprio ako Spider-Man?

Marvel sa rozhodol, že jeho nasledujúce filmy budú väčšie ako filmy Avengers. Celé toto šialenstvo teda rozprúdi seriál WandaVision. V ňom by sa mala Wanda zblázniť a vďaka svojim silám (v Marvel svete je najsilnejšia čarodejníčka) sa začnú prelínať jednotlivé alternatívne reality s tou našou hlavnou v MCU. Aj preto sa môže stať, že uvidíme napríklad Toma Cruisa ako Iron Mana alebo Leonadra DiCapria ako Spider-Mana. Ale poďme pekne poporiadku…

spider verse
Zdroj: youtube.com/thecosmicwonder

Spider-Man 3

Všetko to šialenstvo zo seriálu WandaVision bude pokračovať v najnovšom Spider-Manovi 3, v ktorom sa majú objaviť všetci doterajší herci, ktorí si zahrali Petra Parkera. Menovite Tobey Maguire (prvá trilógia), Andrew Garfiled (Amazing séria) a najnovší Tom Holland (Home séria).

Film by sa mal inšpirovať úspešným animovaným filmom od štúdia Sony a to Spider-Man: Into the Spider-Verse. V ňom sme tiež videli pokope Spider-Manov z rôznych alternatívnych realít bojujúcich za spoločnú vec. V treťom pokračovaní o pavúčom mužovi by mali naši hrdinovia spolu bojovať proti alternatívnej verzii Sinister Six (Electro, Mysterio, Doc OC…) ako aj za to, aby sa úspešne znova vrátili domov do svojich alternatívnych realít.

cruise iron man
Zdroj: wegotthiscovered.com

Doctor Strange: Multiverse Of Madness

Po seriáli WandaVision a Spider-Man 3 sa šialenstvo alternatívnych realít prenesie aj do druhej časti o doktorovi Strangeovi. Práve ten bude musieť bojovať s Wandou (podľa možností ju aj zachrániť) pred ňou samou, ako aj zničením celej našej reality.

A práve tu by sa mali objaviť mená hercov v rolách superhrdinov, z ktorých sa nám všetkým krúti neveriacky hlava. Kto všetko by sa mal objaviť vo filme Doctor Strange: Multiverse of Madness?

tom cruise iron man
Zdroj: screenrant.com

Tom Cruise ako Iron Man

Donedávna sa nám táto informácia zdala iba ako vlhký sen fanúšikov. Avšak vďaka alternatívnym realitám začínajú byť všetky tieto informácie o stretnutí hercov so štúdiom Disney čoraz reálnejšie. Ale prečo práve Tom Cruise ako Iron Man?

Tom totiž patrí medzi viacerých slávnych hercov, ktorí v minulosti odmietli alebo nedostali rolu, o ktorú sa uchádzali, a dostal ju niekto iný. Presne tak to teda bolo aj s Tomom ako Iron Manom. Ako všetci vieme, nakoniec do role obsadili Roberta Downeyho Jr.

dicaprio spiderman
Zdroj: screenrant.com

Leonadro DiCaprio ako Spider-Man

Áno, Leonadro DiCaprio si mal v minulosti zahrať Spider-Mana a film mal dokonca režírovať slávny James Cameron. Táto dvojica si totiž mohla robiť po Titanicu hocičo, čo len chcela a práve film s pavúčim mužom mala byť ich ďalšia spolupráca.

Nanešťastie, z filmu obaja odstúpili a filmovú históriu Petra Parkera napísal herec Tobey Maguire a režisér Sam Raimi, ktorý je zároveň režisér pokračovania Doctora Strangea s podtitulom Multiverse Of Madness.

krasinksi cap
Zdroj: screenrant.com
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Prichádza nový Star Trek film! Pôjde o pokračovanie reštartovanej série?

John Krasinski ako Captain America

Tento herec a režisér (Tiché miesto 1 a 2) prehral súboj o rolu milovaného Kapitána Americu s hercom Chrisom Evansom. Určite nikto z fanúšikov však neľutuje výber herca samotným Marvelom, keďže práve Kapitán bol srdcom Avengerov.

Johnova manželka Emily Blunt taktiež nezískala rolu v MCU, ktorou mala byť Black Widow. Je tu teda možnosť, že ak sa rokovania podaria, tak by si aj ona mohla zahrať alternatívnu čiernu vdovu. Avšak všetci na svete dúfame, že sa nakoniec boss Marvelu Kevin Feige rozhodne v prípade tejto dvojice úplne inak a oboch obsadí do rolí prvej rodiny v Marveli – do Fantastickej štvorky ako Mr. a Mrs Fantastic.

Fantastic-Four-Movie-Mcu-Fan-Art-John-Krasinski
Zdroj: movieweb.com

X-Meni v starej zostave

Čítate správne. Najnovšie sa začínajú internetom šíriť šialené správy o návrate starých X-Menov (nakrútených štúdiom FOX) do práve pripravovaného pokračovania Doctora Strangea. Vrátiť by sa mali v malej cameo roli napríklad doktor Xavier, Magneto a dokonca aj Wolverine.

Celá táto zostava by sa mohla dostať do terajšieho MCU a všetko by sa mohlo vysvetliť práve tým, že sa X-Meni nachádzali v jednej z alternatívnych realít. Tá by sa mohla nakoniec vo filme zničiť, a tým by bolo jasné, prečo sa tieto milované postavy ako aj ich herci už v Marveli neukážu. Výnimkou bude Deadpool, ktorý pravdepodobne ako jediný dokáže vďaka svojej nesmrteľnosti zotrvať v našej MCU verzii reality.

x men
Zdroj: wegotthiscovered.com

Prečo by to mohla byť všetko pravda?

  1. Takto by sa jednoducho vysvetlili X-Meni ako aj ich koniec či prípadne zotrvanie.
  2. Vysvetlilo by sa všetko s naším milovaným šialencom Deadpoolom. Tretí diel je oficiálne potvrdený.
  3. Spider-Mani Tobey Maguire ako aj Andrew Garfield sú NAOZAJ POTVRDENÍ! Tak prečo nie aj ostatní?
  4. Tom Cruise ako Iron Man a Leonardo DiCaprio ako Spider-Man by prilákali do kín na film úplne všetkých a Marvel (Disney) by zarobili až neuveriteľne ťažké peniaze.
  5. Marvel si tieto herecké mega hviezdy nielenže môže dovoliť, ale dokonca už s nimi jednal o týchto rolách.
  6. Asi to najdôležitejšie. Postavy ako Iron Man či Captain America sú v budúcich príbehoch príliš dôležité na to, aby sme ich už nikdy neuvideli. Práve takáto náhrada z alternatívnych realít by ich teda mohla časom plnohodnotne nahradiť.
5 detailov Marvel
Zdroj: wall.alphacoders.com

Čo si myslíte o tých informáciách? Bude na tom niečo pravdy alebo sme spolu naleteli senzáciám a fanúšikovským konšpiráciám?

Zdroje: Screenrant, Youtube

Ďalšie novinky

Populárne