štvrtok, 28 januára, 2021

Bude Tom Cruise nový Iron Man? Toto plánuje Marvel do budúcna!

-

Tom Cruise nový Iron Man?

Šialenejšie novinky snáď ani nemohli prísť. Ale ešte predtým, než začnete písať negatívne komentáre, si určite prečítajte aspoň zopár týchto riadkov. Zatiaľ vôbec nejde o potvrdenú správu, všetko sú to ešte len klebety, ktoré unikli na internet. Určite vás však poteším, že nejde o žiaden plánovaný reštart ani nič podobné.

Ako už určite viete, jeden z veľkých plánovaných filmov v sérii Marvel Cinematic Universe je Doctor Strange: In the Multiverse of Madness. Ten, ako už názov vraví, preskúma hranice takzvaného multiverza, teda iných realít. No a keďže konkurenčné štúdio DC nedávno oznámilo, že taktiež vstúpi do sveta nekonečných realít (vo filme Flashpoint), začína boj medzi štúdiami o to, kto prinesie divákom väčšiu šou. Nejde o nič nevídané, keď DC oznámilo film Batman v. Superman, Marvel oznámilo Civil War. Keď sa odhalila Justice League, Marvel prišiel s Infinity War. S Wonder Woman dorazila Captain Marvel a tak ďalej. Táto vojna teda pokračuje, no tentoraz to bude s jedným multiverzom proti druhému.

-REKLAMA-

budoucí MCU filmy
Zdroj: hdqwalls.com

V castingu je sila

Keďže teda Flashpoint prinesie späť Michaela Keatona ako Batmana a taktiež aj Bena Afflecka, Marvel musí spraviť niečo podobné. Ale pôjdu na to trochu inak. Hovorí sa totiž, že štúdio bude chcieť vo filme ukázať známych hrdinov zo série Avengers, avšak s tvárami hercov, ktorým tieto role ušli len o fúz. Hlavné meno, o ktorom sa teda momentálne najviac povráva, je práve Tom Cruise, ktorého v roku 2007 delilo naozaj málo od toho, aby stvárnil jedného z najikonickejších Marvel hrdinov, Iron Mana. Žeby sme ho teda predsa len videli v ikonickom obleku? Treba počkať už len na potvrdenie týchto zvestí.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Recenze: NHM Wolverine od Lena Weina a Jasona Aarona!

Každopádne, takto by sme mohli vidieť napríklad aj Emily Blunt ako Black Widow, Joaquina Phoenixa ako Doctora Strangea, Alexandra Scarsgarda ako Thora alebo Johna Krasinskeho ako Captaina Americu. Producent Kevin Feige už dokázal s jeho filmami vytvoriť úžasné veci. Nepochybne by sa teda takéto castingy do alternatívnych realít zaradili medzi jeho ďalšie úspechy. No a aby sme to ukončili nejako pekne, Feige sa vraj momentálne do pokračovania Doctora Strangea snaží pretlačiť aj Tobeyho Maguirea a Andrewa Garfielda ako alternatívnych Petrov Parkerov, ale aj Hugha Jackmana ako Wolverinea. Ak sa mu teda toto naozaj podarí, je jasné, že Marvel bude mať na konte možno aj väčší film než bol samotný Endgame.

Chceli by ste vidieť alternatívnych hrdinov s tvárami vyššie vymenovaných hercov? Čo hovoríte na túto rivalitu medzi DC a Marvelom? Bude Tom Cruise nový Iron Man?

Zdroj: youtube.com

-REKLAMA-
Avatar
Filip Scherhauferhttp://plotpoint.sk
I want to be Ben Affleck
- Advertisement -

Populárne

Aktuálne

- Advertisement -