Loki oficiálne pokračuje! Kedy by sme mohli vidieť druhú sériu?

-

Novinky

Loki oficiálne pokračuje!

Asi nebudem jediný, keď poviem, že Loki patrí medzi to najlepšie, čo Marvel priniesol do MCU. Išlo konečne o seriál, ktorý zobral veci plne do svojich rúk a potriasol celým svetom, ktorý z týchto filmov poznáme. Posledná epizóda však odhalila pomerne veľké veci, ktoré ešte len budú mať obrovské následky. Takisto sme sa nedočkali ani poriadneho uzavretia a Marvel nám prvýkrát v histórii dal ich seriálový cliffhanger, na ktorého rozuzlenie teraz budeme ukrutne dlho čakať. Poďme si teda zopakovať, čo sme videli.

Nasledujúce odstavce budú obsahovať SPOILERY z posledného šiesteho dielu Lokiho

Úprimne som ostal s otvorenými ústami, že sa zrazu po úplne vypätej situácii ukázali záverečné titulky. Možno som sa rozmaznal pri WandaVision a The Falcon and the Winter Soldier, no úprimne som veľmi šťastný, že toto finále bolo vlastne len začiatok. Loki je totiž absolútne brilantne spravená šou, ktorá aj týmto otvoreným koncom využila svoj potenciál naplno. Pri oznámení po titulkoch, že sa Loki vráti s druhou sériou, som sa prichytil ako sa len usmievam od ucha k uchu.

loki seriál
Zdroj: wallpapersden.com

Kam budú smerovať udalosti z finále?

Čo ma potešilo asi najviac je to, že sa nebudú tieto udalosti riešiť v niektorom z ďalších MCU filmov. Všetko uvidíme v seriáli, ktorý to začal a to s týmito postavami. O to viac ma bude zaujímať aj tretí Ant-Man film s podtitulom Quantumania, v  ktorom uvidíme práve odhaleného zlosyna, Kanga (v Lokim predstavený zatiaľ len ako He Who Remains). Ak bude teda druhá séria pokračovať presne tam kde sme skončili, možno sa konečne dočkáme tých drahých efektov, ktoré nám Marvel v týchto seriáloch sľubovalo no moc sme z nich zatiaľ nevideli.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Téma: Jakým směrem se nyní vydá Marvel Cinematic Universe? - 2. část

Druhá séria by mohla prísť niekedy do dvoch rokov, no to sú všetko len špekulácie, keďže ohlásenie produkcie zatiaľ neprišlo. Čakať môžeme začiatok multiverzálnej vojny s variantmi Kangov. Nepochybne budú mať tieto udalosti aj presah do filmov Spider-Man: No Way Home a Doctor Strange: In The Multiverse of Madness. Ak by ste chceli podrobnejší rozbor toho, čo môžeme čakať od Lokiho v budúcnosti, už čoskoro budeme mať pre vás pripravený obrovský článok.

Čo hovoríte na to, že Loki pokračuje? Bavilo vás finále? Ako moc sa bude podľa vás spájať s filmami?

Zdroj: variety.com
Zdroj titulného obrázka: hdqwalls.com

Ďalšie novinky

Populárne