utorok, 29 septembra, 2020

Nový Lego Star Wars: The Skywalker Saga trailer odhaľuje gameplay!

-

Lego Star Wars: The Skywalker Saga trailer

Všetkých deväť filmov pokope v jednej masívnej hre. Už pred rokom uvrhla spoločnosť WB Games na svet prvý teaser k zatiaľ ich najväčšej Lego hre v histórii. Ide o projekt Lego Star Wars: The Skywalker Saga, ktorý spojí celú filmovú epizódnu ságu do jednej hry. Ide o pokračovanie ich legendárnej hernej klasiky Lego Star Wars: The Complete Saga, ktorá za svoje roky pôsobenia už stihla nadobudnúť titul ikony… aspoň čo sa týka meme skupín.

Po prvýkrát v histórii budú môcť milovníci Star Wars prežiť svoje milované momenty zo všetkých deviatich filmov na vlastnej koži. Každá epizóda sa bude skladať z piatich veľkých levelov, takže nás čaká až 45 úrovní pre základnú hru. To všetko budú vypĺňať ďalšie mini levely spolu s obrovským open-worldom, kde budete môcť cestovať na všetky známe planéty videné vo filmoch a ešte ďalej. V celej hre budete môcť hrať až za vyše 250 postáv z preďalekej galaxie.

Od ohlásenia hry už ubehol takmer rok a fanúšikovia si až doposiaľ nevedeli predstaviť, ako bude hra vyzerať. Od čias Lego Star Wars: The Complete Saga sa totiž Lego hry podstatne zmenili, a preto očakávajte úplne nový herný zážitok. WB Games teda konečne odhalilo aspoň malinký kúsok z gameplaya hry v ich novom traileri, ktorý je samozrejme obohatený ich tradičným humorom.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Možné odkoupení WB Games? Legendární herní studio je na prodej!

 

Deluxe edícia

Ako už je pri Lego hrách zvykom, budete si môcť zakúpiť klasickú verziu, ale aj rozšírenú deluxe edíciu. V čom je rozdiel? Deluxe edícia vám ponúkne až šesť ďalších balíčkov s postavami z filmov a seriálov The Mandalorian, Rogue One: A Star Wars Story, Solo: A Star Wars Story, Star Wars: The Bad Batch a ďalšie. Bohužiaľ, DLC balíčky neponúknu nové levely, iba postavy.

Pôvodne mala hra vyjsť už tento rok, avšak kvôli situácii s ochorením COVID-19 musela byť hra odložená. Oficiálne spustenie sa teda naplánovalo na jar 2021. Lego Star Wars: The Skywalker Saga vyjde na platformách PC, Mac, X-Box One, X-Box X, Playstation 4, Playstation 5 a Nintendo Switch.

Čo vravíte na nový Lego Star Wars: The Skywalker Saga trailer? Tešíte sa na hru? Máte radi predošlé lego hry od WB Games?

Zdroj: gamasutra.com

-REKLAMA-
Avatar
Filip Scherhauferhttp://plotpoint.sk
I want to be Ben Affleck
- Advertisement -

Populárne

365 dní pokračovanie? – Laura prežila? Boli sex scény skutočné?

365 dní pokračovanie? V posledných dňoch sa na internete strhla veľká debata ohľadom nového erotického filmu od Netflixu. Pokiaľ neviete, o čom hovorím, bežte si pozrieť...

Twitch: Dosud největší český donate? Agraelus dostal sto tisíc korun!

Kdo je Agraelus? Agraelus je český streamer a Let's Player, který se zaměřuje na herní a zábavný obsah pro širokou paletu obecenstva. Jedná se o...

Aktuálne

Bude Tom Cruise nový Iron Man? Toto plánuje Marvel do budúcna!

Tom Cruise nový Iron Man? Šialenejšie novinky snáď ani nemohli prísť. Ale ešte predtým, než začnete písať negatívne komentáre, si určite prečítajte aspoň zopár týchto...

Mia Hrdlíková a Michaela Fandlová: AARON – Kapitola 22

KAPITOLA XXII Ráno sa nekonalo žiadne romantické prebudenie v Aaronovom objatí. A malo to jeden jediný dôvod. Druhá strana postele bola prázdna. Aaron tu nebol....
- Advertisement -