utorok, 4 augusta, 2020

Kozmeceutiká od LARENS – o čo sa vlastne jedná?

-

Čo je to Larens?

Isto všetci máme raz za čas chvíle kedy od nudy pozrieme celý facebook, instagram a ťukáme na všetko, čo ostatní zdieľajú. Ja som sa vďaka tomu dostala k Larens kozmetike, ktorá ma veľmi rýchlo zaujala.

Ako som pátrala, zaujal ma výraz kozmeceutiká, ktorý sa vzťahuje na každý produkt od Larens.

Kozmeceutiká
Zdroj: dr-jetskeultee.com

-REKLAMA-

Kozmeceutiká sú prípravky, ktoré sú kozmetikouliekmi zároveň. Nie, nie sú určené na liečbu, skôr ako pomoc pri liečbe alebo prevencia. Tieto produkty zvyknú byť určené na pleť, nechty, vlasy,.. Následne som sa dostala k tomu, že Larens nie je testovaná na zvieratách. Toto a mnoho ďalších dôvodov ma presvedčilo kozmeceutiká vyskúšať.

Najprv som sa dostala len ku kope produktov, netušila som, čím začať. Zároveň Larens nie je úplne najlacnejšia – nechcela som investovať do niečoho, z čoho vyjde nakoniec úplná hlúposť, a tak som sa rozhodla kontaktovať Sabínu Galbavú.

Sabína ako poradca

Sabi sa už od mala venuje kozmetike  a v Larens aktuálne figuruje ako obchodný partner. K spolupráci sa dostala v podstate z ničoho. „Mamina si to veľmi chválila až napokon som aj ja vyskúšala nejaké produkty. Naozaj som bola očarovaná už od začiatku a až dodnes si myslím, že som nič lepšie neskúsila – to som vystriedala naozaj veľa značiek,“ vraví Sabi.  Natoľko ma presvedčila, že som sa hneď opýtala, akým produktom by som mala začať.

Čím začať?

„Jednoznačne Peptidové Sérum,“ radí. Peptidy sú aktuálne veľmi využívané v kozmetike. Na veľa produktoch nájdete popis Tri-Peptid Complex, čo znamená, že celé balenie obsahuje 3 peptidy. Peptidové sérum obsahuje 500 – 700 na jedno balenie, celkom podstatný rozdiel, nie?

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  AKTUÁLNE: Autosalón v Ženeve zrušený kvôli koronavírusu!

Peptidové Sérum
zdroj: larens-produkty.sk , Larens Peptidové Sérum

Top 3

Následne ma zaujímalo, ktoré 3 produkty považuje za top. Naďalej si stála za Peptidovým Sérom.

„Pre mňa osobne najobľúbenejší produkt je Bio Renew Sérum, ktoré je 100% prírodne a pleť je po ňom neskutočne žiarivá, spevnená, extrémne zhydratová, hebká a lesklá,“ pokračuje Sabi. Ďalšou zaujímavosťou je, že ho viete použiť aj ako podklad pod makeup. Lepšie drží, dlhšie vydrží a zároveň nevysušuje vďaka séru pleť.

Bio Renew Sérum
zdroj: larens-produkty.sk , Larens Bio Renew Sérum

Posledný zvolila očný krém. Sabi mala problémy s ekzémami v okolí očí. Taktiež ju trápila tenká koža okolo očí, cez ktorú presvitali žilky, čo následne vytváralo efekt kruhov pod očami. Vďaka hydratačnému krému jej ekzémy zmizli, očné okolie spevnelo a je krásne vyživené. Čo je ďalšie plus, Larens očný krém má po nanesení chladivý efekt – veľmi prínosné pre ľudí, ktorí sa budia s opuchnutými očami. Stačí 10 – 15 minút a opuch je preč!

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Raritné Bugatti EB 110 Super Sport je opäť na predaj

SYN AKE EYE
zdroj: larens-produkty.sk , Larens Syn Ake Eye

Typ pleti?

Vhodný na každý typ pleti! Presne tak dievčatá, každá z nás si vie nájsť produkty. Ja idem do toho, čo vy?

Pokiaľ máte problém a neviete, ako ho riešiť odporúčam kontaktovať Sabínu. Na instagrame ju nájdete ako @lara_larens.makeup .

Na záver by som chcela len toľko – Sabína mi povedala jednu vetu, ktorú si občas neuvedomujeme: „Základom krásneho mejkapu je krásna žiarivá pleť!“

Zaujímavosť k proseccu: Až 97 – 98% produktov sú „len“ kozmetikou zvyšné 2 – 3% sú kozmeceutiká.

Tento článok obsahuje neplatenú propagáciu.

Zdroje: Sabína Galbavá, larens.info

-REKLAMA-
ZdrojLarens
- Advertisement -

Populárne

365 dní pokračovanie? – Laura prežila? Boli sex scény skutočné?

365 dní pokračovanie? V posledných dňoch sa na internete strhla veľká debata ohľadom nového erotického filmu od Netflixu. Pokiaľ neviete, o čom hovorím, bežte si pozrieť...

Kto je najlepší medveď v zábavnom priemysle? Toto je 6 kandidátov!

Kto je tu GOAT? Najlepší medveď je najlepší medveď. Určite sa dnes nebudeme rozprávať o medveďoch tancujúcich v cirkusoch alebo medveďoch, ktorých môžete vidieť v...

Aktuálne

Hudobné novinky z domácej scény #4 Máme tu nový challenge?

Hudobné novinky z domácej scény #4 Zdravím všetkých čitateľov a vítam vás pri dnešnom článku - Hudobné novinky z domácej scény #4! Dnes si opäť...

Berserk od Kentaró Miura – Legendární manga konečne i u nás!

Berserk od Kentaró Miura - Kultovní manga v češtině! Nakladatelství Crew i přes trable s koronou a posunutí všech vydání nových komiksů dokázala přece jenom...
- Advertisement -