sobota, 22 januára, 2022

Zaujímavosti: Scarlett Johansson tak, ako ju nepoznáte!

-

-REKLAMA-

Zaujímavosti o Scarlett Johansson – aký je jej život?

Dnes by som sa rada pozrela na typicko – netypický život slávnej Black Widow. Herečka Scarlett Johansson žije istým spôsobom vo svete šoubiznisu už od jej útleho detstva. Fakty typu, že má 35 rokov a jej stredné meno je Ingrid, nájdete lusknutím prstu. No nie všetko sa o hollywoodskych hviezdach dozviete jednoducho, a tak by som nadviazala na článok o Johnnym Deppovi a pozrela sa na ďalšie zaujímavosti zo života celebrít. Toto sú zaujímavosti o Scarlett Johansson!

Scarlett Johansson
Zdroj: nbcnews.com

Zrodila sa hviezda

Začala by som narodením. Herečka Scarlett Johansson má dvojča menom Hunter. Mimo to má ďalších troch súrodencov – Vanessu, Adriana a Christiana. Jej debut vo svete šoubiznisu začal filmom North, kde si zahrala malú Lauru Nelson už ako 9-ročná. Ale našťastie svet filmu ju o detstvo a riadnu pubertu neobral! Rovnako ako snáď všetci aj herečka Scarlett Johansson si poctivo odskúšala mnoho zakázaného ako napríklad fajčenie už v 15, ktoré jej ostalo dodnes.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Nové dílo tvůrců Black Mirror: Co říkáme na Death to 2020?
-REKLAMA-

Menej škodlivá časť jej podstaty, ktorú o sebe prezradila, je závislosť na syre! Od oslavy 20. narodenín očakávame, že to bude party všetkých čias. Prekvapilo ma, keď som sa dozvedela, že herečka Scarlett Johansson tie svoje strávila v Disneylande. No z inej perspektívy, ktorá z nás by sa podobnému výletu bránila?

Disneyland
zdroj: ocregister.com

Randíčko sem, randíčko tam

V roku 2003 si zahrala spolu s váženým hercom Billom Murrayom vo filme Stratení v preklade. Po spolupráci s Billom prehlásila, že už nechce randiť s nikým pod 30 rokov a za tým si aj naďalej stála, keď sa dala dokopy s Beniciom Del Torom, ktorý je o 17 rokov starší.

V roku 2006 nám zo seba ukázala trošku viac, ako by sme čakali. Po boku Keiry Knightley a Toma Froda sa objavila na obálke Vanity Fair, čo vyvolalo isté pohoršenie. Nie kvôli tomu, že tam boli herečky nahé, ale preto, že boli extrémne prephotoshopované.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  ANIME NOVINKY #2 - Star Wars dostane mangu, Attack on Titan poslednú sezónu a ďalšie!
Herečka Scarlett Johansson
zdroj: flickr.com
-REKLAMA-

V nasledujúcom roku bola zvolená Playboyom za „Sexiest Celebrity of the Year“, čiže najsexi celebritu roka! Získala množstvo podobných “ocenení”, ale najviac sa rozbehla v roku 2010, kedy bola vydatá za Rayna Reynoldsa. Jej exmanžel „Sexiest Man Alive“ a Scarlett ako „Babe of the Year“ tvorili jeden z najhorúcejších párov! Zažili si spolu mnoho dobrého aj zlého. V Septembri 2011 sa Scarlett niekto nabúral do telefónu a zverejnil jej nahú fotku, ktorú odfotila pre Reynoldsa.

Páchateľa našli a manželom musel zaplatiť odškodné vo výške 66 000 dolárov. Čo sa týka ich rozvodu, vôbec neprebiehal v zlom. Po rozvode prehlásili, že rovnako ako do manželstva vstupovali s láskou, tak ho opúšťali s láskavosťou. Medzi dôvody patril čas.. Môžete sa ľúbiť, koľko chcete, no pokiaľ na seba nemáte čas, tak sa jeden druhému postupne odcudzíte.

Herečka Scarlett Johansson s exmanželom
zdroj: pinterest.com
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  KRÁLI VIDEA: Nelegálna distribúcia filmov legálne online!

Jej ďalšou veľkou láskou bol novinár Romain Dauriac, ktorý je aj otcom jej dcérky Rose. Manželstvo im vydržalo do roku 2017. Druhý rozvod už pre Scarlett tak jednoduchý nebol, nakoľko ho nasledovala vojna o malú Rose. Nebolo v tom nič podlé len fakt, že Romain sa chcel presťahovať späť do jeho rodného Francúzska, zatiaľ čo herečka Scarlett Johansson chcela z pochopiteľných dôvodov ostať v LA.

Aj po tejto skúseností sa nedá zaprieť ženskosť v nej, pretože naďalej verí v pravú lásku a podstata manželstva jej príde neskutočne romantická! Aktuálne randí s komikom Colinom Jostom, k čomu sa veľa jej priateľov vyjadrilo viac než pozitívne.

Herečka Scarlett Johansson a jej aktuálny priateľ
zdroj: insider.com

Herečka, hudobníčka, tvár mnohých značiek

Herečka Scarlett Johansson sa istý čas snažila presadiť aj na hudobnej scéne, no to ju našťastie dlho nedržalo. Počas jej krátkeho pôsobenia vydala dva albumy: Anywhere I Lay My Head a Break Up. Zaujímavé je že, žánre albumov sa točia okolo alternatívneho rocku, folku a popu, zatiaľ čo Scarlett v súkromí preferuje jazz. Keď už sme v tom svete hudby, vedeli ste, že bola inšpiráciou pre Katy Perry pri skladaní songu I Kissed A Girl?

zaujímavosti Scarlett Johansson
Zdroj: britannica.com
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Recenze: Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

Prezentovanie na verejnosti jej nikdy nerobilo problém, čiže nikoho neprekvapí, že bola tvárou rôznych značiek ako napríklad Calvin Klein alebo SodaStream. Svoju extrovertnú stránku využila aj pri vedení kampane pre Johna Kerryho a Baracka Obamu.

Na filmovej scéne sa herečka Scarlett Johansson stretla s odmietnutím niekoľkokrát. Vo filme “Muži, ktorí nenávidia ženy” sa uchádzala o rolu Lisbeth Salander. Rolu jej nedali, pretože je na ňu „chudinka“ až priveľmi pekná. Verili by ste, že pôvodne si nemala zahrať ani v Avengeroch? MCU videli zo začiatku Black Widow v podaní Emily Blunt!

Emily Blunt
zdroj: screenrant.com

Ale to sa neuskutočnilo, nakoľko mala ešte stále platnú zmluvu s Fox. Celá zmluva bola podpísaná skrz film Diabol nosí Pradu a dodatok k nej bol, že ju v budúcností budú môcť zapojiť do pripravovaného projektu Gulliverove cesty. Tento dodatok uplatnili až o niekoľko rokov neskôr.  Scarlett zašla pri lovení role až tak ďaleko, že si zafarbila vlasy na červeno.

Black Widow- MCU
komiksovky.cz

Čo sa týka tejto superhrdinskej sféry, inklinovala k nej aj minulosti. Viete si predstaviť Fantastickú 4 bez Jessici Alby? Na spoluprácu Scarlett Johansson a jej veľmi dobrého priateľa Chrisa Evansa sa vždy rada pozriem, ale Alba zvládla rolu geniálne… Rovnako tak sa uchádzala aj o rolu v Mission Impossible, ktorú jej vyfúkla krásna Keri Russell.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  TOP 10: Zaujímavé fakty o vašich obľúbených seriáloch #16

Perla medzi mušľami

Scarlett zažila aj veľa momentov, kedy konkurenciu úplne rozdupala! Napríklad získaním hlavnej role vo filme Dievča s perlou porazila 150 herečiek. Vďaka svojej usilovnosti má aktuálne na účte niekoľko miliárd! Možno ju poznáte aj pod prezývkou ScarJo. Nežná herečka Scarlett Johansson prezývku veľmi v obľube nemá, pretože jej príde násilná. Na záver, viete, prečo má tak krásnu pleť? Každý deň si tvár umýva jablčným octom!

filmy v kine 2020
Zdroj: youtube.com/Marvel Entertainment

ScarJo mi príde ako typická žena, zamilovaná do predstavy o láske, bojujúca hlava – nehlava o to, čo chce, napríklad v podobe získavania rolí a milujúca matka, ktorá svoju malú Rose uprednostní pred všetkým. Vždy sa rada pozriem na jej ďalší herecký výkon!

Zaujímavosť k proseccu: Herečka Scarlett Johansson čakala dcérku už počas natáčania Avenger: Vek Ultrona. Celý tím pracoval na tom, ako by mohli tehotenstvo schovať – snažili sa oblečenie prispôsobiť tak, aby schovalo bruško a hľadali správne uhly, z ktorých natáčať. Schválne, všimli ste si niečo?

Páčili sa vám zaujímavosti o Scarlett Johansson? Ktorú celebritu by ste chceli spoznať nabudúce?

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img