sobota, 10 apríla, 2021

JOKER – Jared Leto na prvej fotke z Justice League Zacka Snydera!

-

Joker na prvej fotke z Justice League

Obsadenie herca a speváka Jareda Leta ako klaunského princa zločinu do (vtedy) novo vybudovaného vesmíru filmového sveta DC Comics vzbudilo rozruch. A ešte väčší rozruch vzbudilo, keď sa objavila prvá fotka toho, ako bude vyzerať vo svojom filmovom debute –  Suicide Squad (2016). Režisér David Ayer nám totiž predstavil novú verziu slávneho záporáka s menom Joker.

Tá však potešila len pramálo fanúšikov. Každopádne, s touto verziou Jokera sa počítalo aj v pokračovaní DC filmového sveta. A to predovšetkým v pôvodných plánoch Zacka Snydera na jeho Justice League (2021). Jared Leto ako Joker sa totiž ukáže vo finálnej 4-hodinovej Justice League a tu je na prvej fotke, ktorú čerstvo zverejnil sám Snyder.

-REKLAMA-

Joker na prvej fotke z Justice League
Zdroj: twitter.com

Čo vieme z tejto tajomnej fotky vyvodiť?

Táto verzia Jokera má údajne podľa Snydera vychádzať z Ayerovej vízie, ktorú nám predstavil pred piatimi rokmi v Suicide Squad. Čiže tetovania, kovom zafixované zuby a tak ďalej. Ale túto víziu si pravdepodobne Snyder mierne upraví pre vlastné potreby. Z obrázku ako takého sa toho na prvý pohľad nič nedozvieme. Ale keď si tých málo detailov dáme dohromady, tak sa predsa len niečo vydedukovať dá.

Jered Leto Joker
Zdroj: fanpop.com

Budúcnosť, blázinec a mŕtvi Robini

-REKLAMA-

Tak predovšetkým to, čo nám prvé udrie do očí, je Jokerova karta. Síce nevieme, kedy sa táto scéna s Jokerom odohráva, ale môžeme predpokladať to, že túto kartu sme videli už vo filme Batman v Superman (2016). Videli sme ju prilepenú na Batmanovom samopale v post-apokalyptickej budúcnosti. Je to práve pripomienka tejto chvíle, ktorú si v temnej budúcnosti Batman pripomína? Alebo je to iba pripomienka na to, čo Joker Batmanovi urobil?

Joker Karta Jared Leto na prvej fotke Justice League
Zdroj: twitter.com

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Seriál Lupin sa dočkal traileru na druhú sériu! Na čo sa môžeme tešiť?

Ďalšia vec, ktorú si na fotke všimneme, sú dlhé vlasy. Celkovo v tejto machuli Joker ako Jared Leto pripomína skôr Jokera v podaní Joaquina Phoenixa. To bolo v debate neskôr vyvrátené s tým, že toto bude úplne odlišná verzia.

Batman v Superman Mŕtvy Robin
Zdroj: cinemablend.com

Joker je očividne v kazajke. Z čoho vyplýva, že je pravdepodobne v Arkham Asylum. To si môžeme spojiť s faktom, že Zack Snyder je obrovským fanúšikom komiksu Batman: Dark Knight Returns (1986) od Franka Millera. Ten už do istej miery vložil prvky z tohto komiksu do filmu Batman v Superman. Či už pri samotnej bitke Kal-Ela a Brucea, alebo v jednotlivých záberoch naprieč celým filmom. Joker je v komikse Batman: Dark Knight Returns zatvorený v Arkhame. Avšak nenachádza sa v polstrovanej cele. Je totiž v katatonickom stave. Ten stav pravdepodobne nastal po tom, čo ho Batman našiel po vražde Jasona Todda – druhého Robina.

Joker Batman Dark Knight Returns
Zdroj: quora.com

V Justice League tomu bude pravdepodobne inak, pretože Joker zabil v Snyderovom vesmíre Dicka Graysona. A určite aj preto, že Joker už po týchto udalostiach stále chodil po Gothame. To sme predsa len mohli vidieť práve v Suicide Squad, ktorá sa chronologicky odohráva po smrti Supermana v Batman v Superman. Uvidíme ho teda v Justice League Zacka Snydera ako slintajúceho katatonika? To sa dozvieme už 18. marca na HBO Go!

To ste nečakali, že sa toľko dozviete z tak nič nehovoriacej fotky, že?! Každopádne, dajte vedieť, či sa tešíte na Jareta Leta, ktorý sa opäť ukáže ako Joker.

Zdroj: twitter.com

-REKLAMA-
Martin Sugar
Martin Sugarhttps://plotpoint.sk
Postoj pútnik a zvestuj Lakedaimoncom, že my tu mŕtvi ležíme, ako zákony kázali nám.
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img