sobota, 10 apríla, 2021

Selassie je späť! Vydáva nové video, v ktorom sľubuje viac humoru

-

Youtuber Selassie prináša nové video

Selassie, Slážo alebo menameselassie, ako sa volá aj jeho youtube kanál, je jeden z najväčších slovenských youtuberov už dlhé roky. Ľudia ho môžu poznať najmä vďaka rôznorodému obsahu, ktorý rád obmieňa. Taktiež sa nebojí humoru, ale ani vážnych tém vo svojich videách.

Práve preto je pre jeho fanúšikov špeciálny, lebo sa nezameriava stále na ten istý monotónny content ako zvyšok slovenskej YouTube scény. Všetci fanúšikovia sa teraz môžu tešiť, lebo Selassie nám prináša nové video, ktorým ukončuje januárovú pauzu! Tú si dávajú takmer všetci youtuberi, keďže v januári majú najhoršie zárobky.

-REKLAMA-

Rapove Videoklipy
Zdroj: variable.media

Video začína vtipnou dokrútkou, kde Selassie paroduje aktuálne online vyučovanie. Na tieto skeče sme u neho zvyknutí, a preto takto na úvod príjemne pobavil. Následne sa však video presúva do “normálneho” režimu, v ktorom sa Selassie prihovára priamo fanúšikom. Na tento druh videí sme taktiež zvyknutí, lebo vždy, keď sa mu dejú v živote rôzne zmeny, poprípade ide robiť zmeny v tvorbe alebo má ťažšie životné obdobie, je ku svojim fanúšikom maximálne úprimný a podelí sa o svoje pocity úprimne cez video. To v dnešnej dobe veľmi oceňujem, lebo málokto je ochotný poukázať v dnešnej dobe na svoje slabiny v online priestore, kde sú všetci pekní a dokonalí.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Prorok Nostradamus: Čo sa má podľa neho stať v roku 2021?

-REKLAMA-

Ďalej nám sľubuje návraty ku koreňom (čudné veci z Wishu), ale aj veľa zmien, keďže podľa jeho slov využíval pauzu aj na zapisovanie nových nápadov. Zároveň chce spraviť zmenu oproti minulému roku, kedy robil trošku vážnejšie videá a sčasti upustil od humoru. A práve spomínanému humoru by sa chcel opäť venovať viac, aby bol aj on sám šťastnejší. Čiže prvé video v roku 2021 od Sláža sa nesie v duchu pomyselného intra k ďalším videám, ktoré nás čakajú od tohto talentovaného tvorcu.

Ste fanúšikmi Selassieho a páčilo sa vám jeho najnovšie video? Tešíte sa nové videá, ktoré má v pláne vypúšťať tento rok?

Pre viac zaujímavostí zo sveta online a youtube klikajte sem!

Zdroj: Youtube

-REKLAMA-
Kevin Horňáček
Kevin Horňáčekhttp://plotpoint.sk
Hudba, lóve, móda, hous:>--
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img