štvrtok, 6 mája, 2021

Invincible: Nový hit na Amazon Prime dostáva obrovské predĺženie!

-

Televízny hit Invincible dostáva predĺženie

Pred pár dňami som v článku o seriáli Pán Prsteňov písal o tom, ako Amazon Prime nutne potrebuje veľké hity. Ich streamovacia služba funguje už pomerne dlho a produkuje dosť kvalitný obsah. Ten však vidí naozaj malé množstvo divákov. Doteraz mali totiž len jeden seriálový hit, ktorý sa uchytil úplne všade (The Boys). Po najnovších správach je však jasné, že na konte majú druhý úspešný seriál a je ním prekvapivo animák pre dospelých s názvom Invincible, ktorého čaká veľké predĺženie.

O tomto seriáli sa tu už rozpísal môj kolega a jeho článok, prečo si jednoznačne seriál pozrieť, nájdete na tomto odkaze. Každý, kto ho videl, ho hodnotí takmer plnými hodnoteniami. Na IMDB má prvá séria zatiaľ neuveriteľných 9.0 z 10 hviezdičiek. Amazon sa natoľko potešil, že seriál okamžite predĺžil nie o jednu, ale rovno o dve série. Milovníci sa teda môžu tešiť, že s týmito postavami tu pobudnú ešte riadnu dobu.

-REKLAMA-

The Invincible Animovaný seriál pre dospelých Mark Grason
Zdroj: amazon.com

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Začína casting pre pripravovaný Game of Thrones prequel seriál!

O seriál sa postaral tvorca komiksovej predlohy Robert Kirman. Toto meno by vám malo byť známe najmä vďaka jeho ďalšiemu úspešnému seriálu The Walking Dead. Invincible sa teší toľkej priazni, že mnohých fanúšikov už prinútil čítať komiksovú predlohu, ktorú si taktiež veľmi pochvaľujú. Prvú sériu u nás nájdete na streamovacej službe Amazon Prime a dokonca už aj s českým prekladom. Druhá a tretia séria zatiaľ nemá stanovený dátum premiéry, no určite sa ju budú tvorcovia snažiť priniesť čo najrýchlejšie.

-REKLAMA-

Zdroj: twitter.com
Zdroj titulného obrázku: ign.com

-REKLAMA-
Avatar
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img