štvrtok, 6 mája, 2021

Indiana Jones 5: Vracia sa známe meno a taktiež prichádza aj nová tvár!

-

Do Indyho 5 zavíta nová tvár aj slávne meno!

Film Indiana Jones 5 sa ešte donedávna javil ako projekt, ktorý sa nikdy nerozbehne. Po nasadení nového režiséra sa však všetko začalo obracať a vo filme Indiana Jones 5 sa po novom ukáže aj ďalšia nová tvár. Síce sme boli smutní, že otec série Steven Spielberg sa už nevráti na režisérsku stoličku, režisér James Mangold nám dáva v projekt obrovskú dôveru. Práve on nám totiž priniesol fantastické filmy ako Walk the Line, Logan či Ford v Ferrari.

Projekt by sa mal začať natáčať už túto jar a Harrison Ford sa opäť vráti do titulnej úlohy. Tentokrát to však už bude v úctyhodných 78 rokoch. Spielberg ostáva na producentskej stoličke spolu s Kathleen Kennedy a Frankom Marshalom. Do dnešného oznámenia sme však netušili, kto sa postaví vedľa Harrisona Forda. Teraz už v tom máme jasno a do ikonickej série sa pridáva herečka Phoebe Waller-Bridge. Tú môžete poznať z nesmierne oceňovaného seriálu Fleabag.

-REKLAMA-

Nový Indiana Jones
Zdroj: entertainmenttonight.com

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Zlaté Glóby: Výsledky 78. ročníku - Předpovídají Oscary?

Po novom sa do projektu pridalo aj ďalšie meno, ktoré do tejto série už neodmysliteľne patrí. Je to majster skladateľ John Williams, ktorý robil hudbu do všetkých dielov tejto série, ale aj do menších projektov ako Star Wars, Jurský park či E.T. Mimozemšťan. Williams sa teda tejto výzvy ani napriek jeho vyššiemu veku (89 rokov) nezľakol a Indyho ikonickú znelku nám bude hrať aj naďalej. O ďalších novinkách o projekte vás budeme informovať. Skrátiť čakanie na filmy si zatiaľ môžete s prvými štyrmi dielmi, ktoré už v lete vyjdú aj na 4K Blu-ray diskoch. Nový projekt je zatiaľ naplánovaný na rok 2022.

-REKLAMA-

Čo hovoríte na to, že sa vo filme Indiana Jones 5 ukáže nová tvár v podaní Phoebe Waller-Bridge? Pasuje vám do úlohy?

Zdroj: collider.com
Zdroj titulného obrázka: wallpapercave.com

-REKLAMA-
Avatar
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img