streda, 30 septembra, 2020

Hudobné novinky z domácej scény #5

-

Hudobné novinky z domácej scény #5

Vitajte pri ďalšom týždňovom súhrne, ktorý patrí hudobnému dianiu u nás doma. Dnes sa pozrieme na Glebov nový album, nový track od Radikala a zavítame aj na Spirit Camp, kde prebiehala najnovšia Sunday Session. Ďalej u nás nájdete ďalšie hudobné novinky z minulého týždňa, takže poďme na to. Hudobné novinky z domácej scény #5!

Hudobné novinky z domácej scény #5
Zdroj: Wallpapercave.com

Gleb: Leto v kufri

Gleb potešil všetkých fanúšikov EPčkom Leto v kufri, ktoré bolo na hudobné platformy vypustené 10. augusta. Príchod tohto projektu sme si spomenuli aj v minulom článku.

-REKLAMA-

Gleb sa na tomto projekte predviedol presne tak ako ho poznáme a celý album znie výborne. Gleb je u nás doma nezameniteľným interpretom a so svojím jedinečným štýlom rozhodne vyniká. Ak by ste niekedy váhali nad tým, či navštíviť jeho koncert, tak máte určite naše áno.

Celý album nájdete na Spotify, Apple Music atď.

RADIKAL CHEF – KLOPI KLOP (ft. FRAYER FLEXKING, DOKKEYTINO)

Novinku v podobe tracku s názvom „KLOPI KLOP“ hlási aj ďalší člen labelu FCK THEMRadikal Chef.

Čo na to vravíte? Dosiahne skladba pozíciu číslo 1. v YouTube trendoch? 

Sergei Barracuda – Legendární (ft. Rytmus)

Nezaháľa ani Sergei Barracuda, ktorý sa po nezhodách s jeho predchádzajúcim labelom AK (Azurit Kingdom), rozhodol ísť vlastnou cestou. Po jeho Hot16bars Challenge sme ho mohli počuť na jeho skladbe Jezdec“ a neskôr aj na niekoľkých featoch. Pred pár dňami už prišla novinka z chystaného albumu Medusa II, ktorý príde 10.9.2020.

Moja Reč a koncert v Novej Cvernovke

„Tajný koncert“ skupiny Moja Reč prebiehal 7. augusta v Novej Cvernovke. Znovu zrodená slovenská legenda odohrá ďalší koncert 28. 8. v ich domácej Handlovej a ak si teda fanúšik, podrobne sleduj v tento deň sociálne siete, pretože tam sa bližšie dozvieš miesto určenia.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Hudobné novinky z domácej scény #6 - Zaslúžia si umelci svoje peniaze?

Dobrí chlapci sú #zasedoma, berú🔥 káru a na tajných spotoch odpália koncerty s predstavením singlov, ktoré ešte nikto nepočul. 🔊💥 Buď pri tom!
> 7. 8. BRATISLAVA
> 28. 8. HANDLOVÁ
Presnú lokalitu koncertu sa dozvieš pár hodín pred jeho začiatkom v našich stories

Sunday Session – Repelend 2020

Hip Hopová show s názvom Sunday Session sa v letných mesiacoch presunula na YouTube kanál rádia Europa 2, takže ak ste boli jej fanúšikom, nemusíte zúfať. Najnovšia časť sa odohrávala práve na tomto detskom tábore a deti mohli vyspovedať svojich obľúbených interpretov v rámci programu.

Celé video nájdete v tomto linku.

Výpadok prúdu

Bohužiaľ, nie vždy technika všetko vydrží a presvedčilo sa o tom aj Veselí nad Moravou. Kali spoločne s Petrom Pannom odohráva svoje turné k albumu „Ale Ne“ a práve na tejto zastávke museli čeliť technickým problémom. Počas koncertu totižto vypadol prúd. Našťastie, prúd sa podarilo znova zapojiť a koncert mohol fičať ďalej.

Súčasťou tohto turné je aj Claudia Love a skupina Terapia, prípadné ďalšie zastávky nájdete v tomto linku.

Zdroj: Instagram, goout.net, YouTube

-REKLAMA-
Avatar
Santiago Martins da Silvahttp://plotpoint.sk
Hudba je niečo úžasné a pozadie tohto sveta je dosť fascinujúce. Ak by som neveril v to, že možem článkami na tomto webe povedať niečo zaujímavé, tak to nerobím 😀 .
- Advertisement -

Populárne

Bude Tom Cruise nový Iron Man? Toto plánuje Marvel do budúcna!

Tom Cruise nový Iron Man? Šialenejšie novinky snáď ani nemohli prísť. Ale ešte predtým, než začnete písať negatívne komentáre, si určite prečítajte aspoň zopár týchto...

365 dní pokračovanie? – Laura prežila? Boli sex scény skutočné?

365 dní pokračovanie? V posledných dňoch sa na internete strhla veľká debata ohľadom nového erotického filmu od Netflixu. Pokiaľ neviete, o čom hovorím, bežte si pozrieť...

Aktuálne

Bude Tom Cruise nový Iron Man? Toto plánuje Marvel do budúcna!

Tom Cruise nový Iron Man? Šialenejšie novinky snáď ani nemohli prísť. Ale ešte predtým, než začnete písať negatívne komentáre, si určite prečítajte aspoň zopár týchto...

Mia Hrdlíková a Michaela Fandlová: AARON – Kapitola 22

KAPITOLA XXII Ráno sa nekonalo žiadne romantické prebudenie v Aaronovom objatí. A malo to jeden jediný dôvod. Druhá strana postele bola prázdna. Aaron tu nebol....
- Advertisement -