Disney má veľké plány: Hororový Votrelec bude všade!

-

Novinky

Disney a hororový Votrelec: Veľké plány!

Po odkúpení štúdia FOX konkurenčným Disney ostali všetci fanúšikovia Votrelca sklamaní. Mysleli sme si, že Ridley Scott nebude môcť dokončiť svoju novú trilógiu (Prometheus, Covenant) keďže bolo štúdio Disney považované za rodinný podnik, ktorý krvilačným Xenomorphom nikdy nedá šancu. Avšak všetko je inak. Hororový Votrelec bude doslova všade! A to nie je všetko, Disney kúpou FOXu získal práva aj na Predatora!

Alien
Zdroj: sk.pinterest.com

Čo sa zmenilo?

Áno, Disney naďalej ostane rodinným podnikom, avšak keďže už pod streamovací kanál Disney+ patria aj kanály Hulu a FX, ktoré sa zameriavajú na dospelejšie publikum, bude dospelejšie. Práve na tieto kanály bude totiž Disney smerovať všetko brutálne a krvavé.

Alien
Zdroj: avpgalaxy.net

Seriál Alien!

Režisér Ridley Scott sa tak stane producentom nového seriálu Alien a na starosti ho bude mať producent a showrunner (tvorca) Noah Hawley, ktorý vytvoril úžasné seriály Fargo ako aj Legion. Ten chce votrelca poslať na Zem a spraviť tu poriadny bordel! Dátum sme zatiaľ nedostali, ale všetko naznačuje, že by sme ho mohli dostať ešte tento rok!

Komiks od Marvelu!

Hororový Votrelec má obrovskú fanúšikovskú základňu a to si Disney dobre uvedomuje. Aj preto dal pokyn Marvelu aby pripravil sériu komiksov venovanému tomuto vesmírnemu netvorovi. Cez komiksy Marvel pripravuje čitateľov na nové veci a občas si testuje svoje príbehy. To na čo fanúšikovia dobre zareagujú sa istotne objaví v TV, alebo na filmovom plátne.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Junkie XL zverejnil hudobnú ukážku k Justice League: The Snyder Cut!

Aliens: Fireteam

Nedávno bola ohlásená aj nová hra, ktorá sa bude odohrávať v Alien vesmíre Riddleyho Scotta. Hra s názvom Aliens: Fireteam bude kooperáciou až pre troch hráčov naraz, čo môže byť veľmi desivý a adrenalínom nasiaknutý herný zážitok. Vydanie hry je zatiaľ naplánované na leto 2021 a mala by vyjsť na PC, PS5, PS4, Series X a Xbox One.

Alien Firearms
Zdroj: lrmonline.com

Iba začiatok…

Hry, komiksy a seriál sú iba začiatok. Disney a Marvel úspešne rozbehli prepojený svet MCU (Marvel Cinematic Universe) nielen vo filmoch, ale najnovšie už aj spolu so seriálmi. A všetky svoje vedomosti a skúsenosti teraz môžu presmerovať aj na ostatné filmové značky.

Votrelca môžu prepojiť s Predátorom, vesmírnymi Mariňákmi, ale aj s ostatnými značkami, ktoré vlastnia. Nevieme koho myslím? Hororový Votrelec sa tak môže objaviť vo filme Avatar, prípadne temnejších Star Wars. Neviete si to predstaviť?

Hororový Votrelec sa konečne rozbehne na všetkých médiách! Je tým pádom votrelčia kráľovná oficiálne Disney princezná? 😀 

Zdroje: movieweb, movieweb, movieweb

Ďalšie novinky

Populárne