Deadpool 3 oficiálne v MCU! Bude ale mládeži neprístupný?

-

Novinky

Deadpool 3 oficiálne v MCU

O tom, že by sa mohla filmová séria Marvel Cinematic Universe po Avengers: Endgame rozpínať ešte viac, sme si už asi len ťažko vedeli predstaviť. Potenciál hrdinov z Marvel komiksov je však obrovský a producent Marvel filmov to vie. Po tom, čo si vystaval v Hollywoode kariéru asi najlepšieho súčasného producenta sa Kevin Feige snaží naďalej prekonávať seba samého. Do série sa pridávajú rôzne tituly, ktoré dokážu celý vesmír rozšíriť do úplne iného rozmeru. Jedným z týchto projektov je aj Deadpool 3, ktorý je počnúc dneškom oficiálne v MCU.

Mnohí boli zvedaví, ako to bude s Deadpoolom po oficiálnom pridaní do série. MCU filmy sú totiž zamerané na rodinu a snažia sa poskytovať zábavu pre malých aj veľkých. Prvé dva Deadpool filmy boli však čisto filmy pre dospelých. Boli plné vulgarizmov, drastického násilia a aj nahoty. Filmy si to mohli dovoliť, keďže dostali rating R, čo značí prístupnosť divákov od 15 rokov. Feige teda práve dnes oficiálne prezradil, aký rating dostane Deadpool 3 v MCU.

Film dostal rating R, teda prístupnosť od 15 rokov. Všetci fanúšikovia, ktorí sa teda báli, že humor Deadpoola sa zmení na cenzurovaný alebo rodinný, si môžu vydýchnuť. Zároveň teda pôjde o veľký krok vpred pre samotný Marvel, keďže týmto pádom začínajú tvoriť aj filmy pre dospelých. Znamená to, že sa dočkáme aj ďalších hrdinov, ktorých filmy dostanú rating R?

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Nová dohoda mezi Disney a Sony: Světlá budoucnost pro Spider-Mana?

Začína to byť viac ako možné, no bude lepšie ak to nezakríkneme. Zároveň by toto oznámenie mohlo značiť aj začiatok tvorby surových Marvel seriálov. No a keďže sa v posledných dňoch na sociálnych sieťach dosť preberá otázka, či budú seriály z produkcie Marvel/Netflix (ako Daredevil alebo The Punisher) ešte pokračovať, toto by mohlo byť svetlé znamenie. Každopádne, radšej sa ešte nenechajme uniesť a tešme sa z toho, že náš obľúbený kecálek sa bude môcť hrať v Marvel piesku rovnako ako doteraz – bez servítky a bez cenzúry.

Čo hovoríte na to, že Deadpool 3 je oficiálne v MCU? Tešíte sa, že film dostal rating R? Máte radi túto sériu?

Zdroj: comicbook.com

Ďalšie novinky

Populárne