sobota, 16 októbra, 2021

Film Godzilla vs. Kong vstupuje už dnes do kín! Ktoré monštrum zvíťazí?

-

-REKLAMA-

Do kín vstupuje veľkofilm Godzilla vs. Kong!

Do kín vstúpil veľkofilm, v ktorom zvádzajú boj najznámejšie monštrá filmového sveta. Práve teraz si na veľkom plátne a s poriadnymi zvukovými efektmi môžu fanúšikovia veľkolepej akcie vychutnať blockbuster, ktorý otvára letnú filmovú sezónu.

-REKLAMA-

King Kong od svojho pôvodného príbehu narástol a z dočasného domova, ktorý mu vytvorili vedci, ho musia previezť do jeho rodiska hlboko vnútri našej planéty. Do cesty sa im však postaví Godzilla, obrovský plaz, ktorému čosi vyrušilo pokojný život a po rokoch znova útočí na civilizáciu. Ktorý z titánov sa stane víťazom súboja o pozíciu vládcu či ochrancu sveta? A podarí sa ľudstvu prežiť bez ujmy na tisíckach životov?

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Recenze: V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz - Vystrašili Warrenovci potřetí?

Bitka dvoch najikonickejších monštier! Kto vyhrá?

“Stretnú sa tu proti sebe dve najikonickejšie monštrá všetkých čias. Obe sú kladnými postavami… Alebo aj nie. Závisí od vášho uhla pohľadu,” polemizuje o zápletke režisér Adam Wingard, ktorý si získal priazeň hororového publika vydarenými snímkami You’re Next či Hosť. Na poli vysokorozpočtového sci-fi filmu je Godzilla vs. Kong jeho prvým a podľa ohlasov takisto vydareným počinom. “Som zvedavý, komu budú diváci fandiť, aj na ich reakciu, keď zistia, kto odíde ako víťaz,” hovorí tvorca, pričom svojho favorita neprezrádza.

Godzilla vs. Kong vstupuje do slovenských kín
Zdroj: Continental film

-REKLAMA-

V hereckom obsadení figuruje množstvo známych tvárí, medzi nimi Alexander Skarsgård (Legenda o Tarzanovi, seriály Veľké malé klamstvá či True Blood: Pravá krv), Millie Bobby Brown (seriál Stranger Things), Rebecca Hall (Dokonalý trik, Vicky Cristina Barcelona, Iron Man 3), Brian Tyree Henry (Joker, seriál Atlanta), Jessica Hanwick (seriály Hra o tróny a Iron Fist), Kyle Chandler (Vlk z Wall Street, Prvý človek, Nočná hra) či debutujúca nepočujúca detská herečka Kaylee Hottle, výrazný herecký objav filmu.

Po dlhej dobe sme sa konečne dočkali príchodu monštier a film Godzilla vs. Kong vstupuje do kín. My už sa nevieme dočkať na to, keď si film pozrieme! A čo hovoríte na novinku vy? Ako film dopadne? Ktoré monštrum nakoniec podľa vás zvíťazí?

Zdroj: TS Continental film
Zdroj titulného obrázka: indiewire.com

-REKLAMA-
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img