streda, 19 januára, 2022

Game of Thrones láka na rewatch novým trailerom! Pozriete seriál znova?

-

-REKLAMA-

Game of Thrones láka na rewatch

Nech boli fanúšikovia akokoľvek sklamaní poslednou sezónou Game of Thrones, jednu vec seriálu nejde uprieť. Išlo o jednoznačne najväčší seriálový hit, aký tu kedy bol. Išlo prakticky o titul, vďaka ktorému žilo celé HBO. Po premiére poslednej série však počet predplatiteľov služieb HBO rapídne klesol. Po novom sa teda snažia znovu nakopnúť divákov, aby seriál pozreli znova, poprípade nalákali nových divákov.

Zostrihali preto úplne nový trailer zo všetkých sérií, ktorý je plný len tých najlepších momentov. Trailer jasne dokazuje, koľko veľa námahy do tohto seriálu celé roky išlo, a keď sa na neho pozeráme spätne, vyzerá naozaj fantasticky. Schválne, či vás presvedčí si seriál opätovne pozrieť.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  EUFÓRIA: 2. séria sa blíži a nový trailer odhaľuje dramatický posun!

Game of Thrones bolo svojho času aj najviac rewatchovaným seriálom, keď sa diváci pripravovali na debuty nových sérií. Dosť by nás zaujímalo, či si niektorí už dokázali niekoľkokrát pozrieť aj celý seriál od začiatku do konca. Každopádne, HBO robí všetko, čo môže, aby divákom udržiavalo záujem o tento svet. Už čoskoro sa totiž dočkáme až šesť ďalších seriálov z tohto sveta, na ktoré bude dohliadať aj samotný spisovateľ George R.R. Martin.

Game of Thrones rewatch je teda nevyhnutný… alebo nie? Dáte ešte niekedy tomuto seriálu šancu?

-REKLAMA-

Zdroj: youtube.com
Zdroj titulného obrázka: hdqwalls.com

-REKLAMA-
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img