Fanfiction poviedky, ktoré nájdeme na Wattpade!

-

Novinky

Fanfiction poviedky na Wattpade

V predchádzajúcom článku sme si bližšie predstavili internetovú a mobilnú aplikáciu Wattpad. Skrátene, Wattpad je aplikácia, ktorá umožňuje každému z vás napísať svoju vlastnú poviedku. Môžete si vybrať vlastnú kategóriu, ako napríklad romance poviedky, fantasy poviedky alebo fanfiction poviedky.

Dnes sa spoločne pozrieme na tri fanfiction poviedky, ktoré sa dajú nájsť na wattpade. Veľa z vás určite pozná pocit platonickej lásky k určitému hercovi, spevákovi alebo skupine. Pravdepodobnosť, že nájdeme vydanú knihu o našej tajnej láske je takmer nulová a vtedy prichádza na rad práve Wattpad a jeho fanfiction poviedky!

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Kniha alebo film? – Harry Potter a Tajomná komnata

1. Really, Potter?! {Harry Potter, next generation}

Počet prečítaní: 530 000
Autorka: CleoDeFuego

Anotácia: Wolfie Malfoyová má zatiaľ jeden jediný problém a ním je James Sirius Potter. Chlapec, ktorý ju privádza do šialenstva. Keby nebola Avada kedavra ilegálna, Wolfie by ju dávno na Pottera použila. Avšak stačí jedna hádka a stíhačské reflexy, aby sa spolu ocitli v smrteľnom nebezpečenstve. Prenášadlá, Smrťožrúti, netvory a mnoho skúšok… Ak chcú z tejto nebezpečnej hry uniknúť, musia sa naučiť dôverovať tomu druhému. Prechádzajú z jednej úlohy do druhej a túto špinavú hru môžu vyhrať iba vtedy, keď zvládnu veľké činy Harryho Pottera. Dokážu Potter a Malfoyová zahodiť staré spory a vyhrať?

Názor: Na začiatok treba povedať, že som Harryho Pottera nikdy nevidela a ani nečítala. Čo sa týka tejto poviedky, ukázala mi ju kamarátka a ja som sa do nej v prvom momente zamilovala. Hrdinovia mali medzi sebou chémiu, a pre mňa – človeka, ktorý sa v smrťožrútoch nevyzná – bolo všetko geniálne vysvetlené. Autorka opisovala všetko takmer ako profesionálka a vďaka tomu sa poviedka čítala oveľa jednoduchšie.

Poviedka má k sebe taktiež druhú časť s názvom Seriously Potter a taktiež dodatok s názvom Potter and Malfoy in London. Fanfiction poviedky mám rada a táto si zaslúžene drží prvé miesto už zopár rokov.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Recenze: 20 let filmové magie: Návrat do Bradavic

2. Wilde vs Styles

Počet prečítaní: 238 000
Autorka: xx_nety_xx

Anotácia: Čo sa stane, keď sa dve spevácke hviezdy začnú neznášať a pritom sa budú musieť trpieť navzájom?

Názor: Pokiaľ hľadáte fanfiction poviedky, kde nevznikne láska hneď v druhej kapitolu, ste na správnom mieste. Hlavní hrdinovia si budú musieť prejsť rôznymi skúškami a udalosťami, aby dotiahli svoj vzťah dokonca. Harry sa správa ako drzý spevák a Colette je tvrdohlavá ako typická ženská. Pokiaľ sa do príbehu zamilujete rovnako ako ja, taktiež je pre vás pripravená druhá časť tejto fanfiction poviedky – Wilde vs Styles 2. séria

3. 50 Shades Of Bieber (Slovakia)

Počet prečítaní: 710 000
Autorka: LauBber

Anotácia: Justin Bieber…. Známy po celej škole ako ten najsexi chlapec pod slnkom. No len niektoré mali možnosť nahliadnuť do jeho sveta. Sveta plného sexu a zvrhlých praktík. Je schopný aj milovať alebo iba tvrdo …?

Názor: Nádherný, bezcitný a nadržaný. Takto by som opísala povahu slávneho Justina Biebera v tejto poviedke. Príbeh bol založený na námete 50 shades of grey z vysokej školy, no čo sa mňa týka, dal sa čítať. Pokiaľ nemáte radi vulgárne príbehy z chlapčenských pohľadom, určite to nebude nič pre vás. Ale pokiaľ áno, bežte čítať! 

Zdroj: wattpad.com
Zdroj titulného obrázka: Wattpad

Ďalšie novinky

Populárne