nedeľa, 7 marca, 2021

Vydá Drake svoj nový album koncom januára? Už unikli prvé skladby!

-

Vydá Drake svoj nový album už koncom tohto mesiaca?

Po vianočných pesničkách už v hudobných rebríčkoch nenájdeme takmer žiadne stopy a so stále rozbiehajúcim sa rokom 2021 začínajú prichádzať prvé čerstvé hudobné albumy. Svoje projekty už v tomto roku stihli predstaviť mená ako Zayn Malik a spevák Passenger, ktorých albumy už poľahky nájdeme na rôznych hudobných platformách. Neskôr v tomto mesiaci vydá svoj album aj raper Lil Skies.

O slovo sa však opäť hlási Drake, ktorý prinesie už svoj šiesty štúdiový album. 34-ročný Kanaďan sa počas obdobia zrušených koncertov mohol naplno venovať práve tomuto projektu a očakávania sú vysoké. Január tak podľa všetkého bude patriť najstreamovanejšiemu interpretovi na celom svete. Kedy vydá Drake svoj nový album a čo od neho môžeme očakávať?

-REKLAMA-

Čo zatiaľ o albume “Certified Lover Boy” vieme?

Príchod svojho nového albumu Drake avizoval už koncom roku 2019. Neskôr sme sa v krátkom videu z októbra 2020 dozvedeli mesiac, v ktorom môžeme album očakávať, no stále nevieme presný dátum. Tracklist k tomuto albumu ešte síce nie je k dispozícii (nejaký síce je, ale žiadny oficiálny), no jeden track už dobre poznáme. Skladbu Laugh Now Cry Later”, ktorá vyšla v auguste 2020 a ešte stále ju nájdeme na najvyšších miestach rebríčkov Billboard Music. Skladba, na ktorej hosťoval Lil Durk, je aktuálne na ôsmej priečke.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Novinky z hudobného sveta USA #2! Čo sa udialo za posledný týždeň?

-REKLAMA-

Na albume by sa mali objaviť ďalšie zaujímavé mená. Svoje slohy by takmer určite mali priniesť mená ako Jessie Reyez, Roddy Ricch, DaBaby a napríklad aj Young Thug. Všetko sa však stále môže zmeniť, pretože sa ani tento album nepodarilo úplne ochrániť pred únikmi. Niektoré skladby sa aj napriek horšej kvalite dostali do sveta skôr a tak možno budú z albumu vyradené. To by ale určite bola škoda. Samozrejme, na albume očakávame aj ďalšie horúce mená súčasnej hudby.

Podobné úniky nastali aj pri viacerých skladbách, ktoré po sebe zanechal Juice WRLD. Na jeho druhom posmrtnom albume sa stále pracuje.

Očakávanie?

Drake si posledné roky drží veľmi slušný status. Rozhodne je veľkou superstar, ktorá generuje hit za hitom. Jeho široká a hlavne multižánrová fanúšikovská základňa mu v dnešných dňoch už poskytuje dostatočnú podporu pre úspech každého jeho projektu. S určitosťou môžeme predpovedať, že album bude číslo jeden v rebríčku Billboard 200. Taktiež platí, že vždy keď vydá Drake svoj nový song, okamžite naskočí na popredné miesta rebríčku Billboard Hot 100.

Čo sa teda skladieb týka, viaceré zaujmú najvyššie priečky medzi aktuálne nahranejšími skladbami sveta. Určite bude aj nový Tik Tok trend. Drake to robí veľmi dobre. Je dosť pravdepodobné, že sa album dostaví už 29.1.2021 a týždeň predtým ho bude predchádzať nejaký nový song. Osobne dúfam, že to príde čo najskôr, nemám totižto už čo počúvať… Môžete mi v komentároch poradiť niečo zaujímavé!

A čo na to vy? Vydá Drake svoj nový album už koncom tohto mesiaca? Bude album Certified Lover Boy plný hitov? Tešíte sa na to, čo si pre nás nachystal? Dajte nám vedieť!

Zdroje: genius.com, billboard.com, YouTube

-REKLAMA-
Avatar
Santiago Martins da Silvahttp://plotpoint.sk
Hudba je úžasná vec a pozadie tohto sveta je dosť fascinujúce. Ak by som neveril v to, že môžem článkami na tomto webe povedať niečo zaujímavé, tak to nerobím.
- Advertisement -

Populárne

Aktuálne

- Advertisement -