sobota, 10 apríla, 2021

Prichádza nový Star Trek film! Pôjde o pokračovanie reštartovanej série?

-

Nový Star Trek film sa blíži

J.J. Abrams je späť vo výrobe nových Star Trek filmov. Po debute tretieho dielu s názvom Star Trek Beyond fanúšikovia čakali 5 rokov, či táto séria bude pokračovať. Vyzerá to však, že predsa len áno, keďže Abrams práve potvrdil, že bude producent nového filmu. Samozrejme, môže ísť o úplne iný projekt z tohto sveta a nie o priame pokračovanie, ale každopádne, s Abramsom na palube to vyzerá skôr na očakávané pokračovanie jeho reštartovanej série.

Nový film by mala napísať Kalinda Vasquez, ktorá momentálne píše epizódy pre seriál Star Trek: Discovery. Na internete začali špekulácie, či sa týmto filmom neplánujú tieto dva svety prepojiť, každopádne, opäť si myslíme, že skôr pôjde len o pokračovanie reštartovanej filmovej série. Abrams pravdepodobne nebude režisérom nového projektu, keďže bude mať plné práce nielen s toto značkou, ale aj s novým filmovým Supermanom.

-REKLAMA-

star trek
Zdroj: inverse.com

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Gal Gadot sa stáva novou Cleopatrou! Pôjde si po Oscara?

Dôvod, prečo o týchto novinkách teraz počúvame, je jasný. Štúdio Paramount práve spustilo ich novú streamovaciu platformu Paramount+. Očividne je pre nich značka Star Trek stále veľmi veľká a obľúbená a budú sa s ňou snažiť rozšíriť novú platformu. Zatiaľ nevieme, kedy by nový film mohol prísť, ani či príde v online podobe, alebo výhradne do kín.

-REKLAMA-

Čo hovoríte na nový Star Trek film? Ste radi, že je J.J. Abrams späť? Pôjde podľa vás o jeho reštartovanú sériu? Máte radi seriál Star Trek: Discovery?

Zdroj: collider.com

-REKLAMA-
Avatar
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img