štvrtok, 5 augusta, 2021

City on a Hill: Druhá séria kriminálneho thrillerové seriálu je už za rohom!

-

-REKLAMA-

Druhá séria City on a Hill

Seriál Mesto na kopci/ City on a Hill nám predstavilo HBO už v roku 2019, kedy so svojou prvou sériou odpremiéroval. Kriminálne thrillery sú “môj” žáner. Takže projekt, kde je Kevin Bacon ako skorumpovaný agent FBI a Aldis Hodge ako zástupca okresného prokurátora v bostonských uliciach 90. rokov som proste musel vidieť. A čakanie na pokračovanie sa blíži ku koncu. Druhá séria seriálu City on a Hill príde čoskoro na HBO!

2. séria City on a Hill Mesto na kopci
Zdroj: pressroom.hbo.cz

Nová Špina Baltimoru?

-REKLAMA-

Všetci fanúšici seriálu The Wire – otvorte si svoje kalendáre a vyznačte si dátu 29. marca 2021. Práve vtedy bude mať na HBO GO premiéru druhá séria seriálu City on a Hill/Mesto na kopci. A prečo som spomenul legendárny seriál z produkcie HBO – The Wire? Pretože má atmosférou pravdepodobne najbližšie práve k seriálu City on a Hill.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Tip na Thriller #6: Miluj blížneho svojho - Napínavé čakanie na výbuch!

O čom bude 2. séria City on a Hill?

V druhej sérii prichádza na scénu federálny projekt bytovej výstavby v bostonskej štvrti Roxbury, ktorá zápasí s drogovou kriminalitou a oprávnenou nedôverou obyvateľov voči miestnej polícii a štátnej správe. Predsedníčka koalície Grace Campbell (Pernell Walker) sa neúnavne snaží zlepšovať život v susedstve. Všetko jej úsilie však prichádza navnivoč kvôli miestnemu gangu, ktorý pácha trestnú činnosť priamo pod jej nosom.

-REKLAMA-

2. séria City on a Hill Mesto na kopci Kevin Bacon
Zdroj: pressroom.hbo.cz

Do deja zasiahne agent FBI Jackie Rohr (Kevin Bacon), ktorý v zúfalej snahe hodlá využiť prehnitý bostonský systém trestného súdnictva k záchrane vlastnej kariéry. Nanešťastie pre Jackieho toto zavetrí jeho protivník, zástupca okresného návladného Decourcy Ward (Aldis Hodge). Nevraživosť medzi nimi časom prerastie do otvorenej vojny medzi úradom štátneho návladného USA a úradom okresného návladného v Suffolku. Nikto nemôže vyviaznuť bez ujmy.

Ak ste nevideli ešte prvú sériu, tak si ju môžete vychutnať tu.

Tešíte sa na druhú sériu seriálu City on a Hill/Mesto na kopci? Aj vám atmosférou pripomína The Wire? Aký je váš najobľúbenejší kriminálny seriál na HBO? Ako sa vám páči Kevin Bacon v úlohe skorumpovaného agenta FBI?

Zdroj: HBO Europe

Zdroj titulného obrázka: pressroom.hbo.cz

-REKLAMA-
Martin Sugarhttps://plotpoint.sk
Postoj pútnik a zvestuj Lakedaimoncom, že my tu mŕtvi ležíme, ako zákony kázali nám.
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img