streda, 22 septembra, 2021

Konferencia Nintendo Direct oznámila vo februári nové hry! O aké ide?

-

-REKLAMA-

Konferencia Nintendo Direct

Konferencia Nintendo Direct sa konala tento rok 17. februára, pričom bola prvýkrát vysielaná iba online bez živého publika. Dočkali sme sa informácií ohľadom vydania nových titulov ako sú Splatoon, The Legend of Zelda alebo Super Mario. O čom budú tieto nové tituly a na čo sa môžeme tešiť? Pôjde o ďalšie dobré prírastky do herného sveta?

Konferencia Nintendo Direct
Zdroj: gamingbolt.com

Splatoon 3

-REKLAMA-

Bolo oznámené nové vydanie hry Splatoon. Môžeme očakávať, že vyjde v roku 2022 a prinesie aspoň trošku nových mechaník. Pôjde hlavne o novú zbraň na diaľku, malého zvieracieho kamaráta, ktorý nás bude nasledovať a kopu zmien a vylepšení ako aj oblečení na postavičkách.

Konferencia Nintendo Direct
Zdroj: pockettactics.com

Super Smash Bros Ultimate

Každý poznáme bitky na lietajúcich ostrovoch s kamarátmi zo Super Smash Bros Ultimate. Po novom bude vydaná perfektná aktualizácia ohľadom hrateľných charakterov. Už v marci nás čaká príchod nových postáv z hry Xenoblade Chronicles 2. Budú to Pyra a Myrtha. Tieto postavy budú vydané v marci 2021.

-REKLAMA-

Super Smash Bros
Zdroj: usgamer.com

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Valorant Patch 1.01 - Nerf Sage, buff pre Reynu a Sovu a nové skiny

Mario Golf Super Rush

Toto sme síce nečakali, no vyzerá to tak, že aj hranie golfu bude vďaka Máriovi zábavné. UI bude zaujímavo na pravej strane zohnuté, čiže budeme precízne vidieť, kam pôjde loptička alebo kam ju vietor zaveje. Vďaka funkcii scan dokážeme zistiť, čo máme čakať od určitého levelu, a to nám dokáže napovedať aspoň trochu, kam máme mieriť. Tento titul sa dočká vydania 25. júna 2021.

Konferencia Nintendo Direct
Zdroj: nintendo.com

Apex Legends

Úspešná Battle Royale hra, ktorá spojila prvky hier Overwatch a Playerunknown’s Battlegrounds do jednej. Ohlásenie tohto titulu nebolo žiadnym prekvapením, pretože samotní vývojári hry z Respawn Entertainment už dávnejšie ohlásili, že by chceli tento titul vydať aj na mobilné telefóny. Hra sa dočkala svojho vydania na Nintendo Switch 9. marca 2021. Hráči na konzole Nintendo Switch dostanú bonus a to na dva týždne dvojité XP.

Apex Legends
Zdroj: wallpapersafari.com

The Legend of Zelda Skyward Sword

Nintendo chcelo tentokrát osláviť na directe svoje 35. výročie série The Legend of Zelda, čo viedlo k oznámeniu HD remasteru titulu “Skyward Sword”, ktorý bol dávnejšie vydaný na konzole Wii, kde fungoval combat hlavne na motion control báze. Bude to teda nový remaster s Joy Conmy na Nintendo Switch. Prídu dokonca aj špeciálne Skyward Sword JoyCony. Ľavý bude dizajnovaný podľa štítu (Hylian Shield) a pravý podľa meču (Master Sword). Tento titul môžeme očakávať 16. júla 2021.

The Legend of Zelda
Zdroj: czechgamer.cz

Tak čo? Tešíte sa na pripravované tituly? Pozerali ste 17.2. konferenciu Nintendo Direct?

Zdroj: Nintendo
Zdroj titulného obrázku: gamingbolt.com

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img