streda, 22 septembra, 2021

Christian Bale a jeho úloha vo filme Thor: Love and Thunder odhalená na uniknutej fotke!

-

-REKLAMA-

Christian Bale v Thor: Love and Thunder

Asi mnohí boli prekvapení, keď sa dopočuli o tom, že Christian Bale sa objaví vo filme Thor: Love and Thunder. Herec je známy pestrým výberom svojich projektov, ktoré sa väčšinou vyhýbajú prílišnému mainstreamu. Aj preto sa objavil len v jednej komiksovej trilógii, ktorej meno tu určite nemusím pripomínať. Po 10 rokoch ho teda znovu uvidíme v kostýme a to v novej komédii Taiku Waititiho, štvrtom filme o Thorovi z Marvelu.

Dlho sa špekulovalo, koho by si mohol Bale zahrať, až sa to nakoniec potvrdilo. Už 47-ročný Bale si zahrá pomerne moderného komiksového záporáka s názvom Gorr The God Butcher. V preklade teda Gorr Zabijak Bohov. Ako bude Bale v tejto úlohe vyzerať nám odhalila uniknutá fotka z nakrúcania, kde môžeme vidieť herca v kostýme.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  NÁZORY REDAKCIE: Black Widow - Vrátil sa Marvel s ďalšou peckou?

christian bale thor love and thunder
Zdroj: dailymail.co.uk

Bale vyzerá parádne a jeho kostým je nepochybne veľmi zaujímavý. I keď je stále prekvapujúce, že Bale zobral takúto úlohu, nepochybne sa máme na čo tešiť. Režisér nám sľubuje, že nový Thor bude ešte vtipnejší a bláznivejší než ten predošlý. Čo je aj dôvod, prečo sa po Ragnaroku stal Hemsworthov Thor pre mnohých fanúšikov ich obľúbeným hrdinom. Mimo Balea sa môžu fanúšikovia tešiť na ďalšiu oscarovú posilu a to Natalie Portman, ktorá si zahrá ženskú verziu Thora. Film dorazí do kín už 6. mája 2022.

-REKLAMA-

Čo hovoríte na Balea v novom Thorovi? Páči sa vám jeho vzhľad?

Zdroj: dailymail.co.uk
Zdroj titulného obrázka: winteriscoming.net; wall.alphacoders.com

-REKLAMA-
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img