sobota, 10 apríla, 2021

Call of Duty Warzone prinesie Zombies! Ako to bude v hre vyzerať?

-

Do Call of Duty Warzone pribudnú zombies!

Čítate správne! Jedna z aktuálne najväčších hier, v ktorej sa denne pobijú milióny hráčov o výhru, dostane novinku. Do Call of Duty Warzone zavítajú zombies. Naznačujú to jasne calling cards pre hru Call of Duty: Black Ops Cold War. Podmienkou ich získania sú jasne dané úlohy, ktoré treba splniť v populárnom voľno dostupnom battle royale Warzone. Príchod zombíkov naznačovalo už viacero easter eggov, ale teraz je to oficiálne! Čo budeme môcť od novej nástrahy čakať?

call of duty warzone zombies
Zdroj: eurogamer.net

-REKLAMA-

Zombíci boli súčasťou Call of Duty hier už hodnú dobu. Svoju obľubu vo veľkej miere získali predovšetkým s príchodom hry Call of Duty: Black Ops, kde boli veľkým lákadlom pre hráčov a neskôr sa premiestnili aj do ďalších dielov. Svojmu začiatku však vďačia už dielu Call of Duty: World at War, kde sme proti nim mohli bojovať. Zabíjať už tak mŕtvych nacistických vojakov sa stalo zábavkou, ktorá sa drží dodnes, a preto nemohla chýbať ani vo Warzone.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Lego hry na počítač jsou boží!! Přesvědčte se

Záhadná loď a výkriky

Mysteriózny príchod bol sprevádzaný taktiež aj pridaním veľkej nákladnej lode, z ktorej unikali signály a správy naznačujúce hrozbu. K hráčom sa prihováral cez rádio kapitán lode hovoriac po rusky, že na lodi unikla biologická hrozba, ktorá bola zadržiavaná v kontajneri a teraz sme všetci v nebezpečenstve. Tvrdí, že nikdy v živote nevidel niečo takéto. Následne už len pokračuje krik. Viac si môžete vypočuť vo videu nižšie.

-REKLAMA-

Zombíci pôsobia ako zaujímavý koncept, ktorý by nepochybne mohol priniesť ďalšie prekážky pre battle royale zápasy. Predpokladám, že pôjde o samostatný mód a nepôjde o priamu súčasť hry. Je možné, že sa však mýlim a zombíkom sa nevyhneme vôbec. Musím však povedať, že sa na túto novinku celkom teším a zaujíma ma, či budú zombíci nejakou veľkou hrozbou pre hráčov alebo budú skôr len takým zábavným spôsobom ako vystreliť pár nábojov naviac.

Čo si o tomto myslíte vy? Pridávajú podľa vás zombíkov úplne zbytočne alebo sa na nich tešíte?

Zdroj: pcgamer.com

-REKLAMA-
Viliam Šuška
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img