Call of Duty: Vanguard – Prvý teaser je tu! Predstavenie už vo štvrtok!

-

Novinky

Teaser nového Call of Duty Vanguard je tu!

Najväčší konkurent Battlefieldu prináša prvý teaser – toto je Call of Duty Vanguard! Sú to ešte len dva mesiace od prvého odhalenia hry Battlefield 2042, ktorá sa nesie v duchu údajne najambicióznejšieho projektu EA. Activision samozrejme nemôže zaostávať a taktiež predstavuje svoju zrejme tohtoročnú novinku, ktorá nás vezme opäť do vojnového prostredia. O nej sa však pôvodne hovorilo ako o totálnom prepadáku. Čo teda môžeme čakať?

Oficiálny YouTube kanál hry Call of Duty prináša prvý teaser, ktorý predstavuje to, v akom štýle bude novinka zasadená. Ako môžeme vidieť, na rozdiel od Battlefieldu sa tvorcovia rozhodli ostať v oblasti historickej vojny. S teaserom však prichádza ešte jedno podstatné odhalenie. Dozvedáme sa dátum celosvetového revealu nového Call of Duty: Vanguard. Prvé odhalenie nás čaká už vo štvrtok 19. augusta.

Kedy a kde budeme môcť sledovať odhalenie?

Veľké predstavenie nás bude čakať o 10:30 PT, čo je v prepočte na náš čas 19:30. Presne v tento moment začne vo Warzone spomínaný event. Live udalosť ponesie názov Battle of Verdansk. Sledovať ju budeme môcť priamo v hre. Samotná stránka nás vyzýva, aby sme sa pripojili do bitky a prežili celosvetové odhalenie Call of Duty: Vanguard priamo v hre.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Nové Call of Duty Vanguard je vraj totálny prepadák! Aký je na to dôvod?

S odhalením nového titulu pribudnú aj bonusy pre Warzone. Je to naozaj veľmi jednoduché. Stačí sa len pripojiť do akéhokoľvek playlistu medzi 18:30 a 19:29 a môžete si vychutnať limitovaný Double XP, Double Weapon XP a Double Battle Pass XP boost predtým ako započne samotná bitka.

Call of Duty Vanguard teaser
Zdroj: arstechnica.com

Zostávame v historickej dobe

Ako sme už spomínali, samotný Vanguard by sa mal niesť historickej dobe. Priniesť by nám mal opäť zrejme obdobie 2. svetovej vojny. To, čo konkrétne nás bude v hre čakať je pre nás zatiaľ stále záhadou. Viac nám už predsa len odhalí prvý reveal, ktorý príde už vo štvrtok.

Zatiaľ nie je úplne jasné, či hra vyjde koncom tohto alebo začiatkom budúceho roka. Vôbec by som sa nehneval, keby to bolo až v roku 2022. Predsa len, radšej nech si vezmú viac času na vývoj hry a nech sa im to podarí. V posledných rokoch išla kvalita Call of Duty výrazne dole. Treba dúfať v pozitívnu zmenu.

Čo hovoríte na nový teaser ku Call of Duty Vanguard vy? Budete sledovať celosvetové odhalenie vo štvrtok?

Zdroj: callofduty.com, youtube.com
Zdroj titulného obrázka: youtube.com

Ďalšie novinky

Populárne