pondelok, 14 júna, 2021

Billie Eilish a jej novinka Your Power: Kedy bude na svete jej druhý album?

-

-REKLAMA-
rikrek.com

Billie Eilish a Your Power: Kedy vyjde nový album?

Billie Eilish vydala novinku Your Power! Po jej obrovskom úspechu s prvým albumom When We All Fall Asleep, Where Do We Go? sa blíži vydanie druhého. O čom hovorí v tejto novinke? Kedy vyjde jej najnovší album a aký je jeho názov?

Zdroj: trendsmap.com

Billie Eilish a nový album

-REKLAMA-

Speváčka je známa svojimi prekvapujúcimi vydaniami songov a pokračuje v nastolenom trende. Svojich fanúšikov nedávno potešila oznámením vydania najnovšieho albumu s názvom Happier Than Ever, ktorý vyjde 30. júla. Stihla tiež doplniť, že vydá minimálne jeden sprievodný videoklip spolu s prvou ukážkou. Tá vyšla dnes na jej YouTube kanáli v podobe skladby Your World. Divák sa prostredníctvom videoklipu ocitá v opustenej prírode a postupom času sa dostávame aj k samotnej Billie.

Tá zo začiatku len sedí na kopci a neskôr sa k nej pridá aj jej hadí kamarát. Pieseň je veľmi pokojne ladená, môžeme v nej počuť najmä akustickú gitaru a klavír. O produkciu sa tradične postaral speváčkin brat Finneas a spoločne priniesli zvuk podobný jej prvému albumu.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Recenzia: Dokumentárny film Billie Eilish: The World's a Little Blurry

Your Power: Odkiaľ prišla inšpirácia na text?

Na prvé počutie fanúšikovi speváčky ihneď napadne, o čom Billie hovorí. Text je mierený na jej bývalého priateľa, Brandona Adamsa, známeho ako 7:AMP. Eilish a Adams tvorili pár približne rok do rozchodu v júni 2019. Zaujímavosťou je, že počas vzťahu mala speváčka len 16 rokov, pričom rodák z Los Angeles bol od nej o päť rokov starší. V dokumentárnom filme, ktorý nedávno vydala, môžeme byť svedkami ich nepodareného vzťahu.

Diváci si určite spomínajú na aféru so zlomenou rukou Adamsa, vo filme tiež Q-a, ktorý udrel zo zlosti do steny. Billie po rozchode sama uviedla, že sa mu snažila pomôcť, ale nevie ho zmeniť. Po vzhliadnutí tohto filmu sa dostalo raperovi veľa kritiky na sociálnych sieťach. Eilish o vzťahu s raperom napísala viacero piesní, pravdepodobne medzi ne patrí aj skladba I Love You.

Čo hovoríš na nový song od Billie? Tešíš sa na jej najnovší album? Si fanúšikom Billie Eilish? Videl si jej nový dokumentárny film? Podeľ sa s nami o tvoj názor dolu v komentároch!

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: Genius, YouTube, Billboard, Twitter
Zdroj titulného obrázka: YouTube

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img