Billie Eilish: Prvá skladba v tomto roku nesie jednu zaujímavosť!

-

Novinky

Billie Eilish – Lo Vas A Olividar (ft. ROSALÍA)

Billie Eilish patrí medzi tie najžiarivejšie hviezdy, ktoré v aktuálnom hudobnom svete môžeme nájsť. Stále len 19-ročná interpretka pôvodom z Los Angeles sa od začiatku svojej kariéry teší obrovskej popularite. Za svoju tvorbu si už stihla pripísať množstvo hudobných ocenení a pochváliť sa môže aj piatimi soškami grammy. Práve v dnešných dňoch vydáva mladá speváčka svoju prvú skladbu v roku 2021 a fanúšikovia tak nemuseli od skladby „Therefore I Am“ dlho čakať. Novinka nesie názov „Lo Vas A Olividar“ a je rozhodne netradičná. Čo je tou najväčšou zaujímavosťou?

Billie Eilish - Lo Vas A Olividar (ft. ROSALÍA)
Zdroj: sports.yahoo.com
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Rita Ora vydá nové EP! Na projekte bude David Guetta aj raper GUNNA!

Skladba je po španielsky!

Presne tak… Pokým neviete po španielsky, zapínajte prekladače. Na novinke s názvom Lo Vas A Olividar môžeme počuť mladú Billie spievať práve v tomto jazyku. Text skladby je totižto v dvojjazyčný. Tento zaujímavý duet dopĺňa španielska speváčka ROSALÍA, ktorá si v kategóriach latino žanru odniesla už niekoľko cien grammy. Poznať ju môžeme aj vďaka spoločným projektom s menami ako Bad Bunny, The Weeknd alebo Travis Scott.

Skladba Lo Vas A Olividar sa pravdepodobne bude nachádzať aj na novom albume Billie Eilish, ktorý má prísť už v tomto roku. To, akým smerom sa zatiaľ album bude uberať, nevieme, no bude to isto zaujímavé.

A čo na to vy? Páči sa vám novinka od Billie Eilish?

Zdroje: grammy.com, YouTube

Ďalšie novinky

Populárne